ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[poradnik] Jak zachować postęp kampanii?
Autor Wiadomość
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 5 Maj 13, 13:36   [poradnik] Jak zachować postęp kampanii?

Wiem, wiem, bardzo stara porada, ale zawsze się przyda, żeby nie musieć szukać wśród innych tematów.

Ważne: poniższy poradnik działa tylko przy wcześniejszym przygotowaniu, bez niego postęp traci się bezpowrotnie i posiłkować można się jedynie save'ami z internetu lub od innych graczy.

I. Przygotowanie:
1. Włącz misję, jaką udało ci się do tej pory odblokować lub o 1 mniejszą - jeśli masz odblokowaną misję 34, włącz misję 34 lub 33.
Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, o co chodzi, zamieszczam screen: http://images7.gry-online...3/261031437.jpg
2. Przejdź misję aż do momentu, gdy musisz zabić ostatniego wrogiego lorda.
3. Krótko przed ukończeniem misji (czyli pokonaniem wroga) zapisz grę.
4. Skopiuj folder z zapisem i plik crusader.cfg (dla wersji podstawowej: folder z grą, dla wersji HD Moje Dokumenty/Stronghold Crusader - w przypadku wersji HD warto skopiować cały folder) na inny dysk twardy/zewnętrzny/pendrive itd... po prostu skopiuj go w bezpieczne miejsce

II. Odzyskiwanie:
1. Zainstaluj grę i ewentualne patche.
2. Zamień przygotowane wcześniej pliki z punktu 4 (jeśli system zapyta o zamianę, zaakceptuj). Lokalizacja pozostaje bez zmian
3. Uruchom grę, aby upewnić się, że wszystko zostało poprawnie zrobione. Gdyby jednak nadal była misja 1, przystąp do kroku 4.
4. Uruchom zapis gry przygotowany w punkcie 3 i dokończ misję. Postęp wtedy zostanie odzyskany - misje odblokują się same. Jedyną wadą takiego sposobu jest zagięcie czasoprzestrzeni i utrata najlepszych wyników. Przykład: zapis zawierał niedokończoną misję 13. Misje 1-12 będą pokazywać rok 0, natomiast misja 13 będzie rozgrywać się w czasie początkowym (nie pamiętam jaka to dokładnie data, chyba na początku XII w.)

Nie wiem jak wygląda sprawa z kurczakami. Prawdopodobnie przy kopii crusader.cfg zachowają się.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz