ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Stronghold Deluxe - problem
Autor Wiadomość
Xzarn500 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 4
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 9 Styczeń 11, 16:18   [problem techniczny] Stronghold Deluxe - problem

Witam wszystkich. Mam problem z grą Stronghold deluxe. Nie dawno na komputerze mam Windowsa 7. Zainstalowałem wszystkie sterowniki i chciałem sobie również wgrać tą właśnie grę. Zainstalowała się ona normalnie i uruchamia się też, ale niestety nie jest ona w trycie pełno ekranowym, tylko na pewnej części nią widać, reszta jest czarna. Co mam zrobić, żeby gra działała w trybie pełno ekranowym. Moja karta graficzna to GeForce 9800 GT. Proszę wszystkich o pomoc i z góry dziękuje :-)
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 13 Styczeń 11, 18:01   

A jak duży jest twój monitor? Może jest większy od maksymalnej opcji okna gry (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to polecam wejść w options i zmienić rozdzielczość gry, domyślna to ok. 800x600- jest przecież z 2001 roku).
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 11, 08:20   

Masz sterowniki Nvidii? To wtedy się da, nie wiem jak na innych, ale na Nvidii na pewno tak jest.
To po kolei:
-Panel sterowania NVIDIA -> Wyświetlanie -> Dostosuj rozmiar i pozycję pulpitu -> Używaj skalowania NVIDIA -> zastosuj i wyłącz nawet jak nie masz tej kropeczki przy "używaj skalowania NVIDIA" Wtedy powinno działać, przynajmniej mi zadziałało, ponieważ sam miałem czarne paski na bokach (monitor 1440 x 900 ) i ustawiłem to w panelu, a potem zmieniłem rozdzielczość w Twierdzy na 1024 x 786(?) <--- już nie pamiętam.

A jak nie masz sterowników NVIDI to spróbuj poszukać w innym panelu sterowania sterowników.

EDIT:
Chyba każdy Geforce używa NVIDI.
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 17 Lipiec 11, 18:42   

Sprawdź sterownik NVidi lub zmień rozdzielczość.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 18 Lipiec 11, 07:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz