ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Wiedźmin
Autor Wiadomość
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 08, 22:13   Wiedźmin

No, w związku z ostatnim wydarzeniem (czyli, że dorwałem Wiedźmina) aż muszę się spytać czy miał ktoś przyjemność zagrać w tego świetnego RPG.

Cóż mogę rzec jako, że jeszcze nie ukończyłem tej gry... grafika jest dobra, muzyka jeszcze lepsza a klimat jakiego jeszcze w żadnym RPG nie znalazłem (dialogi zarówno Geralta jak i innych postaci mnie rozbijają dokumentnie). Świat wygląda na dopracowany, system walki jest dla mnie wręcz cudny, już teraz walki wyglądają wspaniale. Do tego alchemia, znaki wiedźmińskie... jedyną rzeczą jakiej żałuję jest to, że akcja dzieje się po wydarzeniach z książki a Geralt nic nie pamięta co nie zmienia faktu, że mnie ta gra niesamowicie wciąga. Czekam na wasze opinie i komentarze.
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 27 Grudzień 08, 22:18   

Bardzo dobra gra, sam grałem, i musze przyznać że ten klimat książki jest po prostu naprawde wiernie oddany
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
MK 
Wolny chłop

Posty: 58
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 27 Grudzień 08, 22:19   

Żadna gra mnie jeszcze nie wciągnęła tak jak wiedźmin, pamiętam jak rok temu przegrałem w niego całe święta, od rana do nocy oO! Nawet długie wczytywania mi nie przeszkadzały ;p
_________________
http://mk.ktopije.pl/
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 08, 23:03   

Wiedźmina przeszedłem i powiem tyle, że polska produkcja... tym razem okazała się dużo lepsza od zagranicznych konkurentów. Mnie gra nie tyle wciągnęła, co zaciekawiła. Po przejściu na jakiejś stronie internetowej obejrzałem cały serial "Wiedźmin", a być może niedługo zacznę wypożyczać książki z tej świetnej sagi. Jedną z lepszych rzeczy w tejże grze są questy, które nawet te brązowe wykonuje się z przyjemnością : ) Poleciłbym tą grę każdemu fanowi gier RPG.
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 08, 06:38   

Niestety całej gry nie przeszedłem, ale jak dla mnie świetna. Są pewne małe bugi ale mimo tego w grę można grać przyjemnie. Jak dla mnie jedna z najlepszych gier jakie zostały wyprodukowane.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 08, 10:13   

Dokładnie, chyba najbardziej irytującym bugiem jest niestety niestabilność trochę (choć może brakuje mi jakiejś łatki) bo gierka niespodzianie potrafi się mi wycrashować... jednak dialogi biją wszystko na głowę (np dialog z babcią po imprezie u Shani czy jak Geralt podchodzi pierwszy raz do szpitala Lebiody - "Cholera, ale jestem mroczny").

Aż mnie naszła ochota na przeczytanie znowu Wiedźmina i nawet obejrzenie serialu choć niestety kiczowaty zdeka ale chwilowo książek nie mam pod ręką ;P
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 08, 15:01   

Mi Wiedźmin nigdy nie scrashował. Wina tkwi u Ciebie pewno. Dialogi są starannie zrobione i aktorzy dobrze dobrani, dlatego tak miło się gra. Dla mnie najlepszy był pierwszy dialog z Wiedźminami w Ker Morhen (czy jakoś tak... dawno nie grałem). To pierwszy dialog w grze i najbardziej mnie zaskoczył : ) W miłym tego słowa znaczeniu. Fajnie było nabrać smarowideł na umarlaki, parę mikstur i ruszyć na cmentarz, lub błąkać się po jaskiniach, bo brakowało 1 złotego punktu do podniesienia skilla. Moim ulubionym znakiem był Ard, chyba z wiadomych powodów. Jedyny znak, który opanowałem mistrzowsko. Styl Grupowy/Szybki Rlz. Jakoś ten silny mi nie przypadł do gustu, chociaż jak się ze strażnikami nawalało, to się przydawał nie raz, albo do pierwszego uderzenia. Przytrzymać myszkę i jeden kolo z głowy : ) Moim zdaniem jedyny minus tej gry to to, że jest trochę za łatwa. Może to przez ten system wprowadzania combosów, dzięki któremu chyba ani razu się nie spóźniłem, a może to dlatego, że ard przydatnym w walce jest : ).
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 08, 15:33   

Możliwe że u mnie jest wina, niedawno instalowałem windę a nie chciało mi się jeszcze przydatnych wspomagaczy etc sterować ale jak dotąd wycrashował mi się z 4 razy a że naturę mam taką, że często się zapisuję to tragedii ni ma :P . Ja wciąż żałuję, że akcja dzieje się po książce, czuję i czuć będę przez to pewien niedosyt, którego serial nie wypełni bo jest kiczowaty... małe marzenie to albo gra wiedźmin na podstawie serii albo chociaż porządny film/serial... albo anime xD... ale śnijmy dalej. :P

Też lubię Aard chociaż ze znaku Igni też często korzystam. Ja najczęściej używam przynajmniej na ten moment szybkiego i grupowego stylu walki ale dopiero wyszedłem z bagien więc wiele przede mną :P
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 08, 18:01   

Mi także się serial nie spodobał za bardzo. Książki nie przeczytałem, a mam chęć i może w 2009 uda mi się przeczytać. Nie wiem, co się w książce działo zbytnio. Wiem tyle co z serialu, czy z wspomnień Geralta z gry, a właściwie, to dialogów z innymi postaciami, które mówią mu co zrobił kiedyś Biały Wilk. Gra by była chyba najlepsza. Mogliby na powstałych już texturach ją zrobić, tylko lokacje dodać i zadania. Nazwa to Wiedźmin Początek, i powinno się przechodzić najpierw 2 odsłonę, a potem pierwszą xD Niezłe by to było. Anime raczej do Wiedźmina by nie pasowało (nie ten klimat), ale gdyby wyszło, pewnie bym oglądał... już taka mania.

Igni, to tylko do rozpalania ogniska używałem (krzesiwo tylko miejsce zajmuje), chociaż zdarzało się, że musiałem walczyć z jakimś magiem i grupką "ludźów"... wtedy mógł się przydać.
 
 
Damcio95 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 37
Skąd: z Filipowic
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 08, 10:46   

Super gra. Grałem, bardzo mi się podobało. Nie grałem tylko w edycję rozszerzaną.


Popracuj trochę nad ortografią...
- Matrix
Ostatnio zmieniony przez Matrix 29 Grudzień 08, 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 09, 16:53   

Właśnie Wiedźmina ukończyłem i powiem jedno... jedyne co rozczarowuje to to, że to już... koniec gry :P

Mam nadzieję, że pogłoski o 2 części Wiedźmina są prawdziwe a póki co dorwałem sagę Sapkowskiego i to (oraz przechodzenie alternatywnych zakończeń :P ) musi mi do czasu 2 części... wystarczyć ;P

Jeszcze goręcej polecam zagranie w tą grę.
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 11, 18:50   

Gra zarąbista, doszedłem do początku V aktu, dalej nie, bo mam słabego kompa, a tam jest sporo dużych bitew, przy których scina się tak, że się grać nie da (już w Kaer Morhen problemy się zdarzały)
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 13 Kwiecień 11, 09:28   

Aragorn napisał/a:
Gra zarąbista, doszedłem do początku V aktu, dalej nie, bo mam słabego kompa, a tam jest sporo dużych bitew, przy których scina się tak, że się grać nie da (już w Kaer Morhen problemy się zdarzały)

Zobacz sobie datę ostatniego posta :shock: ....
 
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 13 Kwiecień 11, 14:18   

Ale temat nie został wyczerpany, więc (chyba) można odkopywać. ;-)
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
Ostatnio zmieniony przez Artut97 13 Kwiecień 11, 18:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 13 Kwiecień 11, 14:51   

Znowu czepianie! Gra bardzo fajna, więc uważam, że temat można spokojnie odkopywać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz