ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Lista "Noobów" na Game Ranger.
Autor Wiadomość
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

  Wysłany: 24 Lipiec 09, 11:19   Lista "Noobów" na Game Ranger.

Tak jak w temacie. Chciałbym żebyśmy stworzyli listę noobów (nie newbie) na game rangerze.

Kto może byc na tej liście?
- Osoby nie przestrzegające reguł gry. np. no fire, no cats (flying stones).
- Osoby obrażające innych graczy bez konkretnych przyczyn
- Gracze którzy uciekają z gry gdy czują się mocno zagrożeni (np. jak do kryjówki lorda lub na zamek wbija X wojsk).

Lista:
- <SK> Juke (Lord Juke) - Był hostem, ustalał zasady no fire/no cats . W grze podczas mojego ataku po pt, wpadłem w smołe ^^ i zostałem zaatakowany mangonelami z wież i trebuszami z zamku..
(żeby nie było że pisze to z frustracji po przegranej.. Wygrałem walkę, mam screen ... )
-
-
-
-
.....



Podawajcie propozycje graczy z uzasadnieniem!
Nie mówie że przed włączeniem gry ktoś kto chce uniknąc straty czasu na rzecz noobów będzie wchodził w ten temat i sprawdzał listę, ale niektóre nicki można zapamiętac i mam nadzieję żę nie będzie ich dużo !

PS: Przydałyby się screeny do uzasadnień, ja niestety mam tylko ss ze statystyk ;( bo podczas gry byłem za bardzo wku*****y żeby robic zrzuty.
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
jacekJI 
Mieszczanin


Posty: 113
Skąd: Rzeszów
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 25 Lipiec 09, 07:50   

myślę że pomysł zbędny, bo co przed każdą grą będę wchodził na forum sprawdzać gracza? a poza tym nie jesteśmy w stanie wypisać wszystkich bo ich ciągle przybywa. Ja mam inny sposób na to, dobrych graczy(naprawdę dobrych) dodaje do znajomych, a potem kiedy zakładam room daje opcje że jest on tylko dla znajomych. A druga opcja żeby grać z tymi których się zna, wystarczy pograć trochę na GR żeby nawiązać znajomość, oczywiście nie zawsze gra się tylko ze znajomymi.
_________________

 
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 09, 10:13   

Ja mam w znajomych 10 graczy , ale ogólnie to nie zakładam roomów ;) jakoś dla mnie szybciej jest jak wbije do kogoś... Pozatym mam 1mb net i lagi mam przy 4 graczach jak hostuje.
Na prawde zdenerwowali mnie ci goście z którymi grałem i musiałem po prostu założyc ten temat :o .. Noobów nie ma tak dużo na gr.. Nie chodzi mi o słabych graczy tylko tak jak napisałem w "kto tu moze trafic"...
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 19 Styczeń 10, 22:11   

Napewno do tej listy mozna dopisac gracza wengar , podczas gry z nim pojawiają się lagi w równych odstępach czasowych a na jego "konto" :D wpływają olbrzymie sumy pieniędzy.
Tak że po 10 pt miał 60k przy moze 100 populacji :d
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz