ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Odinstalowanie Twierdza Crusader Extrem
Autor Wiadomość
cyaaaa2 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold 3, Crusader Extreme
Wiek: 27
Posty: 4
Skąd: Gorzów Wlkp.
Medale: Brak

  Wysłany: 31 Lipiec 13, 05:49   [problem techniczny] Odinstalowanie Twierdza Crusader Extrem

Witam !

Mam problem z odinstalowaniem Twierdzy Krzyzowiec Extreme. Gdy wlaczam autoruna, wyskakuje mi tylko mozliwosc gry w nia (po kliknieciu okienko znika) i odinstalowanie, po ktorym wyskakuje mi blad w zalaczniku. Przy odpaleniu samego setup.exe w plikach plyty wyskakuje mi blad, ze posiadam juz wersje 1.2, a chce zaisntalowac wersje 1.0 i karze mi pierw odinstalowac ta nowsza wersje. Usuwalem wszystko zwiazane z twierdza, w panelu sterowania (i znow blad z zalacznika), rejestrze recznie i programami (ccleaner, regcleaner) oraz czyscilem foldery w dyskach. Dodam jeszcze, ze wczesniej sciagnalem i zainstaowalem jakas ruska wersje (prawdopodobnie to ta wersja 1.2) w ktorej po odpaleniu nie bylo nawet napisow takich jak nowa gra, po prostu puste pola, dlatego sciagnalem polska wersje 1.0. Oczywisce gre chce ponownie zainstalowac. Pozdrawiam :)

Blad twierdza.png
Takowy błąd
Plik ściągnięto 82 raz(y) 44,73 KB

 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 13, 07:33   

Spróbuj zainstalować jeszcze raz grę w tej samej lokalizacji, a potem usunąć.
 
 
 
cyaaaa2 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold 3, Crusader Extreme
Wiek: 27
Posty: 4
Skąd: Gorzów Wlkp.
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 13, 12:22   

Ale przeciez juz mowilem, ze gdy probuje zainstalowac wyskakuje mi blad, ze posiadam juz nowsza wersje (1.2) i zeby zainstalowac starsza wersje, ta aktualna (1.0) musze pierw odinstalowac wersje 1.2, a gdy probuje odinstalowac wersje 1.2 wyskakuje mi blad w wczesniejszym zalaczniku.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 13, 12:30   

Możesz kombinować, czyli usunąć całą zawartość folderu z grą, a następnie wyczyścić rejestr z wpisów o tej grze. Powinno się dać ją na nowo zainstalować i odinstalować. To rozwiązanie chyba nie jest do końca dobra z racji tego, że jakieś śmieci mogą pozostać w systemie.
 
 
 
cyaaaa2 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold 3, Crusader Extreme
Wiek: 27
Posty: 4
Skąd: Gorzów Wlkp.
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 13, 12:42   

Usuwalem juz wszystkie pliki twierdzy z folderow, probowalem w rejestrze, ale nie chce sie usunac, pojawia sie pasek postepu przy usuwaniu, a plik dalej jest. W zalaczniku jest folder z ktorego probuje zainstalowac gre, moze to cos da.

pliki.png
Plik ściągnięto 119 raz(y) 114,95 KB

 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 13, 15:18   

1. Sam się wkopałeś
2. Spróbuj tego http://support.microsoft....l_and_Uninstall
 
 
 
cyaaaa2 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold 3, Crusader Extreme
Wiek: 27
Posty: 4
Skąd: Gorzów Wlkp.
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 13, 18:07   

Lipa troche nawet nie znajduje ;/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz