ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze wrażenie z Twierdzy 3.
Autor Wiadomość
michal1511 
Wędrowiec

Gra w: SHC, SH 2 Deluxe, SH1, SHC Extreme, SHC3
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 4 Listopad 11, 07:33   

Weszła kolejna aktualizacja ;)
Orientuje się ktoś co poprawiła bądź wprowadziła? I gdzie takie info można znależć?

[ Dodano: 4 Listopad 11, 08:40 ]
Już znalałzem ;D

Jest wkońcu dodane prędkośc gry ;D Wilki i inne zwierzeta już nie chodza po drabinach ;) Edytor jest gdzies dostepny z infrejsu ;)
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 11, 21:20   

A ja mam ciekawostkę odnośnie oficjalnej strony Twierdzy 3 polskiej. Pomimo tego, że premiera już była to i tak piszę:
"Wymagania Sprzętowe

Wymagania sprzętowe dla gry Twierdza 3 będą opublikowane bliżej daty premiery."
Tylko na Polskiej stronie nie ma wymagań.
 
 
Drivers 
Osadnik

Gra w: Nic
Posty: 33
Medale: Brak

Wysłany: 14 Listopad 11, 15:16   

Kolejna aktualizacja trochę polepsza sytuację - jest chociaż tempo. Ale dalej jest słabo. I racze j lepiej nie będzie
 
 
wisnia_pc 
Wędrowiec

Posty: 19
Medale: Brak

Wysłany: 14 Listopad 11, 17:09   

Po aktualizacji 1.2 jakoś można w miarę normalnie grać. Obecnie jestem w misji ekonomicznej Renegaci i muszę powiedzieć, że kampania ekonomiczna jest trudniejsza jak na razie od kampanii militarnej. W militarnej kampanii jestem w misji 8 i tam to pestka z porównaniem do misji ekonomicznej, już w 3 misji ekonomicznej są niezłe jazdy. Trzeba się strasznie sprężać żeby przejść misję w określonym czasie. Ten czas powoduje że gra jest zbytnio stresująca jak dla mnie :)

Dla zainteresowanych jest już patch 1.3 ale zbytnio on do gry dużo nie wnosi.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 15 Listopad 11, 07:28   

Z tego co widzę, to jakby jeszcze zmniejszyli wielkość budynków, kmiecie przychodzili by szybciej do zamku i poprawili błędy, głównie ze sterowaniem wojska, byłoby w miarę ok. No i jeszcze skrimsh by się przydał.
 
 
wisnia_pc 
Wędrowiec

Posty: 19
Medale: Brak

Wysłany: 20 Listopad 11, 09:02   

No i jestem po kampanii ekonomicznej. Z przykrością stwierdzam że ta kampania nic nie wnosi miłego w rozgrywce. Oklepany temat nic nowego żadnych fajnych zadań cały czas tylko zbieranie surowców i w dodatku na czas. Kampania krótka nawet nie wybudowałem w niej połowy budynków jakie występują w grze ze względu na ograniczony czas w każdej z misji. Jestem zawiedziony prostotą ułożonego scenariusza tej kampanii. No nic czekać tylko na patcha, który doda potyczkę bo gra po przejściu pójdzie w odstawkę na zawsze.
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Lipiec 12, 21:34   

Crux napisał/a:
Ja dałem bodajże 110. Czy warto? Dobra gra - co prawda nie ma to tego klimatu co SH1 (niedościgniony wzór :) ), ale ładnie, efektownie zrobiona gra ze świetną muzyką i jak zwykle dobrym Wilkiem. Zresztą, masz może wypowiedzi na SB. ;)


nie lepiej kupić po premierze trochę czasu?stanieje opcjonalnie obejrzysz gameplay i zobaczysz czy ci się podoba czy nie...chyba że dla szpanu...
co do wrażeń to grając u kolegi nawalaliśmy do 23 :) tak jak wydali call of duty 2...

[ Dodano: 15 Lipiec 12, 21:35 ]
Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Z tego co widzę, to jakby jeszcze zmniejszyli wielkość budynków, kmiecie przychodzili by szybciej do zamku i poprawili błędy, głównie ze sterowaniem wojska, byłoby w miarę ok. No i jeszcze skrimsh by się przydał.


powtarzają błędy 1 (nie chodzi o bugi tylko o braki np.skirmischa)

[ Dodano: 15 Lipiec 12, 21:38 ]
ogólnie to twierdza w 2d bardziej mi pasuje niż w "czy de"
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz