ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
27 Czerwiec 09, 13:48
[problem techniczny] hamachi
Autor Wiadomość
ventrilo 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

  Wysłany: 4 Czerwiec 09, 12:38   [problem techniczny] hamachi

Obleciałem już chyba całe forum i pisąłem do paru chłopaków z tej www na gg ale nic . Wiec jeszce tu zobacze

Gram z kolega przez hamaczi. Mamy krzyzowca v 1.0 . Ja mam neta 1,3 mb neo a on ma 656 kb , tyle że mieszkamy kawałek od sibie(200km). I podczas gry co jakies 30s wyskakuje połaczenie zerwane i chile się wczytuje i gramy i potem znowu. Jesto tak częste że grać sie nie da.

Czy ten problem tęz będzie występować na gsa? A i dodam ze w opcjach jak sie tworzy gre wyłączylem te zapisywanie


Pomocy
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 23:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 4 Czerwiec 09, 17:46   

Kilka razy trafiałem na ten problem podczas gry multiplayer. Nie tylko przy połączeniu internetowym, ale również poprzez LAN. Powody mogą być różne, ale wszystkie są raczej związane z jakością i przepustowością łącza.
Kiedyś namierzyłem dokładne źródło problemu - informacje wysyłane z mojego komputera poprzez internet gubiły się gdzieś na serwerach dostawcy w Warszawie... Na szczęście po kilku dniach problem zniknął.
 
 
ventrilo 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 5 Czerwiec 09, 00:09   

problem rozwiazany sciagnelismy wresje 1.1 i smiga
 
 
Poettoo07 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 09, 12:48   

Mam podobny problem, z tym, że obaj mamy wersję Strongholda 1.1, mieszkamy góra 5 km od siebie, a i internet jest mocny. Kiedy on jest jako host, ja nie widzę założonej przez niego gry. Z kolei, gdy ja, on ją widzi po czym po próbie dołączenia, dostaje kicka. Próbowaliśmy wszystkiego, aczkolwiek nic nie pomogło. Obaj mamy też najnowszego hamachi. 1.0.3.0
 
 
 
Piotrek 
Burżuj


Wiek: 24
Posty: 188
Skąd: Syców
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 5/3/3
Wysłany: 24 Czerwiec 09, 17:57   

Ventrilo to nie jest hamaczi tylko hamachi ;-)
Ostatnio zmieniony przez Piotrek 25 Czerwiec 09, 11:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 24 Czerwiec 09, 18:56   

To nie jest ani hamaczi, ani hamahi... To jest hamachi ;p

A żeby nie było offtopu, to dużo problemów z grą multiplayer było poruszane na tym forum, poszukaj.
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
xSoNyx 
Wolny chłop


Wiek: 29
Posty: 79
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 24 Czerwiec 09, 19:45   

Niech każdy wyłączy Firewalla na czas grania;p możliwe że blokuje dostęp;p
_________________
Nie ma takiej wojny której nie można wygrać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz