ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nauka
Autor Wiadomość
Kalimach 
Wolny chłop

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 09, 09:29   

Ja akurat olewałem j.angielski w podstawówce :P Praktycznie nic nie umiałem, a teraz w liceum jestem jednym z lepszych z grupy, a poziom jest dość wysoki xD
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 09, 11:01   

Ja się praktycznie mało uczę. Wystarczy że przeczytam podręcznik bądź/i zeszyt i umiem. W ogóle ostatnio mało czasu poświęcam na naukę, widac efekty. Nie było paska w tym roku na świadectwie. ;( Ale w przyszłym roku trzeba wziąśc się ostro za naukę. Ostatnia klasa gimnazjum. ;)
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 26 Sierpień 09, 18:03   

Najtrudniej się uczyć takich przedmiotów jak matematyka, na fizyce zawsze profesjonalnie ściągałem :D
_________________
6023179
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 27 Sierpień 09, 19:47   

Matematykę, fizykę trzeba zrozumieć :)
_________________
|M|pr0
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 28 Sierpień 09, 13:31   

Nie no znowu do budy :-x
_________________

 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 29 Sierpień 09, 11:47   

Ja tam ide teraz do szkoły średniej (technikum informatyczne) prawie nikogo nie znam, jedynie pare osób ale i tak powinno być fajnie ;D
_________________
6023179
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 15 Styczeń 10, 21:37   

U mnie to przez całe życie jazda na inteligencji i zainteresowaniach. Uczyć to się mogę jakiegoś wiersza na pamięc albo odpowiedzi ustnej. Ale np. słówka z angola to masakra. Nigdy nie miałem sposobu na kucie, bo po prostu nigdy nie kułem :) . Jak czegoś nie potrafię w jakikolwiek sposób zrozumieć, to leżę :D .
 
 
 
Lord Michał 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 25
Posty: 11
Skąd: Gdzieś w górach...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 24 Luty 10, 12:11   

najgorzej jest wtedy kiedy nauczyciel zadaje do nauki na pamieć
_________________
koński ZAD
 
 
Rybcia 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 8
Skąd: Leszko Vice
Medale: Brak

Wysłany: 24 Luty 10, 16:04   

jeśli chodzi i wiersze na pamięć to jest jeden sposób całkiem skuteczny nie działa na każdego testowaliśmy go z kumplami czyta się najpierw cały wyraz a potem końcówkę np. chodząc -dząc i tak cały tekst krótsze wyrazy czytamy całe oczywiście w myślach a nie na głos nie może nam nikt przeszkadzać po przeczytaniu robimy cokolwiek jemy oglądamy telewizor a gdy minie jakiś czas 20 lub 30 min potrafimy sobie naprawdę dużo przypomnieć kolega po przeczytaniu raz wiersza wyrecytował go od połowy do końca i powiedział ile razy powtórzyło się słowo matka ojciec dom sam się z siebie śmiał bo nigdy coś takiego mu się nie zdarzyło :)
_________________
Tak mi się nic nie chce że tak nie chcieć to mi się jeszcze nie chciało! (:
 
 
 
Trndjava 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold Crusaders extreme
Wiek: 26
Posty: 52
Skąd: Łódź
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 8 Marzec 12, 20:14   

najlepszym sposobem są "pakiety"
_________________
To, że mam słuchawki nie oznacza, ze was nie słyszę, testuje, czy obgadujecie mnie za plecami.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz