ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[mapa] SH - Równina Pająka i SH:C - Nowa Szansa
Autor Wiadomość
Soanvig 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 17 Styczeń 10, 19:30   [mapa] SH - Równina Pająka i SH:C - Nowa Szansa

Równina Pająka


Stronghold 1. My się bronimy a atakują nas Wieprz i Wilk. Naszym zadaniem jest jedynie podpalanie smoły. Mój przemyślany zamek, pomimo niewielu żołnierzy go broniących, a atakujących około dziesięciu tysięcy, jest nie do zdobycia :)

Link do mapy: DOWNLOAD

Nowa Szansa


Ładna i ciekawa mapa mojego autorstwa do SH:C. Dość mała przez co szybko starcia się mają okazję zdarzyć. Dla 3 graczy :) Każdy ma inną pozycję, każda ma swoje plusy. Zapraszam do pobierania i oceniania!

Link do mapy: DOWNLOAD

Prosze o oceny :)
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 17 Styczeń 10, 20:48   

Wg mnie pierwsza mapa jest mało realistyczna :( Te wzniesienia są takie kanciate ;p Daj tam troche kamieni i krzaków...

Mapa nr dwa
Dopracowałbym troche tą rzekę ;p Reszta w mapie ogólna;p
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 17 Styczeń 10, 21:06   

Wypowiem się szczerze. ;)

Zły krajobraz, nierealistyczne formy przyrodnicze, czegoś takiego nie byłoby w naturze. :/ Drzewa porozrzucane w pozbawiony logiki sposób, oazy jednostopniowe. Źle ustawione rzeki.

Jest to oczywiście tylko moje zdanie, proszę jedynie o niewyskakiwanie z Caps Lockiem.

PS Tyczy się to obu map, w które nie grałem.
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 10, 13:33   

Co do krajobrazu obu map to w pełni zgadzam się ze słowami Lorda Smerfa: mało realistyczny. Jeśli chodzi o misję pierwszą to gdy wygrywamy oblężenie gra toczy się dalej (brak postawionych celów misji). Dopiero gdy doprawi się to w edytorze pojawia się ekran zwycięstwa. Jedynym zastrzeżeniem do mapy drugiej to niewielki rozmiar (da się na niej grać tylko z przeciwnikami budującymi małe zamki). Kiedy chciałem zagrać z Wezyrem on nie mógł postawić bramy i błyskawicznie go pokonałem.

To tyle z mojej strony :-)
 
 
 
Soanvig 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 10, 19:11   

Lord Smerf: w pierwszej nie przykładałem się do drzew za bardzo, a robiłem tylko na wygląd. W drugiej jest wszystko IMO OK.l
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 18 Styczeń 10, 20:27   

Mapka "Nowa szansa" - Straaaaaasznie mała. Tam nic nie można zbudować ;) . Wielki minus :P . Krajobraz jest nawet, nawet - nie odrzuca, ale IMO jest za mało szczegółów, a to jest mała mapka, więc nie powinno z tym być problemu. Za mało drzew moim zdaniem (nie tyle, że nierealistycznie, co po prostu będzie ciężko).

Ogólnie krajobraz w porządku, choć mógłby być trochę lepszy, ale mapa do gry się nie nadaje - za mała :) .
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 10, 14:15   

Tak jak napisał Siwy : mapka jest BaRdzoo mała jak na 3 graczy (nowa szansa).
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Soanvig 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 10, 16:26   

Zrobiłem ją raczej pod multi z kolegami, więc się nie zastanawiałem nad tym czy komp będzie mógł się rozbudować czy nie. Niestety SI w twierdzy jest na niskim poziomie :)

A w Równinie pająka raczej chodziło mi o sam zamek :) Dopiero po komentarzach, na starej wersji forum, poprawiłem krajobraz. Tak więc proszę raczej o ocenę zamku (zrobionego pod naiwność komputera, ale też graczy ;P Ale ci w tą mapę nie zagrają)
 
 
 
Krzysztof III 
Wolny chłop


Gra w: SHC
Wiek: 25
Posty: 82
Skąd: Ciechanów
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 10, 14:39   

Nawet niezłe :-)
Lord Smerf miał niestety rację:-)
_________________
Get ready for a nuclear attack. Thousands of tears shed, suffering and pain!
 
 
 
Lord Michał 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 25
Posty: 11
Skąd: Gdzieś w górach...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 20 Luty 10, 13:35   

Soanvig,mapa pt nowa szansa nie zalicza się do najładniejszych, ponieważ ma niezbyt realistyczny krajobraz ocena 5/10
_________________
koński ZAD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz