ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[mapa] Mapa by Casto ;]
Autor Wiadomość
Castomoto 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

  Wysłany: 14 Czerwiec 09, 18:12   [mapa] Mapa by Casto ;]

Hmm...to takk mapa jest na 5 osób(400,400).Surowce nie sa zrównoważone czyli np jeden ma wiecej kamienia za to drugi ma mnie drewna,zelaza itp.Myśle ze ten sposób wam sie spodoba bo przecież nie oto chodzi aby wybudować wszystkiego po 20 trzepac kase robic wojo i wygrywać nie?Trzeba troche pogłówkowac jak tu zrobic zeby sie obronic i byc najmocniejszym w okolicy ;>.Mapa nadeje sie oczywiscie do multiplayera

Mam nadzieje sie sie podoba.Pzdr
ps.wolnym czasie bede robił mapy i wrzucał w tym temacie!

Uwaga mapa zajmuje wiencej bo dorzuciłem dodatkowe postacie.Pytacie dlaczego? Plik jest wrzucony na server rapidshare i na MOJE konto kolekcjonera zbieram punkty(plik musi warzyc powyzej 1mb)

Mapa

Dla niedowiarków skan xd
Skan

No i Screen


No fota niezbyt ładna ale wazne ze jest xd
w razie jakiś błędów pisac PW lub gg
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 14 Czerwiec 09, 20:03   

Strasznie się długo pobiera ale do rzeczy:
-Krajobraz:10/10
-Ukształtowanie powierzchni(Góry):8/10
-Surowce:10/10
Nie wiem po co dodałeś te postacie jak większość je ma...
W prawym górnym rogu przeciwnik nie może się rozbudować...
Dobrze że zadbałeś o wygląd,porobiłeś stawy itp.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 09, 08:15   

Dla mnie rzeka jest nierealna... Te dwa "paski" gór w dolnej części mapy? Powiedz co to jest? Takie łyse, bez niczego... Lewy dolny róg- troszku prostokątna oaza... Za mapę 7/10
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz