ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Odyn
18 Grudzień 08, 17:34
Zamki na co dzień
Autor Wiadomość
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 08, 11:03   

Ja może nie długo coś wydłubie ale na razie gram w multiplayer i nie bardzo mam wene do budowania jakichś gustownych zamków :D
 
 
Piotrek... 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 19:02   

Nudziło się to coś zrobiłem...


 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 19:59   

Powiem tak..... 10/10

Plusy:
:arrow: ładnie się prezentuje
:arrow: 2 pierścienie murów
:arrow: baszty dobrze obsadzone + machiny oblężnicze
:arrow: balisty
:arrow: pułapki [wilcze doły] + fosa
:arrow: dobre i silne eko
:arrow: duży garnizon

Minusy:
:arrow: wygląda mi na edytor ;/
 
 
 
Piotrek... 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 20:03   

Właśnie dlatego zostawiłem interfejs, po mini mapie widać że to po prostu swobodna budowa, ta mapka znajduje się w podstawowym pakiecie, więc na pewno tez ją masz...
 
 
 
Matrix 
Zasłużony


Wiek: 31
Posty: 71
Skąd: Silesia
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 19:58   

No ładnie, ładnie, symetria jest, gospodarka dobra, obrona także, choć w zamku jest przepych i jest podatny na pożary to widzę dosyć dobre zabezpieczenia na taką ewentualność więc no problem, 9/10 :D
 
 
Kuszlyk 
Wędrowiec

Posty: 6
Skąd: Skomlin
Medale: Brak

  Wysłany: 25 Grudzień 08, 17:42   

Zamek niezły, Piotrku. Może i jest podatny na pożary, ale ma niezłą obronę i rywal raczej (szczególnie niewolnicy) nie wejdą do zamku. Daje 9/10

P.S: Aby ode mnie dostać 10. trzeba mieć rewelacyjnie, nieprawdopodobnie wspaniały zamek!
 
 
 
Piter7415 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 09, 16:47   

Zrobiłem coś...
Robiłem to w map edytorze bo niechciało mi się zbierać kamienia itp.
Zamek ma same mury - bez gospodarki

Link : http://www.speedyshare.com/121940301.html

Paczka zawiera 7 screenów.
 
 
Saldegard 
Wędrowiec

Wiek: 34
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 09, 22:17   

Zameczek fajny i z pewnością należałoby się sporo namęczyć, żeby go zdobyć.

:-D

Ale minusem jest, że gdybyś dodał do tego gospodarkę, to wątpię czy dałoby radę wcisnąć później igłę pomiędzy te budynki. Nie wspominać już o zaawansowanej gospodarce.
Stawianie budynków ekonomicznych poza obrębem zamku też nie byłoby dobrym podejściem. Fosa dość rozległa, do tego smolne rowy... Jedna iskra i po sprawie.

Ale ogólnie zamek prezentuje się bardzo fajnie. W mojej ocenie: 8/10 ;-)
_________________
[img:ccb45efadb]http://im...img:ccb45efadb]

[img:ccb45efadb]http://im...img:ccb45efadb]
 
 
 
Raitar 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 09:43   

Witam wszystkich na nowym forum! Miałem troche zamków ale przepadły podczas czyszczenia C :evil: . Muszę powiedzieć że najbardziej odpowiadają mi te "niepraktyczne" zamki. Dlaczego? Ponieważ to one bardziej przypominają te prawdziwe, historyczne gmachy, które jak wiadomo nie służyły do celów ekonomicznych lecz militarnych. A gdy ktoś buduje wielkie miasto i otacza wszystko murem... to już nie jest zamek. Dlatego duży plus dla pierwszego zamku w tym temacie, naprawde daje wrażenie solidnej budowli, choć budowanie na rogu mapy jest tu ułatwieniem. W innym zamku dwa pierścienie murów też się ceni, choć lepiej robić gród i podgrodzie niż wszystko otoczyć murem a potem jeszcze raz..no przynajmniej ze względow estetycznych. Jak będe miał troche czasu to wrzuce przykład takiego projektu, choc myśle że większość załapała oco mi chodzi ;-) .
_________________
"Stado baranów dowodzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów dowodzone przez barana"-Bonaparte
 
 
Jonetane_Second 
Wędrowiec

Wiek: 46
Posty: 5
Skąd: ze studni
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 11 Styczeń 09, 11:16   

/\ Kogo to obchodzi...


Wstawiałem już to zdjęcie na tym forum ale w innym poście ^^...

No cóż ... Na pewno nie powiecie że jest nudny...
 
 
 
Raitar 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 09, 21:35   

Nie, nie jest nudny. To po prostu kupa śmieci postawiana byle gdzie. Brawo widze że te warny niebyły bezpodstawne. A jeśli chodzi o twój komentarz, to się koleś popisałeś elokwencją, ciekawe czy naprawde masz tyle lat co podałeś.
_________________
"Stado baranów dowodzone przez lwa jest silniejsze niż stado lwów dowodzone przez barana"-Bonaparte
 
 
Magnatel 
Wolny chłop


Posty: 52
Skąd: Radom
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 12 Styczeń 09, 17:47   

Nie chcący jedno zero za dużo napisał :-P Ale tak na poważnie to przystopuj bo takim spamem i głupimi uwagami popularności nie zyskasz ;-/
_________________
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 09, 18:20   

Nie zwracajcie na niego uwagi bo to jest aka i prędzej czy później i tak dostanie bana.
 
 
Michulek 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 14 Styczeń 09, 13:08   

Piotrek ma git zamek :) obrona jest niezła i się ciężko dobić a napewno jest dużo łuczników to ci kalif nic nie zjara :)
 
 
KaDek-WHU 
Osadnik


Wiek: 30
Posty: 28
Skąd: Świdwin
Medale: Brak

Wysłany: 15 Styczeń 09, 09:47   

A oto mój zamek :

_________________
Kto dostał parę razy po ryju i wie , że nie jest ze szkła ten czuję , że żyję ! WEST HAM UNITED !
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz