ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Twierdza 2 Spolszczenie
Autor Wiadomość
RaPeR 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 09, 19:11   [problem techniczny] Twierdza 2 Spolszczenie

Czy istnieje patch do Twierdza 2 v1.1 chodzi mi o pełne spolszczenie gry czyli napisy w głos?? Jeżeli tak to prosze o link bo całe strony w google przeleciałem i nie znalazłem prosze o pomoc :cry: :oops:

Używanie tagu [ you ] jest zabronione na tym forum. Lepiej przeczytaj regulamin, jeśli chcesz otrzymać od nas pomoc. - Odyn
Ostatnio zmieniony przez Odyn 5 Czerwiec 09, 09:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 4 Czerwiec 09, 21:26   

http://www.strongholdnet....v-1-4,2934.html
ten poradnik działa do każdej wersji ;)
_________________

 
 
RaPeR 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 09, 21:30   

A próbowałeś??
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 09, 21:30   

Warto też poczytać sobie stare forum Stronghold' a.
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
RaPeR 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 09, 21:31   

No można ide poczytac ale jak cos znajdziecie to napiszcie tutaj
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 09, 21:32   

Zobacz, link Przemasa
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
skrzypas 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza 2 Deluxe 1.4
Wiek: 38
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Medale: Brak

  Wysłany: 19 Maj 10, 23:15   

Witam. Posiadam pełne spolszczenie dla gry Twierdza 2, które znajduje się pod poniższym linkiem. To spolszczenie zawiera dźwięki, dialogi, napisy, obrazki:

PEŁNE SPOLSZCZENIE DO GRY TWIERDZA 2- plik 237,4MB

Moje spolszczenie jest inne niż to oficjalne ponieważ nie zawiera wbudowanego patcha a zatem jest kompatybilne z każdą wersją językową gry. Niezależnie od tego czy jest to wersja angielska czy japońska moje spolszczenie podmieni obcojęzyczne pliki na polskie. Skoro spolszczenie nie zawiera patcha to nie instaluje go ani nie dodaje żadnych wpisów do rejestru. W związku z tym jest całkowicie bezpieczne oraz kompatybilne z każdym patchem. Moje spolszczenie można zainstalować bez obaw o utratę jakichkolwiek danych gry, sejwów itp. Moje spolszczenie zadziała niezależnie od tego czy gra jest w wersji bez patcha czy z patchem, tzn. czy jest w wersji 1.0 czy np. w wersji 1.4.1 . Gorąco polecam i zapraszam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz