ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
30 Lipiec 11, 22:54
Rycerze Krzyża - klan Stronghold Crusader
Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 14 Wrzesień 09, 21:19   

Thompson wyszedł z założenia, że kto robi stronę ten musi być szefem, dlatego zostałem ;) .

Przejdźmy do aktywności graczy.
Zrobiłem, bodajże w lipcu jakiś luźny sparing między sobą. Ok, zjawiły się ze 3 osoby. Coś tam zagraliśmy, ale więcej było ustalania itp. niż grania. Ok, są wakacje, może ludzie powyjeżdżali gdzieś, spoko.
Turniej Sierpniowy. 7 osób ze mną włącznie to raczej nie turniej. Ok, są wakacje, może ludzie powyjeżdżali gdzieś, spoko.
Sparing Sierpniowy. Zamiast turnieju luźna gra. Miałem nadzieję, że Ci co byli chętni na turniej zjawią się na sparingu. Nikogo nie było. Thompson powiedział, żeby poczekać do września, bo teraz są wakacje. Ok, są wakacje, może ludzie powyjeżdżali gdzieś, spoko.
Turniej Wrześniowy. No więc, myślałem, że jak wakacje się skończyły, to teraz będzie więcej chętnych, bo wszyscy na miejscu. 5 osób wyraziło chęć do gry...

KU**A do mnie macie pretensje, że klan się rozpadł ?

Starałem się coś organizować, jakieś turnieje, luźne gry, ale członkowie nie chcieli grać... Trudno. Mówię, w 5 osób to raczej nie turniej. Założeniem klanu było głownie granie między sobą (gra na normalne zamki itp.).
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 14 Wrzesień 09, 21:54   

do ciebie pretensji nie mam ja tylko napisałem co mi sie nie podoba i tyle. Ja sie wnerwiłem na wiesz, co, i zapytalem sie przy okazji innych co o tym sądzą. I polowa mi powiedziała ze juz od dawna nie jest w [RK] a 2 osoby w ogóle zapomniały co to jest. I tylko jedna osoba odeszła zgadzając się ze mną.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 17 Wrzesień 09, 07:52   

Nie ma się co kłócić... Ja i tak teraz w domu nie mam komputera, nie wiem kiedy będę miał. A w Stronghold już tak często nie gram, można powiedzieć, że wcale...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz