ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nabór do teamu!!
Autor Wiadomość
wert 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 30 Wrzesień 10, 14:59   Nabór do teamu!!

No więc nastał ten czas, kiedy projekt przeżywa pierwszy kryzys.
A dokładniej wszyscy co mi pomagali nie odzywają się(zostałem sam praktycznie)
Także webmaster zajmujący się stroną nie odpowiada.
Samemu prace idą BARDZO POWOLI z powodu szkoły, dlatego szukam osób chętnych do pomocy


Poszukuję:

-nowego webmastera który zajmie się budową strony projektu

[PILNE]-dobrego grafika 3d(jak nie jesteś grafikiem a znasz taka o pomoc to proszę kontakt)
 
 
DeltiX 
Osadnik


Wiek: 32
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 11, 23:55   

Chciałbym zwrócić uwagę że jest to lekkie generalizowanie sprawy ponieważ ciągle czekam na hasło - kiedy będę mógł się zająć tworzeniem map. Rozumiem że na tym etapie nie ma dla mnie jeszcze nic do roboty, ale na pewno się nie odwróciłem od projektu. Zresztą ostatnią wiadomość o projekcie dostałem na maila parę dni po rozstrzygnięciu konkursu na "mapmejkera", a to oznacza że minęło od tego momentu naprawdę dużo czasu.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 11, 09:55   

Może lepiej poszukaj na jakimś forum graficznym. Tam ktoś w ramach szlifowania umiejętności pewnie by chętnie pomógł...
 
 
Duncan 
Wolny chłop

Posty: 50
Skąd: Dolnośląskie
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 7 Kwiecień 11, 12:46   

Rozumiem was że jednak temat cały czas istnieje ale nie przydało by się chociaż " sory że odświeżam" czy coś w tym stylu? Spójrzcie kiedy był post werta...
Zresztą ja tylko zwracam uwagę ponieważ nie będę pouczał starszych osób o kilka lat :) .

Pozdrawiam :) .
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 11, 15:21   

Duncan, wert żyje i zajmuje się projektem. [sry za spam] Myślę więc, że jakaś nowa osoba się przyda.
_________________

 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 11, 12:27   

Nie, wert nie zajmuje sie projektem, przynajmniej tak pisał. Teraz zrobił trial editor.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz