ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Wirus?
Autor Wiadomość
Zephir 
Wędrowiec

Gra w: SH:C Extreme, SH2, SH3, SH Kingdoms
Posty: 11
Medale: Brak

  Wysłany: 6 Marzec 14, 21:43   [problem techniczny] Wirus?

Witam. Otóż mam problem w grze Twierdza 2.(wersja Deluxe). Instalacja wychodzi dobrze bez problemów,lecz problem pojawił się kiedy zainstalowałem patcha 1.4.1 PL z drugiej płyty. Chodzi o to, że mój antywirus wykrył plik Stronghold2.exe jako trojana TR/Graftor.33887.2. Czy to jest tylko fałszywy alarm, czy jednak zagrożenie ze strony gry? Gra kupiona, wersja Kolekcja Klasyki, antywirus to Avira Free Antivirus.
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 8 Marzec 14, 23:39   

Dziwne, gdy instalowałem i aktualizowałem SH2 to nic podobnego nie miało miejsca, a miałem tego samego antywirusa. Spróbuj odinstalować i zainstalować ponownie grę, a następnie pobierz patcha ze strony Cenegi.
Chociaż, wydaje mi się, że na oryginalnej płytce nie może być żadnego syfu. Możliwe jest też (i chyba to najbardziej prawdopodobne), że masz jakiegoś wirusa na kompie, a antywirus wskazuje błędną lokalizację.
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Zephir 
Wędrowiec

Gra w: SH:C Extreme, SH2, SH3, SH Kingdoms
Posty: 11
Medale: Brak

Wysłany: 10 Marzec 14, 20:23   

To chyba był jednak tylko fałszywy alarm:) Przed chwilą skanowałem lapka i nie było żadnego wirusa. Dzięki za pomoc.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz