ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam moda
Autor Wiadomość
Ciutek 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold/Stronghold Crusader
Wiek: 35
Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 13 Luty 10, 00:06   Szukam moda

Szukam jakiegos fajnego moda ktory by podmienial wojsko standardowe na jakeis inne np. Krzyzowcy na koniach na Husarzy Polskich (tylko przyklad)
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 13 Luty 10, 08:44   

Nie wiem, czy taki istnieje, lecz user wert pracuje nad modem, który dodaje jednostki wikingów. Jeśli wyjdzie, radziłbym ci się nim zainteresować.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 13 Luty 10, 08:54   

wojownik123 napisał/a:
Nie wiem, czy taki istnieje

Nie, nie istnieje. ;) Potwierdzam jednak, że projekt dotyczący moda trwa, więcej informacji na stronie, forum i http://winter-age.za.pl/index.html .
 
 
Mauricius 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Warchest.
Wiek: 99
Posty: 18
Skąd: Cezarea
Medale: Brak

Wysłany: 13 Luty 10, 09:02   Na pewno?

Lord Smerf napisał/a:
Nie, nie istnieje.

Czyżby na pewno? ;-) O ile mnie pamięć nie myli, na Stronghold Heavens była mapa oparta o motywy 300, która osiodłała Lorda. Widziałem tam też modyfikację jego spritów, na, na przykład Pijaka. Podejrzewam także, że znalazłaby się modyfikacja, zmieniająca Lorda, Zbrojnego i Rycerza, na tego z Twierdzy, bo swego czasu było to modne (a widziałem takie mody dla Wilków i Niedźwiedzi). Pewien Hiszpanin (?) pokazywał też swego czasu na youtube swoje wyczyny, dobrze pamiętam jego zastąpienie bodaj Balisty na Czołg, ale nie jestem pewien, jak z dostępnością do ściągnięcia jego modów.
_________________
Omnibus qui sunt Romæ, dilectis Dei, vocatis sanctis gratia vobis, et pax a Deo Patre nostro, et Domino Jesu Christo.
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 13 Luty 10, 09:37   

Pewnie były to tylko filmiki, bo do tej pory żaden fanowski mod nie został opublikowany. Tym bardziej wert powinien się sprężyć - jak dobrze pójdzie, to będzie tym pierwszym ;].

Mauricus: aha, możliwe, że się pomyliłem :p . Sorry.
Ostatnio zmieniony przez Fryzjer 13 Luty 10, 10:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mauricius 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Warchest.
Wiek: 99
Posty: 18
Skąd: Cezarea
Medale: Brak

Wysłany: 13 Luty 10, 10:10   Hmm...

Filmiki? Stronghold Heavens zajmuje się głównie umieszczaniem plików. Filmiki były tylko tego Hiszpana, jednak miał on także swoją stronę.
Oj mylisz się, modyfikacje wcześniej wychodziły. Z tym, że na ogół były to zmiany grafiki na Strongholdową (wielki mi wyczyn), czy zmiany nazw, loga, title screenu, ale także pewne hakerskie forum może pochwalić się stworzeniem własnego Traila, przed wydaniem Twierdzy Krzyżowiec Extreme.
W Polsce się o tym nie pisze i to nic dziwnego, nawet w temacie takiego modowania Age of Empires Polska jest na szarym końcu. Nieskromnie mogę się jednak pochwalić, że również coś małego szykuję ;-) .
_________________
Omnibus qui sunt Romæ, dilectis Dei, vocatis sanctis gratia vobis, et pax a Deo Patre nostro, et Domino Jesu Christo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz