ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Warsztat Steam - Twierdza: Edycja Ostateczna
Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 15 Listopad 23, 20:50   Warsztat Steam - Twierdza: Edycja Ostateczna

Czołem!
Pomyślałem, że moglibyśmy nawzajem rozpromować nasze mapy na świecie w Warsztacie Steama i - oczywiście jeśli nam się mapa podoba - dać dobrą ocenę, komentarz itp. :)

Moja pierwsza umieszczona w Warsztacie mapa i jednocześnie jedna z pierwszych opublikowanych tutaj na nowym forum mapa do Jedynki - może jeszcze ją pamiętacie :D .

Na tyłach wroga
Inwazja, 300x300



Twoim zadaniem jest zdobycie pobliskiego miasta, które jest ostatnią prowincją diuka de Volpe. Gdy je już zajmiesz, wyprodukuj odpowiednią ilość broni potrzebną do ataku na ostatni przyczółek Wilka, znajdujący się już za Twoją armią. Oblężenie powinno być łatwe i krótkie, ponieważ wróg nie spodziewa się tego ataku.

De Puce i diuk Beauregard byli dotychczas neutralni w naszej wojnie z Wilkiem, jednak nikt nie wie, jak zachowają się tym razem. Twierdza ta musi zostać w naszych rękach za wszelką cenę.

Link do Warsztatu Steam - Na tyłach wroga


Niedługo wrzucę resztę, a wy tymczasem pokazujcie swoje ;) .
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 18 Listopad 23, 12:17   

Kciuk w górę wrzucony :) . W sumie to chyba nie ogrywałem nigdy tej mapki, pewnie w wolnym czasie zagram.

Dobry pomysł, żeby powrzucać mapki, tylko ja to mam tendencję od razu do poprawiania starych rzeczy :D , więc pewnie nie pojawią się za szybko. Poza tym już zauważyłem, że na jednej nie do końca działa scenariusz tak jak działał w podstawce.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 18 Listopad 23, 14:54   

Dzięki! :) Dawaj swoje, to też wesprzemy ;) .

Wstawiłem jeszcze dwie moje mapy, gdyby ktoś był uprzejmy podbić mi statystyki, żeby mapy mogły dotrzeć do większej liczby graczy :) .

Tradetower
Inwazja, 300x300



Podczas gdy król zajęty był wojną na zachodzie kraju, niejaki Albrecht Doghand zwany Wilkiem podburzył mieszkańców Tradetower, miasta, które czerpie niewyobrażalne zyski z handlu żelazem i bronią, a także z pobieranych tu ceł (wiedzie tędy najbardziej uczęszczany szlak handlowy). Mieszczanie ogłosili je wolnym miastem, a na swego przywódcę wybrali właśnie Wilka. Musisz zdobyć zamek, aby dać przykład innym miastom, że coś takiego nie jest dobrym pomysłem. Jednak uważaj – warownia jest doskonale przygotowana do obrony. Wilk zwerbował nowych ludzi, a także spalił las przed twierdzą, aby uniemożliwić ukrycie się w nim Twoim żołnierzom.

Link do Warsztatu Steam - Tradetower


Kotlina
Swobodna budowa, 300x300



W północno-zachodnim narożniku mapy znajduje się dwuspadowy wodospad, skąd płynie rzeka dzieląca mapę pod skosem na pół. Nieco poniżej wodospadu jest duży kamieniołom. Całą północną część mapy zajmuje spora wyżyna, na której dominuje mieszany las sięgający drugiego kamieniołomu w północno-wschodnim rogu. W dolnym biegu rzeki wybudowano kamienny most łączący oba brzegi bystrej rzeki – jest to jedyne miejsce, gdzie można przez nią przejść. Po wschodniej stronie rzeki, zaraz za mostem, jest wysoka góra, na której leży jedyne złoże rudy żelaza.

Link do Warsztatu Steam - Kotlina
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 23, 20:26   

Witam!

Ja też podrzucam link do swojego warsztatu. Znajduje się tam kampania "Droga do władzy". Obecnie 13 misji, pozostałe 3 już wkrótce :)

KAMPANIA DROGA DO WŁADZY

Kilka zdjęć:



[ Dodano: 16 Grudzień 23, 21:03 ]
Kampania została w pełni ukończona. Stworzyłem też jako kolekcję. Dobrej zabawy!



DROGA DO WŁADZY
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz