ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold Crusader na Steam za 80 zł
Autor Wiadomość
Sc00rpY 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 14, 19:36   Stronghold Crusader na Steam za 80 zł

Na Steamie można już składać zamówienia przedpremierowe , w Polsce w przeliczeniu na PLN gra kosztuje około 130 zł, ja mogę załatwić za 80 zł jako gift/prezent Steam bez żadnej blokady regionalnej, płatne zwykłym przelewem lub przez PayPal, jeżeli byłby ktoś zainteresowany ofertą proszę o podanie danych kontaktowych :)
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 14, 23:31   

Jakim sposobem kupujesz tą samą grę o 50 zł taniej? :D Sądzę, że wiele osób nie będzie Ci ufało i nie zdecyduje się na zakup.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 22 Lipiec 14, 23:47   

Spodziewam się, że w innych rejonach(może w Rosji, kto wie) mają tańsze - widziałem już kilka ofert sprzedaży na steamie dużo taniej niż 30 euro. Zresztą pewnie dlatego założyciel tematu pisze, że bez blokady regionalnej. :)
 
 
Sc00rpY 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 14, 15:42   

"W Rosji" gra jest znacznie tańsza niż u nas: http://store.steampowered.com/app/232890/?cc=ru

Poza ceną nie ma żadnej różnicy między grą kupioną u nas i u ruskich, we wszystkich regionach sprzedawana jest ta sama wersja co można sprawdzić na SteamDB: http://steamdb.info/app/232890/subs/
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 14, 15:52   

Jesteś pewien, że nie będziesz miał gry po rusku? xd
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Sc00rpY 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 14, 16:02   

Wystarczy porównać odnośnik przycisku "Dodaj do koszyka" w polskiej i ruskiej wersji sklepu Steam, w obu adres jest taki sam: javascript:addToCart(2047001); co oznacza że jest to ta sama wersja gry która będzie dostępna we wszystkich językach wymienionych na stronie Steama, włącznie z polskim :->
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 14, 16:03   

Kupujesz specjalną edycję, czy zwykłą?
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Sc00rpY 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 14, 16:12   

Dla siebie biorę zwykłą, innym mogę załatwić obie
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 14, 20:23   

Cóż, nawet z blokadą regionalną można sobie łatwo poradzić przy pomocy VPN ;)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Lipiec 14, 23:24   

Hunter, trochę zbaczam z tematu, ale wolę ostrzec resztę:
Zgadza się, ale...
Było już wielu takich, którzy kupowali gry przez VPN na ruskim steamie. Działacie na własną odpowiedzialność, można mieć "szczęście" i system nic nie zauważy. Ale dużo większa szansa jest na to, iż steam wykryje, że kupiono grę za ruble, nie euro. I, że logowano się "z innej lokacji". A rezultat wiadomy... i nie jest to strata tylko tej jednej kupionej gry.

Ja wolę nie ryzykować i poczekać na przecenę. :D
Przypuszczam, że będzie jakiś upust na zimowej wyprzedaży. Choćby -10%, gdyby gra była hitem.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 31 Lipiec 14, 00:07   

-10% to chyba już jest w przedsprzedaży ;) .
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 14, 00:14   

Zniżki będą i to duże. Ogólnie nie polecam przedsprzedaży, bo cena szybko spadnie.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 14, 09:52   

Kupiłem chyba dwie gry "RU" na steam i nic się nie stało. Może mam trochę więcej szczęścia jak rozumu? :]
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 14, 20:16   

No -10% dałem tak przykładowo, gdyby gra się bardzo dobrze sprzedawała, ale wątpię w to. Dokładnie tak jak mówi Lord Smerf, obecnie to strach cokolwiek kupować w dniu premiery, bo w wersji cyfrowej tanieje diabelnie szybko. A jeszcze gorzej kilka lat po premierze, w momencie wysypu tylu darmowych kluczy. :P

@Hunter Niech zgadnę, jedną grą był Dark Souls? :P Była kiedyś ogromna obniżka na rosyjskim steamie, jak dobrze mi świta, -90, -99 lub nawet -100%.
To uważaj, jeśli Ci granie w gry miłe. :)

Ode mnie koniec offtopicu. :P
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
Ostatnio zmieniony przez DarnokOk 6 Sierpień 14, 18:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 14, 17:56   

-100% to nie rozdawanie za darmo? ;p

I nie, nie był to Dark Souls.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz