ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Problem ze spolszczeniem (rozwiązany)
Autor Wiadomość
Repcak 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 09, 16:03   [problem techniczny] Problem ze spolszczeniem (rozwiązany)

No więc instaluje pełne spolszczenie do Twierdzy (zajmuje 345MB), na początku miałem problemy z biblioteką d3dx9_27.dll ale z tym se poradziłem i teraz daję play wyskakuje mi okienko z włożeniem płyty no to skopiowałem cracka i wyskakuje mi to:

Co mam z tym zrobi mi się wydaję że mam złego cracka
Ostatnio zmieniony przez Odyn 19 Sierpień 09, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 18 Sierpień 09, 16:37   

Też miałem ten problem z bratem :(
Spróbuj ściągnać ten plik "może" coś da :( (
_________________

 
 
Repcak 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 09, 19:17   

Już se z tym poradziłem, zainstalowałem patcha skopiowałem folder fx (są tam wszystkie dziwięki) odinstalowałem twerdze i zainstalowałem ponownie i podmieniłem folder fx. Teraz ciesze się z polskich napisów i z dubingu :-D
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 19 Sierpień 09, 20:47   

To może walniemy partyjke z thompsonem na multi xD
_________________

 
 
Repcak 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 20 Sierpień 09, 18:48   

nie ja w multi wolę grac na krzyżowcu
 
 
zyraf 
Wędrowiec

Posty: 5
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 09, 15:41   Re: Problem ze spolszczeniem (rozwiązany)

Repcak napisał/a:
No więc instaluje pełne spolszczenie do Twierdzy (zajmuje 345MB), na początku miałem problemy z biblioteką d3dx9_27.dll ale z tym se poradziłem



Witam :)

Ja mam z tym problem - kupiłem dziś orginalną grę (kolekcję klasyki) po zainstalowaniu wyskakuje mi info że nie mogę włączyc gry ponieważ brakuje mi właśnie tego pliku.

Co mam zrobic jak sobie z tym poradzic? zaznaczę że zupełnie nie znam się na komputerach.

mam Windows Vista jeżeli to ma jakieś znaczenie.

Z góry dzięki za pomoc :)
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 09, 15:49   

1.Zrób reinstall.
2.Jeśli nie pomoże, to zastosuj to, co kolega Repcak.
Repcak napisał/a:
Już se z tym poradziłem, zainstalowałem patcha skopiowałem folder fx (są tam wszystkie dźwięki) odinstalowałem Twierdzę i zainstalowałem ponownie i podmieniłem folder fx. Teraz ciesze się z polskich napisów i z dubingu :-D

(poprawiłem tu kilka błędów, aby było bardziej czytalne ;-) )

3.Na przyszłość czytaj tematy, jeśli ktoś odpowiedział na dany problem, to skorzystaj z porady.
 
 
zyraf 
Wędrowiec

Posty: 5
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 09, 16:11   

Masakra... z tą grą


Zainstalowałem ją ponownie plus z drugiej płytki pacht włączam grę a tu wyskakuje mi info że mam się skontaktowac z Pomoc techniczna cenega poland....i podac klucz HWID a otrzymany klucz aktywacji wpisac w tym samym okienku.

Co za dziadostwo pierwszy raz się z tym spotkałem :/ Da się to jakoś inaczej rozwiązac?


Pytanie drugie: Jak zainstalowałem z drugiej płytki pachta to czy zgłównej płyty muszę instalowac spolszczenia (napisy, dubing) czy już wszystko będzie chulało po naszemu?


Z góry dzięki za pomoc
_________________
Jeśli góra idzie do Ciebie, a nie jesteś Mahometem... uciekaj, bo to lawina.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 09, 16:41   

Chyba nie da się tego inaczej rozwiązać, trochę nieciekawie wymyślili z tym kluczem. :/

Natomiast wielkie sorry, ale nie mogę patrzeć na te błędy...
zyraf napisał/a:
pacht

Patch
zyraf napisał/a:
chulało

Hulało
 
 
zyraf 
Wędrowiec

Posty: 5
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 09, 16:45   

Lord Smerf napisał/a:
Chyba nie da się tego inaczej rozwiązać, trochę nieciekawie wymyślili z tym kluczem. :/

Natomiast wielkie sorry, ale nie mogę patrzeć na te błędy...
zyraf napisał/a:
pacht

Patch
zyraf napisał/a:
chulało

Hulało


Już napisałem do Cenegi zobaczymy jak to wyjdzie.

A błędy cóż zdarzają się :) poprawię się na przyszłośc obiecuje :)
_________________
Jeśli góra idzie do Ciebie, a nie jesteś Mahometem... uciekaj, bo to lawina.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 12 Listopad 09, 16:51   

zyraf napisał/a:
Lord Smerf napisał/a:
Chyba nie da się tego inaczej rozwiązać, trochę nieciekawie wymyślili z tym kluczem. :/

Natomiast wielkie sorry, ale nie mogę patrzeć na te błędy...
zyraf napisał/a:
pacht

Patch
zyraf napisał/a:
chulało

Hulało


Już napisałem do Cenegi zobaczymy jak to wyjdzie.

A błędy cóż zdarzają się :) poprawię się na przyszłośc obiecuje :)

Obiecuję :D

Nie no spoko. ;-)

A ja też chyba kiedyś do nich pisałem, lecz nie dostałem e-maila... Ale głowy nie dam.

Ogólnie gra miała być dobra, dopracowana, z grafiką 3D... Tymczasem od samej instalacji wyskakuje tysiące błędów zniechęcających do gry. Patche wymagają kodu aktywującego. Grafika dobra tylko na najwyższych detalach, w innym wypadku wszystko wydaje się kwadratowe lub zbladłe. Co prawda FF uczy się na własnych błędach, stworzyli bardzo dobrą grę - Stronghold Legends. Miejmy nadzieję, że Kingdoms będzie jeszcze lepsze. ;-)
 
 
zyraf 
Wędrowiec

Posty: 5
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Wysłany: 13 Listopad 09, 12:12   

Literówki mogą się zdarzyc - przesiadłem się ze stacjonanego kompa na laptopa i trochę dziwnie mi się pisze.

Co do aktywacji....szlag mnie zaraz trafi...dzwonie na dwa numery które podane są w okienku informującym mnie że muszę się skontaktowac z cenega poland i co? i słyszę że "nie ma takiego numeru"...

Jak Wy instalowaliście ogrinalną grę to też takie jaja były? Też musieliście dzwonic podawac kod HDIW czy jakoś tak a oni podawali Wam klucz aktywacyjny do gry?

[ Dodano: 13 Listopad 09, 16:01 ]
Dodzwoniłem się i gra hula :) ale szczerze mówiąc pierwsza częśc była lepsza....kampania ciekawsza no i graficznie bardziej mi się podobała. Tutaj tak dziwnie jest....szczególnie kamera i jej funkcje...wszystko za blisko za dużo a oddalenie nie wiele daje. Jak na razie mam mieszane uczucia spodziewałem się czegoś lepszego. No ale 13zł za orginał to nie majątek hehe :)
_________________
Jeśli góra idzie do Ciebie, a nie jesteś Mahometem... uciekaj, bo to lawina.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz