ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem] Hamachi - problem z połączeniem
Autor Wiadomość
Pawlo_3d 
Wędrowiec

Wiek: 30
Posty: 5
Skąd: Ulh city
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 15:20   [problem] Hamachi - problem z połączeniem

Nie wiedziałem gdzie dać więc daję tu bo mam zamiar grać S:C

Otóż mam taki problem przy logowaniu się w Hamachi pisze: Serwer pośredniczący odrzucił prośbę o zalogowanie.
Nie wiem co sie dzieje (może to banalne) kiedyś już korzystałem z Hamachi i wszystko było ok
Jak coś to mam Neostrade i próbowałem zalogować się przy wyłączonym antiwirze (tak i tak).
 
 
 
Masosz 
Osadnik

Posty: 34
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 17:19   

Jak masz neostrade to nawet nie potrzebne ci hamachi. Zainstaluj sobie gamespy arcade i można grać :)
Wcześniej jednak upewnij się, że masz patch 1.1 .
 
 
 
Pawlo_3d 
Wędrowiec

Wiek: 30
Posty: 5
Skąd: Ulh city
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 19:16   

to mam gsa ale na hamachi chciałbym z kumplem bo jestem jeszcze cienki i nie wiem jak mi pójdzie (dodatkowo narzekają na mój ping)
 
 
 
Masosz 
Osadnik

Posty: 34
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 21:00   

Niestety nie wiem jak rozwiązać twój problem z hamachi.
Wracając jednak do tematu GSA, nie masz się co obawiać, że jesteś cienias :) bo na gsa większość graczy to cieniasy. Jeśli chodzi o ping to neostrada ma raczej przyzwoite pingi. Jeśli masz wszystko powyłączane co korzysta z neta (gg) to powinno byc OK. Wina za wysoki ping może leżeć po stronie hosta.
Jak grasz z 'cieniasami' 2v2 np na GSA to wystarczy, że jedna osoba nie ma patcha 1.1 i już cała gra się tnie, co chwile jest zrywane połączenie.
 
 
 
Pawlo_3d 
Wędrowiec

Wiek: 30
Posty: 5
Skąd: Ulh city
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 21:13   

Aha dzięki a dziś próbowałem grać przez GSA znalazłem serw dałem tam I'm ready (inni też ) gra się odpaliła i pisało oczekiwanie na hosta to znaczy ze mam czekać czy mnie z serwa wywalili (czy cos)
 
 
 
Masosz 
Osadnik

Posty: 34
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 22:03   

Zanim zaczniesz grać na gsa powinieneś sprawdzić swoje połączenie z kimś, kto na pewno da rade hostować gre. Musisz mieć pewność, że u ciebie jest wszystko OK, wszystko skonfigurowane (firewall). Jak się już z kimś połączysz tak dla próby to wchodzisz do jakiegoś roomu na gsa, dajesz ready i gościu odpala gre. Jesli będziesz długo czekał na hosta (powyżej 30 sec) to znaczy że host myśli że może hostować gre, ale tak naprawdę nie może (nieskofigurowany komp). Możesz spróbować sam zahostować, ale musisz się liczyć z tym że gracze którzy wejdą do roomy nie dołączą do gry, bo po prostu nie mogą grać przez GSA, chociaż są tego nieświadomi.

Jak wszyscy macie 'ready' w roomie i host zaczyna gre, to nie ma możliwości wykopania cie z serwera. Dopiero jak dołączysz do gry (czyli zniknie okienko 'waiting for host' i zobaczysz nicki graczy) to host może cie wykopać.
 
 
 
Agim 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 09, 11:08   

No ja też tak mam że pisze mi ciągle "oczekiwanie na hosta" i czy wchodze czy sam tworze pokój. A mam neostrade livebox 1mb i nie wiem co robić???
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 1 Czerwiec 09, 12:57   

Agim, ja kiedyś też miałem ten problem ale ktoś usunął ten temat.Trzeba coś zrobić w opcjach i filtry zmienić .Jak sobie przypomne całość to napisze.Narazie nic nie rób to co ci napisałem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz