ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Polski świat już w tym roku!
Autor Wiadomość
Protector 
Wędrowiec

Gra w: SH MP, SHC MP, SHL, SHK
Wiek: 28
Posty: 1
Medale: Brak

  Wysłany: 7 Marzec 13, 18:45   Polski świat już w tym roku!

Siema wszystkim, pewnie jeszcze nie wielu z was wie, ale na oficjalnej stronie SHK pojawił się news o kilku zmianach wprowadzonych do gry, między innymi nowe karty, dodano nasz język do gry i również podana jest informacja że możemy się spodziewać kilku nowych światów jeszcze w tym roku (w tym polskiego^^)

Cytat:
''In addition, we are proud to announce that we have added Polish, Turkish, Italian and Brazilian Portuguese in-game text to Stronghold Kingdoms! You can expect new game worlds and customer support for these languages later this year.''


Tłumaczenie:
Ponadto, mamy zaszczyt ogłosić, że dodaliśmy polski, turecki, włoski, portugalski i brazylijski w tekście gry Stronghold Kingdoms! Możecie oczekiwać, że nowe światy gry i obsługa klienta dla tych języków jeszcze w tym roku.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? jak myślicie jak nasz świat miałby wyglądać, czy była by tylko polska czy może jeszcze kilka naszych sąsiadów? czy zdecydujecie się grać na tym świecie i zostawicie swoje konta (niektóre zapewnie bardzo dobrze rozwinięte) na innych światach?
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 7 Marzec 13, 18:54   

Może to mnie przekona, żeby na dobre wrócić do tej gry. Nowy serwer, nowe możliwości do osiągnięcia dominacji w okolicy i to w ojczystym języku i na ojczystym terenie - czemu nie?
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 7 Marzec 13, 21:54   

Protector napisał/a:
dodano nasz język do gry

Zabrał się za to jakiś polski oddział FF (o ile istnieje), czy może w końcu skończyli spolszczenie fanowskie?
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 9 Marzec 13, 12:02   

Raczej to drugie :) .
 
 
Zdyszany 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 10 Marzec 13, 00:09   

Oficjalna wersja języka polskiego wgrana przez FF jest jak dla mnie niedopracowana, ale wersja społecznościowa tez dojrzewała, więc nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, tylko dajmy im czas na poprawki.
 
 
King_Sobieski 
Wędrowiec

Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 10 Marzec 13, 02:07   

Tylko zastanówmy się czy ten polski świat coś zmienia, bo jak dla mnie to niczego nie zmienia poza inną mapą i może faktem, że w końcu Polacy będą mieli okazję wziąć się za łby pomiędzy sobą... Jak dla mnie, bardziej ciekawy byłby świat UE który ponoć ma powstać. Ciekawy dlatego, że wtedy Polacy unikną sporów gdzie się osiedlać, gdyż będzie wiadomo, że trzeba w Polsce i nie będzie takich podziałów jak np. obecnie na W7. Zbierze się wtedy zapewne znaczna gromada Polaków. Tak więc w świecie UE, można budować silną Polskę i walczyć nie pomiędzy sobą a np. z Niemiaszkami czy tam innymi konkurentami... Osobiście sensowny dla mnie jest świat UE, czyli mapa prawie całej Europy a świat polski niczego nie wnosi poza innym kształtem mapy, bo język polski to już teraz jest na angielskim w7. W praktyce to na świecie polskim masa ludzi osiedli się zapewne w swoich rodzinnych stronach ze świata realnego i będzie to niekorzystne dla konkurowania z innymi nacjami.
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 31
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Marzec 13, 13:31   

No jeżeli rzeczywiście byłby polski serwer to można by było w sumie w to pograć. Tylko pytanie - jak wielu będzie chętnych? Mam dziwne wrażenie, że jednak nie aż tak wielu. :<
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 10 Marzec 13, 23:37   

Polaków grających w SHK jest bardzo wielu. :) Poza tym, ten serwer będzie i tak dla wszystkich, więc się go na pewno zapełni.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 11 Marzec 13, 07:56   

@Lutel: Sugerujesz że angole mają grać w Polsce? :p Nie no, napewno jakiś Czech, czy Litwin się załapie do gry w Polsce.

Znając jednak FFS, Szymon zrobi Polskę taką, jaka istnieje teraz, a nie np. z jakiegoś określonego wieku z historii, co też jest wielkim błędem.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 11 Marzec 13, 13:42   

Maciek, te serwery są ogólnodostępne. Sam grałem na serwerze rosyjskim, czy niemieckim.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz