ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zapotrzebowanie na artykuły
Autor Wiadomość
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 11, 21:14   Zapotrzebowanie na artykuły

W tym temacie przedstawię jakie artykuły będą bardzo mile widziane na stronghold.gry-online.pl
Każdy z was może wspomóc stronę, opracowując poniższe treści. Artykuły na inne tematy również będą mile widziane, ale te wypisane wydają mi się obecnie najważniejsze.

Stronghold Kingdoms

    [s]Poradnik - jak rozpocząć grę; podstawy budowania, handlowania, badania[/s] - Lord Smerf
    [s]Lista budynków z podziałem na kategorie - przemusio[/s]
    Lista i opisy jednostek - Lord Smerf
    Opis wrogów komputerowych pojawiających się na mapie
    [s]Honor - wyjaśnienie, sposoby pozyskiwania - wojownik123[/s]
    Seniorzy i wasale - wyjaśnienie, wady i zalety dla obu stron - bzyk
    Surowce
    Badania - opis poszczególnych badań z podziałem na kategorie

Bardzo dużo informacji można znaleźć na wiki SK: http://help.strongholdkingdoms.com Oczywiście najlepiej będzie, jeśli artykuł będzie zawierał również przemyślenia autora, zamiast samych tłumaczeń ;)


Stronghold i Stronghold Crusader

    Solucje do każdej misji
    poradnik do kampanii SHC w wersji wideo - bzyk

W przypadku Crusadera zadanie sprowadza się do poprawienia opisów z poprzedniego forum: http://www.strongholdnet....ucjaty,744.html tak, żeby każda misja miała podobny styl. Przydałyby się też screeny minimapek i tekstowe nagłówki typu "Misja 24 - Śmierć wśród wydm ; Przeciwnicy: 4 x Sułtan ; Pieniądze: komputer - 10 tyś, człowiek - 10 tyś".
Brakuje tylko kilkunastu ( ;) ) ostatnich misji. Do ich opracowania można wykorzystać poradniki ze strony http://stronghold.heavengames.com/sc/dl/walkthrus
Ostatnio zmieniony przez Odyn 26 Październik 11, 14:47, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 11, 21:29   

To takie szybkie pytanie - można "rezerwować" tematy, czy też mamy po prostu pisać i wysyłać? Nie byłoby nieporozumień w sprawie "napisałem artykuł, ale ktoś inny wysłał prędzej, więc moja praca się zmarnowała". Jakby ktoś nie okazywał znaku życia przez dłuższy czas to można odebrać artykuł danej osobie.

Jeśli można, to chciałbym zarezerwować temat "Poradnik - jak rozpocząć grę: podstawy budowania, handlowania, badania".
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 11, 13:48   

Ja mógłbym wszystkie budynki :)
_________________

 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 11, 15:40   

Rozumiem, że z solucjami nici?
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 11, 16:46   

Artykuły można rezerwować.

O solucjach oczywiście zapomniałem :P Na stronie, od dłuższego czasu znajdują się poradniki wideo jak przejść poszczególne misje Stronghold i S2.
Oprócz tego, całkiem niedawno Tay zabrał się za pisanie solucji do Stronghold. Nie wiem na jakim obecnie jest etapie, ale pewnie za niedługo wypowie się na ten temat ;)
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 11, 17:52   

Co do solucji, to temat "Opis misji krucjaty" jest także na nowym forum. Prawie wszystkie opisy są według schematu, jak na razie wszystkie misje do bodajże 25.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 1 Luty 11, 20:01   

Mam właśnie w planach skończenie solucji w trakcie ferii (u mnie zaczeły się w pon). Bardzo przepraszam za ten poślizg (zacząłem w 1 poł. grudnia), ale nie miałem czasu i chęci do tego.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 2 Luty 11, 16:42   

Lord Smerf bardzo dobrze wywiązał się z zadania napisania poradnika. Jeden artykuł już mamy.

Zupełnie zapomniałem, że na tym forum też działał spis misji Crusadera... W takim razie mamy dodatkowe materiały, na których można wzorować się opracowując solucję na stronkę.
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 2 Luty 11, 17:43   

mogę napisać poradnik multi do stronghold 2, ale to długo zajmie.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 7 Luty 11, 15:26   

Rezerwuję temat "Lista i opisy jednostek".
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 11, 13:00   

Niestety, wyprzedziłeś mnie, Smerf. Chciałem napisać o jednostkach. Cóż, trudno, rezerwuję sobie temat "Honor".
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 13 Luty 11, 22:07   

Poradnik Lorda Smerf jest już na stronie. Trochę zwlekałem, bo liczyłem na to, że nowe artykuły powstaną nieco szybciej, skoro sami zaproponowaliście ogłoszenie "naboru". W takiej sytuacji nie było sensu czekać dłużej.

Jak widać każdy może współtworzyć serwis stronghold.gr-online.pl Wystarczy poświęcić trochę czasu na opracowanie jakiegoś tekstu z dziedziny, o której i tak macie dużą wiedzę...
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 22 Marzec 11, 17:49   

Sorry za opóźnienie. Poradnik dam w weekend.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 23 Marzec 11, 18:15   

Jeśli chodzi o opis misji SHC, to chciałbym dodać, że niektóre misje są źle opisane lub zawierają tricki, najczęściej te z chatką drwala. Sam opisałbym kilka misji, ale muszę przechodzić całą kampanię od nowa.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 11, 19:36   

Właśnie sobie zajrzałem do tematu i chciałbym zaznaczyć, że rezerwowałem temat "Lista i opisy jednostek", a nie "Lista budynków z podziałem na kategorie". To tak tylko żeby zapobiec nieporozumieniom.

Przy okazji zachęcam też innych użytkowników forum do współtworzenia strony i włączenia się w pisanie artykułów. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz