ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Twierdza Krzyżowiec HD - Mappack do trybu Skirmish
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 13, 22:10   Twierdza Krzyżowiec HD - Mappack do trybu Skirmish

Twierdza Krzyżowiec HD Skirmish Mappack "Warband"

Witam serdecznie. Dzisiaj mam zaszczyt przedstawić wam efekt moich kilkudniowych wypocin, a mianowicie wcześniej już zapowiedziany i oczekiwany przez gawiedź mappack do Krzyżowca HD. Zawiera on 10 map, które tworzyłem tak, aby dały możliwość komfortowemu rozwojowi każdego z botów i graczy, równocześnie dbając o dobry krajobraz, tak, by dawały jak najwięcej zabawy. Większość z nich zawiera osławione już posterunki, które są nowym dodatkiem do Krzyżowca zamieszczonym w patchu HD, czyli wersji 1.3. Nie wiecie, co to takiego? Wejdźcie tutaj. Tak więc, nie przeciągając, przejdźmy do sedna, czyli samych map.



Nazwa: Wojna
Rozmiar: 300x300
Liczba graczy: 2
Opis: Dwóch graczy walczy o dominację po dwóch stronach rzeki. Każdy gracz ma do dyspozycji 3 posterunki, które zapewnią intensywną rozgrywkę od samego początku.



Nazwa: Forteca
Rozmiar: 300x300
Liczba graczy: 3
Opis: Mapa stworzona do rozgrywek 2 vs 1. Dwóch graczy na dole ma dobry dostęp do surowców, za to gracz u góry ma ochronę w postaci rzeki, trochę więcej trawy oraz 2 posterunki.



Nazwa: Wodospad
Rozmiar: 300x300
Liczba graczy: 4
Opis: Bitwa po obu stronach rzeki, która wypływa z wodospadu. Każdy gracz ma dostęp do surowców, trawy oraz jeden posterunek ze strzelcami.



Nazwa: Bezkres
Rozmiar: 400x400
Liczba graczy: 4
Opis: Bitwa pomiędzy 4 graczami na bezkresnej pustyni. Każdy lord jest tu zaopatrzony w posterunki z jazdą, zarówno konnymi łucznikami jak i rycerzami, którzy potrafią szybko przebyć duże odległości.



Nazwa: Proch
Rozmiar: 300x300
Liczba graczy: 5
Opis: Potyczka pomiędzy 5 graczami. Najlepsze złoża surowców znajdują się w prawym i lewym górnym rogu mapy. Każdy gracz ma jeden posterunek.



Nazwa: Krucze bagna
Rozmiar: 400x400
Liczba graczy: 6
Opis: Spora mapa z urozmaiconym krajobrazem. Możesz wybrać ubezpieczoną pozycję blisko wzniesień i surowców, bądź siedzibę na otwartym terenie, z dużym dostępem do traw i drzewa. Każdy gracz ma jeden posterunek.

Teraz zapraszam na kilka map bez posterunków, dla entuzjastów tradycyjnej rozgrywki.



Nazwa: Mierzeja
Rozmiar: 300x300
Liczba graczy: 2
Opis: Pojedynek dwóch graczy na małej mierzei. Sporo surowców, dobry dostęp do traw oraz drewna.



Nazwa: Nadbrzeża
Rozmiar: 300x300
Liczba graczy: 4
Opis: Bitwa w nadmorskim hrabstwie. Dobry dostęp do surowców i drewna, jednakże ograniczone pola trawy. Równomierny rozwój dla każdego z lordów.



Nazwa: Arakurum
Rozmiar: 300x300
Liczba graczy: 4
Opis: Stocz walkę na piaskach pustyni Arakurum. Każdy z graczy ma optymalne warunki do rozwoju, odpowiednią ilość trawy, kamienia i żelaza.



Nazwa: Akhaten
Rozmiar: 400x400
Liczba graczy: 8
Opis: Duża mapa dla maksymalnej liczby graczy. Przez środek mapy płynie rzeka, będąca głównym źródłem życiodajnych pól trawy. Większość pozycji ma bliski dostęp do trawy, drzew oraz surowców. Najlepsze miejsca to góra z jednym wejściem w lewym górnym rogu oraz otoczona rzekami pozycja w prawym dolnym rogu.

Link do pobrania -> http://speedy.sh/td6cD/SH...k-by-Hunter.rar

Link zawiera wszystkie 10 map oraz instrukcję ich zainstalowania dla początkujących.
Mam nadzieję że moje prace się wam spodobają, a na mapach spędzicie wiele godzin godziwej rozgrywki, czy to budując sobie zamki, czy to mordując pociesznych botów. Zapraszam do grania, oceniania i komentowania!

By Hunter, 2013 Productions.

Enjoy.
Ostatnio zmieniony przez Hunter 4 Sierpień 13, 08:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 13, 22:25   

Ładnie to wygląda. Na razie nie oceniam, ale już pobrałem i jeśli jutro ktoś się znajdzie, to możemy zrobić jakiegoś test runa(z botami lub bez, jak kto woli).
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 13, 22:28   

Lord Smerf napisał/a:
Ładnie to wygląda. Na razie nie oceniam, ale już pobrałem i jeśli jutro ktoś się znajdzie, to możemy zrobić jakiegoś test runa(z botami lub bez, jak kto woli).


Dzięki. Trochę się napracowałem ;)
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 13, 00:42   

Patrząc na mini mapy, stwierdzam, że mapki są naprawdę ładne i grywalne, ale to tylko takie pierwsze wrażenie. Chociaż myślę, że sprawdzą się w praktyce. ;)
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 13, 08:59   

Uwaga! Zrobiłem re-upa mappacku (link w tym samym miejscu). Okazało się, że trochę źle ustawiłem posterunki na Bezkresie. Nowa wersja usuwa tamten błąd.
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 13, 09:30   

Swietnie wygladaja te mapy niestety dzisiaj nie moge sprawdzic, bo jestem w trasie, ale jutro moge zostac ich testerem :)
 
 
Pako 
Wędrowiec

Gra w: Deluxe, Crusader
Posty: 14
Skąd: a ja wiem...
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 13, 10:34   

Pobrałem i prawdziwa rozróba jest, nawet gdy same szczury na mapie :D
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 13, 14:05   

Pako napisał/a:
Pobrałem i prawdziwa rozróba jest, nawet gdy same szczury na mapie :D


O to chodzi ;) Lutel pisał, że może być problem z limitem, ale jak grałem na Kruczych bagnach (największa mapa z posterunkami) to nie było z tym żadnych problemów z limitem jednostek.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 13, 14:51   

Grałem przez chwilę i wszystko działa jak należy. Raczej nie ma problemów z miejscem dla botów, krajobraz też jest ładny.

Jeśli ktoś chciałby zagrać na tych mapach, to można mnie dodawać na GR. Nick ten sam, co tutaj.
 
 
Pako 
Wędrowiec

Gra w: Deluxe, Crusader
Posty: 14
Skąd: a ja wiem...
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 13, 17:14   

Hunter napisał/a:
Pako napisał/a:
Pobrałem i prawdziwa rozróba jest, nawet gdy same szczury na mapie :D


O to chodzi ;) Lutel pisał, że może być problem z limitem, ale jak grałem na Kruczych bagnach (największa mapa z posterunkami) to nie było z tym żadnych problemów z limitem jednostek.
Planujesz zrobić więcej mapek?
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 13, 19:55   

Pako napisał/a:
Hunter napisał/a:
Pako napisał/a:
Pobrałem i prawdziwa rozróba jest, nawet gdy same szczury na mapie :D


O to chodzi ;) Lutel pisał, że może być problem z limitem, ale jak grałem na Kruczych bagnach (największa mapa z posterunkami) to nie było z tym żadnych problemów z limitem jednostek.
Planujesz zrobić więcej mapek?


Na razie chwilę odpocznę (tworzenie cały czas szkodzi na wenę ;p) ale widzę że jest zainteresowanie, więc na pewno jakiś mappack na wakacjach się ukaże :) .
[ Dodano: 4 Sierpień 13, 20:02 ]
Lord Smerf napisał/a:
Grałem przez chwilę i wszystko działa jak należy. Raczej nie ma problemów z miejscem dla botów, krajobraz też jest ładny.

Jeśli ktoś chciałby zagrać na tych mapach, to można mnie dodawać na GR. Nick ten sam, co tutaj.


Na chwilę obecną nie zagram, gdyż mam problem z firewallem, co uniemożliwia użycie GR. Oczywiście operator w tej sprawie się nie odzywa, a sam naprawić nie mogę, gdyż mam zmienione domyślne hasła w routerze (ciekawe po co zmnieniał?). Na szczęście przechodzę na inny internet (neostrada :lol: ), mam już modem i umowę w domu, jednak jeszcze jej nie aktywuję, bo mają dzisiaj niedostępny serwis. Jak tylko założę nowego neta, to będziemy mogli zagrać :) .
 
 
RomiGrabarz 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 6 Październik 13, 12:25   

Można prosić o re-upload map?
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 30 Listopad 13, 18:23   

Daję re-upa bo link wygasł, za niedługo dam też na więcej hostingów.
http://www.sendspace.pl/f...6dfec57736b33eb
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz