ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Gry przeglądarkowe
Autor Wiadomość
kolesgit 
Wolny chłop


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 30
Posty: 50
Skąd: Leżajsk
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 10, 19:37   

Zapraszam was do grania w grę footballteam.pl . Jest to ciekawa gra przeglądarkowa, która polega na trenowaniu swojego zawodnika, zdobywania przez niego różnych trofeów. Można oczywiście wstąpić do jakiegoś klubu, lub założyć swój. Zresztą nie będę się rozpisywał, sami sprawdźcie! Mnie znajdziecie w grze pod nickiem: Patryk Słysz lub id: 72793 na 1 serwerze. Wszelkie pytania dotyczące gry możecie kierować do mnie, a na wszystko wam opowiem. Obecie mam 2400 umiejętności, nie jest to powalający wynik, ale już coś :P Mam zamiar założyc swój klub więc chętnie bym was przyjął.
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 7 Luty 10, 12:21   

Ja zapraszam do grania w Artyrię. Ciekawa gra RPG.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
biberholtz 
Osadnik


Gra w: Crusader
Wiek: 76
Posty: 26
Skąd: Texas
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 10, 20:04   

www.laventhar.org - gra niepowtarzalna, najlepsza przeglądarkowa z jaką się spotkałem :)
_________________
Wielka Kampania Historyczna do Crusadera
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 15 Listopad 10, 16:27   

Ech, i usunęli moją kochaną Vendettę. Od przeszło pół miecha staram się zorganizować reaktywację gry. Pomagają mi w tym dwie osoby, w tym znany z tego forum Brennus.

Przestałem też grać w Tanoth, od kiedy wprowadzili te durne uptade i przestało mi działać na Mozilli :( .

Nie mam w co grać, GameForge jest u mnie spalone z ich komercją, trudno też o jakąś ciekawą via www. Chyba się już na stałe przerzucę na off-line (poza ReVendetta, no i Stronghold Kingdoms, jak wyjdzie pełna wersja).
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz