ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[misja] Najtrudniejsza misja SH1
Autor Wiadomość
Sir Michu 
Wędrowiec

Wiek: 27
Posty: 14
Skąd: Nysa
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 09, 14:09   

Kita napisał/a:
Jeśi chodzi o najtrudniejszą, to zdecydowanie Atak na Wieprza, raz nawet przez tą misję rzuciłem SH :D Choć ogólnie to taki ze mnie oblegający, jak z koziej dupy trąba, ale to już inna bajka :]

Prócz tego jest jeszcze kilka misji którcyh nie lubię, ale przy odrobinie samozaparcia można je przejść.



Jeśli chodzi ci o to, co jesteś na 3 wieprzy to dla mnie akurat był banał :P

Gram w tą grę chyba pierwszy albo drugi raz (drugi, ale dlatego, że przeinstalowywałem system :D ) i doświadczenia nabrałem. Wystarczy odpowiednio ur zbudować i dać odpowiednią ilość łuczników z koksownikami i kuszników, a oni wszystko zrobią za ciebie (w obronie)

W między czasie robisz pełno pałkarzy, drabiniarzy i z 3 katapulty i możę kilku asasynów i idziesz. Najpierw niebieski, a potem nawet na raz możesz obydwóch :P
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 25 Styczeń 09, 14:29   

Sir Michu napisał/a:
Kita napisał/a:
Jeśi chodzi o najtrudniejszą, to zdecydowanie Atak na Wieprza, raz nawet przez tą misję rzuciłem SH :D Choć ogólnie to taki ze mnie oblegający, jak z koziej dupy trąba, ale to już inna bajka :]

Prócz tego jest jeszcze kilka misji którcyh nie lubię, ale przy odrobinie samozaparcia można je przejść.



Jeśli chodzi ci o to, co jesteś na 3 wieprzy to dla mnie akurat był banał :P

Gram w tą grę chyba pierwszy albo drugi raz (drugi, ale dlatego, że przeinstalowywałem system :D ) i doświadczenia nabrałem. Wystarczy odpowiednio ur zbudować i dać odpowiednią ilość łuczników z koksownikami i kuszników, a oni wszystko zrobią za ciebie (w obronie)

W między czasie robisz pełno pałkarzy, drabiniarzy i z 3 katapulty i możę kilku asasynów i idziesz. Najpierw niebieski, a potem nawet na raz możesz obydwóch :P


StrongholdNet Strona Główna » W grodzie i w warowni » Stronghold » Najtrudniejsza misja SH1??
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Sir Michu 
Wędrowiec

Wiek: 27
Posty: 14
Skąd: Nysa
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 09, 14:34   

Sory, pomyliłem się, żę chodzi o SHC :P

Ale jakby moderatorzy mogli to proszę o przeniesienie tego posta do tematu w shc.
 
 
 
Vagiri0 
Osadnik


Wiek: 33
Posty: 32
Skąd: WrocłaW =]
Medale: Brak

Wysłany: 28 Styczeń 09, 10:09   

Zdecydowanie misja w której musimy zająć zamek Wieprza na czas z tym to ja się męczyłem,była jeszcze misja bodajże przed ostatnia gdy musieliśmy bronić zamek przed Wilkiem też było ostro.
_________________
Carpe Diem
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 09, 12:24   

Ja wczoraj zainstalowałem twierdze. Mam kłopot z misją 12 albo 13.. "Okup" trzeba przejac zamek węża i zebrac 6000złota.. Wszystko by było ok gdyby nie to że bez przerwy są ataki ;/.
Wie ktoś jak przejsc tą misje ?? Gram na poziomie trudności: normalny.
 
 
 
Vagiri0 
Osadnik


Wiek: 33
Posty: 32
Skąd: WrocłaW =]
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 09, 18:30   

Amphibic napisał/a:
Ja wczoraj zainstalowałem twierdze. Mam kłopot z misją 12 albo 13.. "Okup" trzeba przejac zamek węża i zebrac 6000złota.. Wszystko by było ok gdyby nie to że bez przerwy są ataki ;/.
Wie ktoś jak przejsc tą misje ?? Gram na poziomie trudności: normalny.


Najlepiej to kupić za tą kasę kusze i zbroje jak ci jeszcze starczy to łuki i porozstawiać ich jak najszerzej ale tak żeby mogli się nawzajem asekurować dopiero potem zająć się zbieraniem złota.
_________________
Carpe Diem
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 09, 14:33   

No a możecie mi teraz powiedziec jak przejsc 15 misje?? "Wyznaczanie nowego szlaku" czy jakoś tak. Trzeba rozwalic zamek świniaka zanim przyśle reszte ludzi. Nie mam pojęcia jak to rozegrac..
 
 
 
Vagiri0 
Osadnik


Wiek: 33
Posty: 32
Skąd: WrocłaW =]
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 09, 16:40   

Ehhh... lipna misja =.=" Najprościej byłoby rozwalić przednie mury katapultami zakopać fosę włócznikami i jak najszybciej oczyścić mury pałkarzami.
_________________
Carpe Diem
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 09, 17:01   

Nie ma katapult. Wysyłam wszystkich (130) włóczników do zakopania fosy przy bramie i malych wieżyczkach. Potem kopaczami rozwalam małe wieżyczki, wysyłam pałkarzy na mury z kusznikami i kuszników z łucznikami posyłam za nimi.
Co robie źle ?? Mój najlepszy rezultat to ... 1 żywy pałkarz w przy ich zamku (na ich zamku jest kilku pałkarzy i 3-4 kuszników ;/)
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
POLAND 
Wędrowiec

Posty: 20
Medale: Brak

Wysłany: 3 Luty 09, 07:36   

obszukaj takiego mijsca gdzi niema zaduzo jednostek wroga i tam wykop fose xd
 
 
Saldegard 
Wędrowiec

Wiek: 34
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 3 Luty 09, 18:28   

Amphibic napisał/a:
Nie ma katapult. Wysyłam wszystkich (130) włóczników do zakopania fosy przy bramie i malych wieżyczkach. Potem kopaczami rozwalam małe wieżyczki, wysyłam pałkarzy na mury z kusznikami i kuszników z łucznikami posyłam za nimi.
Co robie źle ?? Mój najlepszy rezultat to ... 1 żywy pałkarz w przy ich zamku (na ich zamku jest kilku pałkarzy i 3-4 kuszników ;/)



Jeśli rzucisz wszystkich pod mur, to połowa poharata się na wilczych dołach, a resztę wyrżną łucznicy i kusznicy Wiepsza. Kolega Poland, dobrze sugeruje, musisz znaleźć jakiś słaby punkt i na nim się skupić. Najlepiej użyj dużej grupy łuczników, żeby oczyścić wierze, ew. mur., potem dopiero szturm.

Oblężenie zamku wilka przy tym to pikuś :-/
_________________
[img:ccb45efadb]http://im...img:ccb45efadb]

[img:ccb45efadb]http://im...img:ccb45efadb]
 
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 3 Luty 09, 20:52   

Taaak Taaak... Sądząc po waszych postach nie przechodziliście tej misji pewnie... 2 up..
Nie ma tam wilczych dołów.. Już przeszedłem tą misję.. Wystarczyło mi podpowiedziec żeby zaatakowac z lewej strony ^^.
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
devios 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 09, 21:10   

Witam! Dla mnie żadna misja nie była aż tak trudna, żeby ją przechodzić po paręnaście razy na poziomie trudnym. A te misje atakujące są najciekawsze właśnie :)
I jest jedno niedopracowanie, na którym można dużo zyskać. Jeśli stanie się łucznikami i kusznikami w odpowiedniej odległości od muru, to można ostrzeliwać wroga znajdującego się na wieżach, a jednocześnie nie będziemy zauważeni.

Misja, w której pierwszy raz zdobywamy zamek Wieprza jest łatwiutka. Wystarczy praktycznie podjechać taranem i w niecałe pół czasu zamek jest nasz.

Najtrudniejsza misja dla mnie to była jednak ta, co atakuje Wąż i Wilk. Cała kwestia tam jest taka, że trzeba bardzo się spieszyć. Na początku źle rozplanowałem tam mur, przez co praktycznie pozostawiłem zamek bez obrony.
 
 
Misiur 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 22 Marzec 09, 18:59   

Najtrudniejsza to misja 15. 2 lata się męczyłem (10 prób - wywaliłem SH, 10 prób, udało się :D ). A 18 jest prosta. Dlaczego? Ponieważ jest glitch który jest potężny... nie popsuje wam zabawy, znajdźcie sobie sami :P Ale, ja przeszedłem tą misje bez problemów. xD
 
 
Elite 
Wolny chłop

Posty: 57
Skąd: Piaseczno
Medale: Brak

Wysłany: 28 Marzec 09, 22:07   

Zecydowanie ostatnia oraz zdobycie zamku Wieprza. Na poziomie bardzo trudnym jeszcze nie przeszedlem choc juz niebawem sie za to wezme.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz