ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak stworzyć inwazję w SH2 która zaatakuje po pewnym czasie?
Autor Wiadomość
Bart1999 
Wędrowiec

Gra w: wszystkie
Posty: 14
Medale: Brak

  Wysłany: 14 Sierpień 13, 16:52   Jak stworzyć inwazję w SH2 która zaatakuje po pewnym czasie?

Mam pytanie - jak stworzyć inwazję w edytorze map SH2, która pojawi się, dojdzie do pewnego punktu, ale zaatakuje zamek po np 6 miesiącach? Męczę się z tym od miesiąca. Chodzi mi o efekt taki sam jak w rozdziale "Byk na granicy" - kiedy to atakowany jest Sir Grey. Wojska Byka pojawiają się na początku misji, a atakują po kilku miesiącach. Jak to zrobić? Proszę o pomoc.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 14 Sierpień 13, 17:44   

Nie jestem specem od SH2, ale z tego, co pamiętam, nie jest to możliwe w zwykłym edytorze map. W SH1 i Krzyżowcu można było kombinować z mapami twórców, ale nie sądzę, żeby to zadziałało i tutaj.
 
 
Lord Manikn 
Wędrowiec

Gra w: 1, Crusader, 2, Legends, Extreme, 3, Crusader
Wiek: 27
Posty: 9
Skąd: Legnica
Medale: Brak

Wysłany: 5 Grudzień 13, 03:36   

Witam , możesz to uczynić w edytorze map , ustawiasz sobie co chcesz mieć czy wolną budowę czy inwazję itd. gdy wybierzesz co chcesz grać to masz tam różne rzeczy które możesz sobie włączyć i po jakim czasie.
 
 
 
Bart1999 
Wędrowiec

Gra w: wszystkie
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 6 Grudzień 13, 18:51   

Lord Manikn napisał/a:
Witam , możesz to uczynić w edytorze map , ustawiasz sobie co chcesz mieć czy wolną budowę czy inwazję itd. gdy wybierzesz co chcesz grać to masz tam różne rzeczy które możesz sobie włączyć i po jakim czasie.


Chyba się nie zrozumieliśmy.
To jasne, że w edytorze można zrobić mapki i odpowiednie wydarzenia o odpowiednim czasie - to wie każdy.
Tyle że chyba nie można zrobić tak szczegółowej inwazji której algorytm absorbowałby odpowiedni problem opisany w temacie. :(
 
 
Lord Manikn 
Wędrowiec

Gra w: 1, Crusader, 2, Legends, Extreme, 3, Crusader
Wiek: 27
Posty: 9
Skąd: Legnica
Medale: Brak

Wysłany: 11 Grudzień 13, 05:00   

Ok zrozumiałem :)
wiesz popatrzę dokładniej jak przemieszczać wojska automatycznie bo oto ci chodzi ?
że same idą w pewne miejsce, po pewnym czasie atakuję np. twój zamek :) ?
Chyba chłopaki z Firefly robili misje ale nie z edytora , tak mi się wydaję , czyli raczej nie będzie czegoś takiego :)

[ Dodano: 11 Grudzień 13, 05:17 ]
Ej siema dobra już wiem jak to zrobić ,
to tak
robisz mapę do inwazji , dajesz misja 1 i edytujesz , dodajesz atak , wybierasz na kogo ,
dajesz po jakim czasie i opóźnienie , tam gdzie chcesz żeby była wroga armia dajesz drogowskaz.
Jak tworzysz mapę to musisz ustawić kto gdzie jest , czyli np. Kto kogo atakuje.
Mam nadzieję że pomogłem :)
Jak nie oto chodziło to napisz do mnie na gg albo tutaj moje gg:45200337
Jeśli chcesz pograć w twierdze to pisz

[ Dodano: 11 Grudzień 13, 05:31 ]
Ej musisz sobie tylko ustawić gdzie mają stać bo na drogowskazie jednak nie stoją :/
 
 
 
Alanzmental 
Wędrowiec

Gra w: krzyżowiec,warchest,2,legends
Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 14, 17:03   

jak klikniesz dodaj misję potem wchodzisz w dodaj wydarzenie i w prawym dolnym rogu masz miesiące i to zadziała tak że po np: 20 miesiącach zaatakują
 
 
Szyszek 
Wolny chłop

Gra w: SHC , SHC:E
Wiek: 23
Posty: 57
Skąd: Bolesławiec
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 14, 18:29   

@up wiem że jesteś nowy, ale to jest po prostu odkop, na dodatek nic nie wnoszący do tematu, więc proszę o zamknięcie tematu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz