ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
7 Sierpień 12, 22:42
Gotowa pół modyfikacja poprawiająca krajobraz w kampanii
Autor Wiadomość
Adax 
Laureat konkursu


Gra w: Sh1.SHC
Wiek: 26
Posty: 106
Skąd: Za górami...
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 11, 11:53   Gotowa pół modyfikacja poprawiająca krajobraz w kampanii

Przdstawiam wam pół moda do strongholda 1 mojego autorstwa poprawiającego wygląd krajobrazu w kampani. Krajobraz nie jest super, ale lepszy niż normalnie.

Instrukcja instalacji.
1.Pobieramy zip.
2.W Twierdza Deluxe/maps kopiujemy mapy od np.1-5 i wklejamy gdzie indziej (np.pulpit)
3.Mapy z zipu pod niezmienioną nazwą wklejamy do Twierdza Deluxe/maps.
4.Gotowe.


Akt 1-Upadłe Królestwo.

Speedy Share

Zachęcam do wklejania kolejnych aktów przez innych użytkowników!
Ostatnio zmieniony przez Adax 25 Marzec 11, 18:28, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
adi142 
Wolny chłop


Wiek: 25
Posty: 69
Skąd: z nikąd
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 11, 14:55   

Czyli, że jak wstawisz link to trzeba zastąpić pliki w katalogu Twierdzy tymi co wstawisz i krajobraz będzie lepszy?
_________________
\m/
 
 
 
Adax 
Laureat konkursu


Gra w: Sh1.SHC
Wiek: 26
Posty: 106
Skąd: Za górami...
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 11, 18:29   

Jak w instrukcji.
_________________
Czas leci, czas leci...
Innymi słowy do roboty...
Ech. :p
 
 
adi142 
Wolny chłop


Wiek: 25
Posty: 69
Skąd: z nikąd
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 11, 18:45   

Teraz ją dodałeś, :-) już pobieram...

edit
No no.... nieźle. Fajnie zrobiłeś te mapki, tylko tak dalej. Zrób też do innych misji bo w te mi się nawet nie chce grać xD za łatwe... A swoją drogą to Firefly zrobiło gorszy krajobraz niż potrafi stworzyć połowa graczy...
_________________
\m/
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 13:02   

adi142 napisał/a:
(...)A swoją drogą to Firefly zrobiło gorszy krajobraz niż potrafi stworzyć połowa graczy...


Bo Firefly (tak przypuszczam) zrobiło te mapy na odwal, pewnie skoro była to ich 1 gra (nie mylę się?) to mogli się długo męczyć ze skryptami itp. bo to zżera dużo czasu, a potem żeby nie przedłużać daty premiery zrobili na szybkiego mapki

Modów proszę o nie usuwanie tego postu bo nie długo ściągnę te mapki i wstawię swoją opinię

Edit:

@Wiekszość osób pode mną

Wiem, lekko przesadziłem z tym na odwal :P To co piszecie jest prawdą, każdy ma po części prawdę, a teraz tak wg. to będę zasysał pliki i dodam ocenę.

A z tą mapą Niemiec to już było na forum, poszperaj to znajdziesz :D

Edit2:
Ocena:8/10
Lepiej to wygląda np palisada z 2 misji albo ta dróżka w 4 mapce
Oceniłem tylko krajobraz :D
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
Ostatnio zmieniony przez DarnokOk 29 Marzec 11, 21:01, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 13:18   

Nie, że zrobili twierdzę na odwal, tylko wtedy były gorsze techniki mapmakerskie. Przez ten cały czas (10 lat) mapmakerzy szlifowali swoje umiejętności, tworząc coraz lepsze mapki. Na pewno w czasie wydania Strongholda żadne mapy (tworzone przez firefly i graczy) nie były na takim poziomie co dziś. Fajnie, że dzięki Adaxowi możemy mieć mapki w nowym dizajnie :)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 16:24   

Na odwal się nie zrobili ale robili to określeni ludzie dla których to była praca... a gracze tworzą z pasją, kreatywnością itd. więc wychodzi lepiej.
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 27 Marzec 11, 15:07   

W jakimś folderze twierdzy jest obrazek mapy kampanii Niemiec. Tzn. mapa taka jak mapa zwykłej, głównej kampanii, tylko zamiast Wielkiej Brytanii są Niemcy. Podejrzewam, że chcieli zrobić dwie kampanie, tylko im czasu zabrakło a premiery nie chcieli opóźniać. Chociaż to tylko moje przypuszczenia... Może niedługo wrzucę ten obrazek tutaj.
Mapy Firefly w jedynce stoją na tragicznie niskim poziomie. Potem się nauczyli i w Krzyżowcu są już o niebo lepsze. Niedługo twoje poprawki krajobrazu pobiorę i wtedy coś o nich napiszę, ale dobrze, że takie coś robisz. Jakbyś zrobił na wszystkie mapy to można by na stronę wrzucić.
_________________
Good night white pride
 
 
theRadek222 
Wędrowiec


Gra w: We wszystkie
Wiek: 26
Posty: 21
Medale: Brak

Wysłany: 27 Marzec 11, 16:52   

Dwie sprawy:

1.Mapy Obywatela Adax są świetne szczególnie podoba misie misja pierwsza ale w 4 misji jest mały problem z przebiegiem gry gdyż przez pięć minut(no dobra przesadzam) nie mogłem znaleźć miejsca na siedzibę co było spowodowane dużą ilością kamieni na mapie ale myślę że nie oto chodzi tylko o wygląd. Bo gdybym chciał przejść tą misje to bym włączył oryginał a ty tylko chciałeś pokazać że ta mapa może wyglądać lepiej niestety kosztem niższej grywalności.

2. Moim zadaniem mapy Firefly są dobre mają jak by to nazwać swój niepowtarzalny urok którego brakuje czasami u indywidualnych mapkerów. Którzy czasami dążą do tylko do jak najlepszego odwzorowania świata realnego ale myślę że powinni częściej myśleć o tym by ich mapa zachwycała nie powtarzalnym urokiem i miło spędzonymi chwilami innych graczy nad jej przechodzeniem niż ładnym wyglądem na scenerach.
_________________
"A poza tym uważam że Kartagine należy zniszczyć"
 
 
 
Adax 
Laureat konkursu


Gra w: Sh1.SHC
Wiek: 26
Posty: 106
Skąd: Za górami...
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 11, 22:07   

Dzięki wszystkim za oceny!
Mam nadzieję wstwić następne rozdziały. ;)
_________________
Czas leci, czas leci...
Innymi słowy do roboty...
Ech. :p
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Kwiecień 11, 18:03   

"File not found. It has been either deleted, or it never existed at all." Można prosić o nową wstawkę?
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

  Wysłany: 17 Kwiecień 11, 17:49   

Proszę uprzejmie, na dwóch linkach jakby jakiś nie działał :)

Speedy Share

RapidShare

Jak przepadną po pewnym czasie to pisać, zrobię re-upa :D
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 11, 08:03   

Wygasły ;(
Proszę o reupload.
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Krzyzak 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 44
Skąd: Przasnysz
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 11, 17:34   

dołączam się do prośby o reupload :)
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Sierpień 11, 18:31   

Też bardzo chciałbym re-upload! Może któraś z osób która pobrała moda, wklei pliki do jakieś strony i poda linka? ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz