ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Ulepszenie gry Stronghold Crusader
Autor Wiadomość
Mkbewe 
Osadnik

Posty: 48
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 13, 18:56   Ulepszenie gry Stronghold Crusader

Witam :)
Jestem tu nowy chociaż dobrze gram w Stronghold Crusader. Jednakże mam dwa pytania:
1) Czy można dodać misje i kampanie z warchesta i extreme do crusadera?
2) czy jest jakiś program do tworzenia nowych przeciwników (ta szesnastka mi się znudziła)

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 13, 18:59   

1) Misje możesz ściągnąć z internetu. Polecam moją, jeszcze nieskończoną kampanię "Okazja". Niemożliwe jest dodanie nowych kampanii.
2) Nie.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Mkbewe 
Osadnik

Posty: 48
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 13, 19:18   

A te misje to można jakoś zrobić, że po ukończeniu 50 jest tak jakby 51. I gdzie można ściągnąć te misje, bo nie chcę kupować warchesta i extreme?
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 13, 19:26   

Chodzi Ci o takie misje... Cóż, jest jeszcze jeden szlak, w którym jest dodatkowe 30 misji ( w Warchest'cie ), w których walczymy z Opatem, Nizarem, Marszałkiem, Wezyrem, i Emirem. Niestety musiałbyś kupić Warchesta, aby ten drugi szlak zdobyć . Nie da się natomiast zrobić własnego szlaku ( tzn. w drugim szlaku krzyżowca z Warchesta jest dodatkowe 30 misji, czyli razem 80, aczkolwiek niestety nie da się samemu zdefiniować kolejnych, czyli przykładowo 81, 82, 83... ). Możesz przecież samemu ustalać tak jakby kolejne misje za pomocą zwykłej potyczki ( sam wybierasz mapę i przeciwników ). Polecam zagrać także w kampanie historyczne, gdzie występuje ciekawa, [ w miarę ] historyczna fabuła.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Mkbewe 
Osadnik

Posty: 48
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 13, 21:36   

Szkoda. Czyli tym samym nie mogę importować szlaku crusadera do extreme?
I jeszcze jedno pytanie jakie są różnice między zwykłym crusaderem a crusaderem hd?
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 13, 07:10   

1. W Extreme jest jeszcze jeden szlak w którym jest 20 misji. Na szczęście jeśli kupisz Extreme, w opakowaniu będzie także Warchest.

2. W Crusaderze HD jest możliwość wybrania większej rozdzielczości, co jest przydatne jeśli masz duży monitor. Niestety, nie ma polskiej wersji patcha HD.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz