ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Co powiecie na "Władcę Pierścieni" w Twierdzy 3?
Autor Wiadomość
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 20, 12:45   Co powiecie na "Władcę Pierścieni" w Twierdzy 3?

Pomyślałem, że podzielę się swoimi pracami chociaż z tymi kilkoma osobami, które jeszcze od czasu do czasu odwiedzają forum z nadzieją, że w magiczny sposób powrócimy to dawnych zamierzchłych czasów kiedy było tutaj nawet czasami tłoczno :-) .

Zrobiłem jeszcze przez ten czas kilka mapek to Twierdzy HD, można je poszukać na kanale Lutela. Tutaj chciałbym pokazać coś ciekawego co udało mi się uzyskać w Twierdzy 3. Kupiłem ją tylko dlatego że zobaczyłem jakąś 'promkę' i kosztowała grosze, ale wyszła z tego fajna rzecz :D . Nie mówię oczywiście o samej grze, tylko o tym co można zrobić w jej edytorze. Postanowiłem przetestować te możliwości adaptując dwie najbardziej znane bitwy z "Władcy Pierścieni". Helmowy Jar jest już prawie w pełni grywalny, a z Minas Tirith jest trochę więcej pracy, ale póki co podzielę się kilkoma screenami.







P.S. Helmowy Jar również znajduje się na kanale Lutela, ale w gorzej wyglądającej wersji i z gorszym gameplay'em
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 27
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 12 Maj 20, 12:59   

Wygląda to naprawdę dobrze!
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 20, 14:39   

Szczerze? Jestem w szoku, ale nie mam SH3 :D
 
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 8 Czerwiec 20, 17:52   

Sam byłem w szoku jak odkrywałem co tam można zrobić :-o ,ale spokojnie, zanim skończę Minas Tirith to zdążysz kupić :-P , choć nie wiem czy warto... Nadal nie przeszedłem tam kampanii, uznałem, że ciekawsze będą moje mapy, które robię już od kilku dobrych miesięcy. W Twierdzy HD przez grafikę 2D stworzenie czegoś zajmuje zdecydowanie mniej czasu... Chociaż pewnie jakby ktoś grał w tę grę to już bym skończył.

UPDATE:

Dodałem swoje tekstury i oto efekt:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz