ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[misja] Najtrudniejsza misja SH1
Autor Wiadomość
Elite 
Wolny chłop

Posty: 57
Skąd: Piaseczno
Medale: Brak

Wysłany: 27 Kwiecień 09, 21:17   

To slynna 18-nastka.
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 09, 14:57   

napiszał chyba nie ...
potem gram na normalnym czyli gra na normalnym chyba ...
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2 Czerwiec 09, 15:00   

Mój kolega miał problem z misją 13 ale dobry ja mu zainstalowałem pacha i wszystko ok.
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 20 Czerwiec 09, 11:56   

ja jak raz robiłem ostatnią misje czyli nr 21, obleganie zamku wilka, zajelo mi to 6h 53 min zaczalem rano a skończyłem jak moj tata wrocil z pracy. zrobilem 7 save'ów :D wasze rekordy?
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Dym 
Osadnik

Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 09, 11:24   

No ja mam rekord: Wilk w 1,5h za pierwszym razem. Wprawdzie robiłem to z 3 ziomkami ale rekord to rekord.
 
 
Kubala 
Wolny chłop


Posty: 51
Medale: Brak

Wysłany: 19 Październik 09, 18:09   

Dla mnie 18 i 21. 16 była łatwa: pałkarze, włócznicy i tarany atakują i szybko zdobywają zamek ;)
Nie mierzę czasu, najdłużej chyba 14: Oczy Węża, ale nie przeszedłem jeszcze 18 i 21, więc...
_________________
"Nobody Expects the Spanish Inquisition" - Monty Python's :D
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 19 Październik 09, 21:35   

Mój rekord to 18-ta misja w 2,ileś h. Nieźle się napracowałem, zwłaszcza, że za pierwszym razem udało mi się rozwalić ostatnią bramę Wieprza i mieć 400 pałkarzy. Ucieszony wymaszerowałem nimi na Wieprza, kiedy od zapalił smolne rowy xD. A akurat zapisu nie miałem. I potem sapałem się z tamtą misją dłuho.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Kubala 
Wolny chłop


Posty: 51
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 09, 10:49   

18. jest wredna, trzeba oczyścić mury zanim zrobisz szturm bo inaczej kiepsko tak samo 21. ci, którzy lubią szybkie ataki mogą się wkurzyć
_________________
"Nobody Expects the Spanish Inquisition" - Monty Python's :D
 
 
Alakhai 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 09, 13:03   

Jestem nowym na tym forum wiec na wstępie chciałbym się przywitać.
Piszę bo oczywiście mam problem z przejściem misji...15, na poziomie bardzo trudnym. Chciałbym zapytać czy komuś się udało i jak? Tylko proszę nie odsyłać mnie do filmiku jak ktoś to przeszedł ponieważ:
mam patcha 1,2 i nie wiem czy coś to zmienia ale jego armia na filmiku jest wielkości tej z poziomu łatwego.
Ja mam do dyspozycji: 19łuczników, 6kuszników, 69pikinierów(ładna liczba;)) 18 pałkarzy i taran i oczywiście kopaczy i drabiniarzy i naprawdę nie mam pojęcia jak ją przejść. Uważam że jest to nie do zrobienia tą armią, ale mam nadzieję że się mylę.
Proszę o jakieś wskazówki.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 29 Grudzień 09, 11:44   

Pikinierów?! Pikinierzy są w dalszej grze ale tak wcześnie?! to Wieprz ma na zamku z 6,5 a ty masz aż 69?!
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Alakhai 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 1 Styczeń 10, 22:58   

Ok, pomyliłem nazwy. Ja mam 69 włóczników, a on ma w pierwszej części zamku 10 a w drugiej jeszcze 3 pikinierów.
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 10 Styczeń 10, 11:58   

W 15stce Wieprz ma tylko pikinierów w przedsionku zamku i bodajże kolo siedziby. Ja ZAWSZE przechodziłem tą misję atakując w lewej strony włócznikami, pałkarzy oszczędzałem na samo przejęcie wież.
 
 
 
qba124 
Osadnik

Wiek: 28
Posty: 49
Medale: Brak

Wysłany: 28 Styczeń 10, 11:06   

najtrudniejsza z wilkiem n asamym koncu.
_________________
Santic.pl - Twoja gra rpg online!
 
 
Daniell 
Wędrowiec


Gra w: twierdza deluxe i crusader
Wiek: 26
Posty: 22
Skąd: plebanka
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 10, 16:54   

Dla mnie najtrudniejszą misją nie do przejścia jest piętnasta bo w niej siedzę od trzech miesięcy.Nieraz dochodziłem do siedziby Wieprza ,ale dalej nie mogłem przejść ,bo załatwiali mnie jego łucznicy.
 
 
Alexander I 
Wolny chłop


Gra w: SH1, SHC, SH2
Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 10, 08:28   

najtrudniejszą misją według mnie była misja 15
_________________
Kliknijcie w to:

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59587

Wy nic nie stracicie ja trochę zyskam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz