ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec świata?
Autor Wiadomość
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 10, 17:14   

Cytat:
Kur... nie ma z kim pogadać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej nic nie mów i nie spamuj...
 
 
 
Piotrek 
Burżuj


Wiek: 24
Posty: 188
Skąd: Syców
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 5/3/3
Wysłany: 18 Styczeń 10, 19:04   

Davis ma 100% racji.
Lord99- nie sądze, że zarejstrowałes się tu tylko po to, aby spamować, przeklinki :D itp.
I na przyszłosć ci mówie, że max 3 wykrzykniki wystarczą...
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 10, 14:24   

Co racja to racja...
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 10, 15:32   

wojownik123 napisał/a:
Co racja to racja...

Piotrek napisał/a:
Davis ma 100% racji.
Lord99- nie sądze, że zarejstrowałes się tu tylko po to, aby spamować, przeklinki itp.
I na przyszłosć ci mówie, że max 3 wykrzykniki wystarczą...

davis140 napisał/a:
Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to lepiej nic nie mów i nie spamuj...


Proszę o wrócenie do głównego wątku tematu...

Koniec świata kiedyś na pewno będzie ^^ Ale najbardziej prawdopodobne nie będzie uderzenie asteroidy, meteorytu czy innych "naturalnych" katastrof tylko działalność człowieka i jego wpływ na środowisko w którym żyje i go nadal nie docenia.
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
Krzysztof III 
Wolny chłop


Gra w: SHC
Wiek: 25
Posty: 82
Skąd: Ciechanów
Medale: Brak

Wysłany: 17 Luty 10, 17:13   

Koniec Świata to będzie dla nas wtedy kiedy powstanie dziura ozonowa przez (nie pamiętam jak to się nazywa :-P ) Wydostanie się zbyt dużo do atmosfery przez auta i pojazdy spalinowe;)

Gdy nie będzie warstwy ozonowej to rośliny umrą bo się tak jakby spalą, a one przecież produkują tlen potrzebny dla nas.

Bordinio
_________________
Get ready for a nuclear attack. Thousands of tears shed, suffering and pain!
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 19 Luty 10, 14:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
przemo53 
Osadnik


Gra w: SH1;SHC;SH2;SHCE;SHL
Wiek: 28
Posty: 46
Skąd: ja tu jestem???
Medale: Brak

Wysłany: 17 Marzec 10, 17:26   

Moim zdaniem koniec świata to pic na wodę
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 18 Marzec 10, 15:16   

Krzysztof III napisał/a:
kiedy powstanie dziura ozonowa przez (nie pamiętam jak to się nazywa :-P )


Freon.
_________________
|M|pr0
 
 
Pipowski 
Wędrowiec

Gra w: SH1,SHC
Wiek: 27
Posty: 15
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 8 Kwiecień 10, 15:11   

Każda możliwość jest możliwa meteoryt,wielkie tsunami,podniesienie się poziomu wód oceanicznych ale moim zdaniem to człowiek zniszczy samego siebie nie dbając o naturę która przecież daje nam życie
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 10, 15:31   

Skoro Bóg stworzył świat, człowieka (którego umiłował) i resztę.
To czemu ma nam odbierać życie? Chyba tylko jeśli wszyscy zwyciężymy szatana co raczej mało prawdopodobne.

Hmm co do powodzi to bujda Pan powiedział, że nie ześle na nas wód Noego (pewnie nie wszyscy wiedzą kto to był)

A tak poza tym to Jezus umarł za grzechy dla naszego zbawienia i nikogo za jego zabicie nie ukarał, a wręcz przeciwnie wybaczył.

Jeśli wierzycie, że będzie koniec świata to znaczy, że nie ufacie Panu Bogu.

P.S Każdy ma koniec świata ziemskiego.
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 10, 16:43   

Szeryf99 napisał/a:
Jeśli wierzycie, że będzie koniec świata to znaczy, że nie ufacie Panu Bogu.

Skoro o teologii, to wielokrotnie w Piśmie Świętym jest napisane, że nie znamy daty tego dnia. On musi nastąpić, choć ja nie wierzę w takie bujdy jak 2012. Oczywiście, może wtedy nastąpić, ale czemu jakoś szczególnie wtedy, to może być za minutę, za sekundę, albo za milion lat. Takich ludzkich dat końca świata jest wiele, m.in. rok 1033 (tysiąc lat po śmierci Chrystusa), jak i 2012 (jakiś de*il sobie to ubzdurał).
_________________
Good night white pride
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 10, 15:41   

Nie powinno się mieszać religii ze zjawiskiem, jakie może nastąpić. To, że Bóg i Jezus i reszta występują w naszej religii, nie zmienia faktu, że coś może się stać, o czym w ogóle dziś nie mamy pojęcia. (asteroida, itp.) Nie powinniśmy się zacieszać, że skoro Bóg nas umiłował to będzie nam dobrze i radośnie jak w reklamie Jogobelli.

Szeryf, jeśli tak bardzo wyznajesz tego miłosiernego Boga i odrzucasz wszelkie teorie związane z końcem świata, to powinieneś wiedzieć że potop miał miejsce naprawdę. I był taki koleś jak Noe, a fraza "Pan powiedział, że nic się nie stanie" to słowa dodane przez Kościół, by jak najpozytywniej zobrazować Boga, na swoją korzyść. Jezus umarł w okrutnych mękach, a był jedynie osobą, która chciała coś na tym świecie zmienić i nauczyć tych cymbałów sprzed 2000 lat podstawowych zasad społeczeństwa. Ale to, że umarł za grzechy, to według mnie pieprzenie dodane przez Kościół. Jesteś zbyt religijny, ale tego ci przecież nie zabronię. Nie używaj religii jako czegoś, co podważa fakty, jakie mogą mieć miejsce w przyszłości i są przewidywane przez dzisiejszą naukę.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 10, 17:59   

Szeryfie, być może nie powinienem wypowiadać się w ten sposób, ponieważ sam nie znam jeszcze wystarczająco dobrze wielu aspektów wiary katolickiej, jednakże moim zdaniem chociażby słowa "Jeśli wierzycie, że będzie koniec świata to znaczy, że nie ufacie Panu Bogu" nie mają właściwego podłoża teologicznego. Nadejście końca świata jest zapowiedziane w Biblii, jednak "nie znamy dnia ani godziny".
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 9 Kwiecień 10, 19:16   

Zaczynamy odbiegać od tematu. Z takimi rzeczami zapraszam do odpowiedniego działu ;)

Co do końca świata to przecież Kościół uznaje Apokalipsę św. Jana za księgę zgodną z wyznawanymi przez niego ideami, wartościami itp. Czy koniec świata będzie świadectwem na brak miłosierdzia Boga ? Raczej nie. To życie na Ziemi możemy porównać do jaskini Platona. Życie ziemskie to marny pierwiastek życia w Niebie. Czy możliwość przejścia do życia niebiańskiego z życia ziemskiego jest złe ? Nie chcę już offtopować :)

Co do Asteroid itd. to http://deser.pl/deser/1,9...mi__Dzis_w.html w ramach ciekawostki ofc. Nawet gdybyśmy odkryli wielką skałę zmierzającą ku Ziemi to co moglibyśmy zrobić ? Raczej nic bo takie ciała niebieskie są cholernie trudne do podzielenia na kawałki, a co dopiero zniszczenia. Ja na waszym miejscu obawiałbym się czasu trwania końca świata, a nie jego początku. Chcielibyście umierać w męczarniach czy może zostać zmiecionymi z powierzchni Ziemi w kilka sekund ?
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 10 Kwiecień 10, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kiroyaku 
Osadnik


Gra w: Sh 1 deluxe i Shc
Wiek: 25
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 10, 07:22   

Zdecydowanie to drugie.
A propos asteroida by się chyba trochę zmniejszyła poprzez atmosferę czyż nie ?
A pozatym jestem katolikiem (mama katechetka) i nie zgadzam się z Szeryfem.
Przeczytaj(cie) apokalipse Sw. Jana to zobaczycie jak wygląda koniec.
 
 
gign2 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold , SC .
Wiek: 30
Posty: 120
Skąd: Ciechocinek
Medale: Brak

Wysłany: 1 Maj 10, 23:14   

Wedlug mnie koniec swiata w 2012 to Wielka bzdura, juz kilka razy mial byc koniec swiata i jakos nie byl, tak jak smerf powiedzial nie znamy dnia ani godziny, a koniec ludzkosci nastapi wtedy kiedy nastąpi Smierc Ziemi, gdy wyczerpią sie wszystkie surowce na Ziemi, a nasza planeta ze starosci zamieni sie w Supernową i tyle . . .
_________________
Ale Urwał!!!

chcesz mi pomóc ? Wejdz, to cie nic nie kosztuje :P
http://s1.battleknight.pl...ef=MTQzNTQ2NA==
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz