ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Team stronghold.gry-online
Autor Wiadomość
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 16 Listopad 09, 22:03   Team stronghold.gry-online

A więc. W temacie z propozycjami dla forum opisałem dokładnie o co chodzi, tutaj tylko tak z grubsza - zbieramy się i tworzymy mapy i kampanie, które prawdopodobnie zagoszczą na stronie. Podlegamy serwisowi stronghold.gry-online.pl, dzięki czemu więcej osób zagra w kampanie i strona będzie popularniejsza.

Zatem potrzebujemy zgranego teamu, a mianowicie:
-mapmakerów
-testerów
-historyków
Z tym, że oczywiście mapmaker może testować mapy, co zajmuje mniej czasu od tworzenia, a mamy rok szkolny. I kwestia historyków - potrzebujemy jednego, góra dwóch historyków, których rola nie będzie polegała na wpisaniu w Google hasła i podanie. Oczywiście najważniejsze jest zainteresowanie średniowieczem, a jak będzie jakiś specjalista od starożytności, to też dobrze, w końcu Krzyżowiec jest w klimacie podobnym do starożytnego.

Mapy tworzymy do Krzyżowca i Jedynki, ze wskazaniem na pierwszą z tych gier.

Skład:
a)Makerzy:
-Lord Smerf
-Kokoju
-chcę, żeby był Siwy :P
-Ponceriusz
-Marori
-Threeth
b)Testerzy:
-Przemas lr
-wojownik123
-MaxMacior
-Ponceriusz
c)Historycy:
-thompson
Ostatnio zmieniony przez Lord Smerf 17 Listopad 09, 18:42, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 09, 06:12   

Mógłbym być makerem? Do 1 i albo cruska.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 09, 08:24   

Ja zgłaszam sie na historyka. Chociaż sam proponowałbym inny podział: nad każdą kampanią niech pracują 3 osoby - mapmaker, tester i historyk. I np jeżeli team bedzie liczyl 9 osob, bedziemy mogli robić 3 kampanie naraz. I kolorek na forum...
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 09, 13:14   

Mapmakerem mógłbym być w Crusaderze ale kurcze narazie nie mam czasu :/ ...
_________________
|M|pr0
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 09, 15:23   

Mogę być makerem lub testerem, raczej tym 1., chyba, że wolicie mnie dać na testera.
_________________
Good night white pride
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 09, 15:33   

thompson napisał/a:
Chociaż sam proponowałbym inny podział: nad każdą kampanią niech pracują 3 osoby - mapmaker, tester i historyk. I np jeżeli team bedzie liczyl 9 osob, bedziemy mogli robić 3 kampanie naraz. I kolorek na forum...

No cóż... Na razie trzeba zobaczyć, ile będzie osób i ile kto będzie miał czasu. ;-)
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 17 Listopad 09, 15:45   

Ja bym chciał pomóc :P moge być testerem np. ???
_________________

 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 09, 16:07   

Jesteś zapisany. ;-) Wszyscy przed Tobą też. :D
 
 
olowek 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1
Wiek: 29
Posty: 217
Skąd: Przeworsk
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 09, 16:08   

jak coś to mógłbym być mapmakerem ale nie do crusadera. Mam dużo wolnego czasu po szkole to będe szybko robił
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 09, 16:24   

Ja się zgłaszam na testera. Mam tylko prośbę , żeby mapy były zamieszczane na megaupload'dzie.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 09, 17:12   

Prawdopodobnie będą zamieszczane na stronie. ;-) Jak będą dobre, ale innych nie chcemy robić. :D
 
 
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 17 Listopad 09, 18:31   

Ja zgłaszam się na testera. Bo w robieniu map nie jestem dobry.
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 09, 18:36   

Osobiście proponowałbym kampanię o Aleksandrze Macedońskim. Jego żywot obfitował w rozmaite wydarzenia, często pokonywał znacznie większe armie przeciwników, więc i misje będą ciekawe. Ciekawe oblężenie Tyru, budowa Aleksandrii w Egipcie. I byśmy np. tak robili, że jak są misje podczas walk z Persami to dowodzim Europejczykami, a przy budowie wspomnianej wcześniej Aleksandrii dowodzilibyśmy Arabami. Dla ubarwienia dodanoby kilka buntów jego wojsk pod koniec (Bo z tego co pamiętam takowe były). Jedyny problem byłby z tym, że wydarzenia działy się przed naszą erą, ale jakoś to się rozwiąże. Co wy na to?
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
olowek 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1
Wiek: 29
Posty: 217
Skąd: Przeworsk
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 09, 18:51   

Niezły pomysł!
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 09, 20:11   

Kokoju napisał/a:
Jedyny problem byłby z tym, że wydarzenia działy się przed naszą erą, ale jakoś to się rozwiąże. Co wy na to?


To właśnie bardzo duży problem, bo trudno do jego wojska dać odpowiedników z Twierdzy. Ale pomysł niezły.
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz