ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Warlike
18 Czerwiec 13, 18:07
Nie włącza się Windows 7 Premium
Autor Wiadomość
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 18 Czerwiec 13, 13:16   Nie włącza się Windows 7 Premium

Cześć, wczoraj aktualizowałem kompa przy pomocy Windows Update. Po ściągnięciu dałem OK, kiedy pytało się, czy można uruchomić ponowinie komputer, żeby ukończyć instalację. Wróciłem po kilkunastu minutach i pokazywał się cały czas taki ekran:
http://2.bp.blogspot.com/...at+startup+.jpg
tylko bez "Welcome!" i tego kółeczka co się kręci. Co zrobić, żeby włączyć system, bo czekanie nic nie daje :x

Potrzebuję innego sposobu niż przy użyciu płyty
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 18 Czerwiec 13, 15:51   

Uruchom system w trybie awaryjnym i spróbuj go przywrócić, odinstaluj aktualizacje pobrane przed wystąpieniem problemu, ew. zamiast trybu awaryjnego spróbuj jeszcze opcję "ostatnia znana dobra konfiguracja", choć wątpię w skuteczność tego ustrojstwa.
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 18 Czerwiec 13, 15:59   

jest taki problem, że jak włączam laptopa, to automatycznie pokazuje mi się tylko taki obraz jak podałem

EDIT: Problem rozwiązany, coś tam naprawiłem (za pomocą pendrive`a) i działa, dziękuje Bzykowi za chęć okazania pomocy ;) Proszę zamknąć temat :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz