ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Duch
Autor Wiadomość
Piter559 
Osadnik

Gra w: SHC, Sacred 2, Red Orchestra, Cs, Gothic
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Wysłany: 7 Luty 10, 17:09   Duch

Wiem to już mój drugi temat dzisiaj, ale nurtuje mnie kolejne odkrycie. Budowałem sobie wioseczkę w trybie swobodnego budowania, postawiłem kilka posągów, a tu ZONK, z posągu wyłazi przezroczysty facet z własną głową pod pachą. Klikam na gościa opis: Duch, co robi? : straszy, szuka zemsty, zawodzi. Dodam, że jest to mapa : "Oaza nad morzem". Czy spotkał ktoś kiedyś w swojej grze ducha?Czy on coś robi poza przebywaniem w zamku i wyciem do głośników?
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 7 Luty 10, 17:18   

Zdarza się to w misjach Inwazji jak się zbuduje kilka ołtarzy.
I nie, nic nie robi, tylko chodzi zwykle o murach
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 8 Luty 10, 10:18   

O tym ciekawym zjawisko jest napisane na portalu: http://stronghold.gry-onl...p?id=eastereggs
Dodam jeszcze, że jeśli wstawimy na naszą siedzibę kilka czaszek, to pojawią się kruki :) (o tym chyba też nadmieniono w powyższym artykule ;]).

Osobiście ducha nie spotkałem, ponieważ nie robię ołtarzy. Ale to naprawdę fajny pomysł ;]. Dodaje klimatu - podobnie, jak domniemane czarownice :) . Dobrym pomysłem w Strongholdzie było dodanie elementów wierzeń ludowych.
 
 
 
Mauricius 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Warchest.
Wiek: 99
Posty: 18
Skąd: Cezarea
Medale: Brak

Wysłany: 15 Luty 10, 14:00   Choinka.

Domniemane czarownice... Mógłbyś przybliżyć sprawę ;-) ?
Duch to naturalne zjawisko, pojawia się po postawieniu pewnego posągu, bodaj siódmy z kolei Ołtarz w rzeczach przyjemnych. Można nawet znaleźć w plikach do gry, ikonkę jego pokolorowali w Krzyżowcu, w przeciwieństwie do Twierdzy, gdzie miał czarnobiały szkic.
Przy okazji, kiedyś czytałem (nie pamiętam czy nie na starym forum tej strony) o świątecznej choince (hoax pewnie oparty o świąteczne dźwięki, które można znaleźć w plikach gry), czy ma ktoś może link, albo sam screen z domniemaną choinką? Przepraszam, że trochę nie na temat.
_________________
Omnibus qui sunt Romæ, dilectis Dei, vocatis sanctis gratia vobis, et pax a Deo Patre nostro, et Domino Jesu Christo.
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 15 Luty 10, 14:04   Re: Choinka.

Mauricius napisał/a:
Domniemane czarownice... Mógłbyś przybliżyć sprawę ;-) ?
(...)


Jest coś takiego jak choroba jabłek (choć dość rzadko). Pojawia się text: ,,ludzie podejrzewają, że to sprawka czarownic" i puszcza się filmik, gdzie niby czarownice lecą ;) . Zdaje się, można to zaobserwować w SH1 i Crusku :) .
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 15 Luty 10, 15:03   

Kilka razy spotkałem się z ów duchem, w misjach inwazji i na kampanii historycznej. Chłopi go raczej nie widzą, bo gdy przez nich przechodzą to mają standardowe teksty. Fajnie by bylo, gdybym mi się rolnik odezwał:

-Boję się wychodzi z domu... ten duch za mną łazi !
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Logos 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold , Stronghold II , Stronghold Crusa
Wiek: 29
Posty: 1
Skąd: Br-D
Medale: Brak

Wysłany: 2 Marzec 10, 13:55   

wojownik123 napisał/a:
Kilka razy spotkałem się z ów duchem, w misjach inwazji i na kampanii historycznej. Chłopi go raczej nie widzą, bo gdy przez nich przechodzą to mają standardowe teksty. Fajnie by bylo, gdybym mi się rolnik odezwał:

-Boję się wychodzi z domu... ten duch za mną łazi !


- A co byłoby w tym śmiesznego ? :-o



Ja raz go miałem ... Ale co dziwne na Misji :lol:
_________________

CLICK!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz