ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Wiedźmin
Autor Wiadomość
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 14 Maj 11, 08:16   

Ale żeby za ciężkie pieniądze gry nie można było kupić!
I oni się dziwią, że jest piractwo!
_________________
I'm Richard the Undead Warlock, Master of Magma, Chief Warlock of the Broders of Darkness, Lord of the Thirteen Hells, Master of Bones, Master of Fire, Emporor of the Black, Lord of the Undead and the Mayor of the little village up the coast.
 
 
Piter559 
Osadnik

Gra w: SHC, Sacred 2, Red Orchestra, Cs, Gothic
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Wysłany: 19 Maj 11, 15:59   Problem z aktualizacją edycji podstawowej

Witam.

Gra bardzo mi się spodobała, przeszedłem ją po wielokroć i w związku z niedawną premierą "Wiedźmaka 2" (który mi nie pójdzie :-( ) postanowiłem powrócić do jedynki.

I tu mam problem. Nie pamiętam jak instalowało się Edycję Rozszerzoną. Posiadam wydanie gry z przed kilkuuu lat. Dostałem Wiedźmina od siostry na urodziny, i wtedy nie było jeszcze pudełkowej edycji rozszerzonej. Wszystko musiałem ściągać i zachowałem pliki. Wtedy na stronie była instrukcja instalacji poszczególnych elementów. A teraz nic! ZERO! tylko możliwość pobrania plików i na tym koniec. Wszystko kręci się wokół "dwójki".

Jeżeli byłby ktoś tak miły i zapodał mi tą instrukcją patchowania to byłbym bardzo wdzięczy.

Pozdrawiam.
 
 
 
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 19 Maj 11, 19:22   

Ja na twoim miejscu kupiłbym nowy komputer... W sumie to i tak muszę zainwestować, bo mój eksponat bez przerwy się j***e.
Co do Edycji Rozszerzonej, to mam sobie znowu ściągać, bo bez niej nie da się przejść prologu, a nawet z pierwszym dialogiem w prologu miałem problemy! A jeszcze kilka lat temu tylko piąty akt mulił...
_________________
I'm Richard the Undead Warlock, Master of Magma, Chief Warlock of the Broders of Darkness, Lord of the Thirteen Hells, Master of Bones, Master of Fire, Emporor of the Black, Lord of the Undead and the Mayor of the little village up the coast.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 29 Lipiec 11, 10:24   

Właśnie przeszedłem Wiedźmina 2 i bardzo mi się podobało. Gra nawet na "normalnym" była dla mnie w pewnym momencie za trudna. Pewnie spróbuję jeszcze przejść na "trudnym' - tym razem z rozsądnym rozkładem statystyk i przemyślaną taktyką walki. Questy są wystarczająco długie(czasem nagrody nie są zadowalające - taki mały minus). Szkoda, że najlepszym zestawem ekwipunku nie mamy czasu się nacieszyć(2 większe walki to chyba trochę za mało); praktycznie nie ma sensu się w niego zaopatrywać.

Ogólnie polecam grę, zwłaszcza ludziom, którzy mają dobry komputer. Ja mam całkiem niezły, ale i tak wyciągał jakieś 25-30 fps tylko na najniższych ustawieniach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz