ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[misja] Najtrudniejsza misja SH1
Autor Wiadomość
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 10:19   

Ale większa jest za 102 ;D a jeszcze większa za 103 xD
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 10:45   

Niewiarygodne. Po napisaniu wcześniejszego posta pomyślałem sobie:"A co tam. Próbuję grać w 21 misję". I mi się udało. Jednak nie była ona taka najtrudniejsza...
 
 
Likwink 
Wędrowiec

Posty: 13
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 22 Grudzień 08, 19:07   

Cóż ja wszystkie misje oprócz jednej z atakiem na wieprza(trudny) przeszedłem na najtrudniejszym, ale było to po 2,5 roku w SHC więc ni ma co sie dziwic:PP
_________________
pa pap pappp pa p
 
 
Krzychu 
Osadnik

Posty: 41
Skąd: Skądś...
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 19:20   

Dla mnie wszystkie misje z atakowaniem są trudne i trzeba na nie mieć dobrą taktykę, bo tych najsłabszych jednosek ma się najwięcej, a najlepszych najmniej, w każdym razie dla mnie najtrudniejsza była misja 21, grając po raz drugi nie przeszedłem jej. Przebiłem się do tej przedostatniej warstwy murów i mnie wykończył Wilk. ALe i tak wszystkie misje z atakowaniem są trudne.
_________________
Nie mam podpisu
 
 
 
Damcio95 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 37
Skąd: z Filipowic
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 15:48   

1 :P Żart. Oblężenie zamku wieprza, na czas misje są najgłupsze
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 16:02   

Damcio95 napisał/a:
1 :P Żart. Oblężenie zamku wieprza, na czas misje są najgłupsze


No faktycznie, ale z drugiej strony ciekawa misja bo trzeba tak dopasować taktyke, żeby i zabić lorda/all jednostki i dodatkowo wyrobić się czasowo...

Proponuje, żeby umieszczać swoje taktyki jak przechodziliście te najtrudniejsze misje...
 
 
SeriousPandzior 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 16
Medale: Brak

Wysłany: 1 Styczeń 09, 05:14   

15 Misja jest łatwa. Czasu to tam w cholere jest, jak się działa i równocześnie myśli to tego paska nawet nie zauważymy. Przeszedłem za 2 razem gdy grałem na normalu. Za pierwszym poleciałem na pałę i zobaczyłem o co chodzi, w drugiej już żadnych problemów.

18 Misja. Na nią głosuje. Za dużo Wieprz ma wojska, bo smolne rowy to jeszcze można uniknąć. Niby mamy całe armie, ale Wieprz też ma jej dużo, no i ma Zamek. Żadne wjazdy na chama bez pukania w drzwi nic nie dadzą. I sądzę, że te osoby które wybierały 15 misje po prostu nie potrafią myśleć podczas gry. Trzeźwo dodam.

21 Misja. Na niej się zawiodłem. Niby ostatnia misja, słynne legowisko krwiożerczej bestii. A tak naprawdę przeszedłem za pierwszym razem sprawdzając na pałę pułapki i co czym mi najwięcej wybija. Machiny oblężnicze straciłem, wjeżdżając w wilcze doły.. a i tak wygrałem. Smolne rowy należy odpalić Rycerzami, potem bez tego Wilk sobie samotnie stoi na zamku. A na wieżach też nie ma za dużo jednostek. Jest to jedna z łatwiejszych misji, nawet łątwiejsza od tych gdzie trzeba czegoś bronić. Więcej problemów to tak na serious sprawiła mi misja 9. Ostatnia ze Szczurem.

Podsumowując, za pierwszym razem grałem na normalu. Ten normalny jest i tak za łatwy, ale początkujący gracz nie weźmie Very Hard. Inne poziomy to już inna historia. Gra w kampanii na jeden dzień. Właśnie pierwszy raz grając ukończyłem tę grę w parę godzin.
_________________
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 1 Styczeń 09, 05:20   

Właśnie. Cytat:

''warownia wilka uchodzi za nie do zdobycia''

A za drugim razem przeszedłem. Wieprz był o wiele trudniejszy.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Lord Radek I 
Wolny chłop

Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 5 Styczeń 09, 12:48   

Tak jak większość atak za zamek Wieprza .
 
 
 
Saldegard 
Wędrowiec

Wiek: 34
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 09, 12:06   

Większość z Was miała problemy z tym atakiem na Wiepsza, jak widzę. I ja miałem z nim nie lada kłopoty. Liczyła się szybkość działania i kreatywna strategia. Wilk jest łatwy:D
_________________
[img:ccb45efadb]http://im...img:ccb45efadb]

[img:ccb45efadb]http://im...img:ccb45efadb]
 
 
 
Parsifal 
Wędrowiec

Posty: 6
Skąd: Katowice
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 14 Styczeń 09, 10:20   

Wilk jest łatwy....
Nie dla mnie chyba :D
Najtrudniejsza? - stanowczo ostatnia.
_________________

Tworzymy Ligę !!!
 
 
KaDek-WHU 
Osadnik


Wiek: 30
Posty: 28
Skąd: Świdwin
Medale: Brak

Wysłany: 15 Styczeń 09, 10:20   

Uważam atak na zamek Wieprza obydwa oblężenia zamku Wieprza były cholernie trudne :/ A Wilk to dla mnie był mały pikuś :)
_________________
Kto dostał parę razy po ryju i wie , że nie jest ze szkła ten czuję , że żyję ! WEST HAM UNITED !
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 15 Styczeń 09, 14:17   

Trudne są oblężenia. Wolę sobie sam stworzyć armie, a nie mieć stworzoną, ponieważ jak sam tworzę to mogę sobie do potrzeb wykreować, np. samemu stworzyć 50 kuszników, łuczników i pikinierów, a nie mieć stworzone 500 pałkarzy i włóczników.Choć i tak ostatnia misja to łatwizna
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 09, 01:11   

Jeśi chodzi o najtrudniejszą, to zdecydowanie Atak na Wieprza, raz nawet przez tą misję rzuciłem SH :D Choć ogólnie to taki ze mnie oblegający, jak z koziej dupy trąba, ale to już inna bajka :]

Prócz tego jest jeszcze kilka misji którcyh nie lubię, ale przy odrobinie samozaparcia można je przejść.
 
 
 
Lord Praga 
Wędrowiec

Wiek: 30
Posty: 5
Skąd: Z Pragi
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 25 Styczeń 09, 11:55   

Dla mnie na razie była najtrudniejsza misja 9 chyba. Jak trzeba było odbić zamek Wężowi. Dlaczego ta najtrudniejsza?

Ponieważ dopiero pierwszy raz gram w tą gre.

Pozdrawiam
_________________

STRONGHOLD NA ZAWSZĘ
Zawszę będę starał się pomagać!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz