ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Crusader Map Tool v. 1.2 problem
Autor Wiadomość
GeeWhiz 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 73
Skąd: Toruń
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 13, 13:46   Crusader Map Tool v. 1.2 problem

Witajcie,

Ostatnio postanowiłem pograć trochę w Krzyżowca (Posiadam Warchesta). Pamiętam, że wielu kiedyś męczył problem z kolorami wojsk, a programy typu HEdit nie do końca sprostały oczekiwaniom. Ostatnio znalazłem coś na podobę chyba - Crusader Map Tool, który podobno posiada podobne funkcje. Niestety pomimo tego, że pobierałem odpowiednie patche, programy etc. nadal nie jestem w stanie odpalić tego programu -> co chwilę pojawia mi się "OLE problem", w dodatku program jest tylko wyświetlany na pasku zadań, a nie ma otwartego okna. Próbowałem to naprawić tak jak jest to tu napisane Klik , ale bezskutecznie, zresztą programy te, które trzeba stąd pobrać także nie działają u mnie poprawnie. Ponadto, nie jestem w stanie uruchomić programu w trybie zgodności z XP.
Ktoś miał już podobny problem i pomoże mi go rozwiązać? Będę wdzięczny.


UWAGA!

Problem rozwiązany, w sumie przydałoby się napisać jakiś poradnik, bo nigdzie nie znalazłem w sieci na ten temat pełnej informacji.

Cały kłopot wiązał się z plikiem COMCTL32.OCX. Trzeba ten plik zamieścić w folderze "system 32". Następnie wejść w uruchom i wkleić dokładnie to, co zawarte jest w cudzysłowie: "regsvr32 \windows\system32\COMCTL32.OCX". Zatwierdzamy i uruchamiamy ponownie komputer.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz