ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania "mistrzów"
Autor Wiadomość
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 20 Marzec 13, 11:39   

Przypominam, że chwilowy zastój prac nie przekreśla projektu :) po prostu zrobiliśmy sobie z Siwym małą przerwę! Jak ktoś chętny do pomocy to zapraszam! Przydałby nam się ktoś kto ładnie rysuje!
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 20 Marzec 13, 16:49   

Nie ma pośpiechu, mamy czas :D . Lepiej dobrze, ale później, niż szybko, ale byle-jak ! Znaczy jeśli chodzi o osoby do pomocy to sądzę, że przydałby się jedynie jakiś rysownik, który nawet nie musi robić dobrych map ;) . Mamy pewien fajny pomysł związany z rysowaniem właśnie.
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 20 Marzec 13, 19:22   

Jeśli potrzebujecie kogoś, kto by oceniał mapki tylko i wyłącznie pod względem grywalności, ja jestem chętny. ;)
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 20 Marzec 13, 19:31   

Doskonale. Na pewno się przydasz. Napisz mi na PW swoje gg, bo kontakt przez forum nie zawsze jest błyskawiczny etc. W sensie nie zawsze się jest, np. Ty dawno się nie udzielałeś ;) .
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 13, 15:11   

Dawno się nie odzywałem,bo jakoś ostatnio brak czasu :-/ .Kupiec ty też oceń pierwszą misję,bo nie wiem czy coś jeszcze poprawiać.

[ Dodano: 26 Marzec 13, 15:13 ]
PS.Sprawdź też poziom trudności.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 28 Marzec 13, 18:14   

Do jutra to zrobię Nidor, bo ostatnio też nie miałem za wiele czasu.
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 13, 09:04   

Dobra oceniam. To jest moja opinia i możecie się z nią nie zgadzać.
Co mi się nie podoba:
-brak możliwości rozwoju, bronimy się tym co mamy, nie można kupić kamienia ani wydobyć. Misja bardziej przypomina tryb "oblężenie".
-nie można budować wież
-przeciwnik nie używa machin oblężniczych
-zamek jest prawie nie rozbudowany, bydło, sad, 3 piekarnie, kilka warsztatów
Co się podoba:
-zamek, a bardziej jego mury
-poziom trudności jest odpowiedni, na bardzo trudnym nie dałem rady, przeszedłem na trudnym. (Możliwe, że poziom jest większy dzięki słabo rozbudowanemu zamkowi.)
-gra mnie ogólnie nie nudziła, chociaż denerwowało mnie ograniczenie wyobraźni czyt. walcz tym co masz i nic nie zmieniaj.

Jak mówiłem na początku to jest wyłącznie moja opinia. ;)
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 13, 11:13   

Dobra Nidor to tak: zamek jest i krajobraz jest ok, ale w tym i tym nie podoba mi się po jednym elemencie. W zamku ten całkiem odosobniony człon nad morzem, a w krajobrazie ta góra obok twierdzy. Nie wspominając, że taka góra przy morzu, z której wypływa źródełko to nie najlepszy pomysł to na dodatek jej wykonanie nie zachwyca. Ogólnie pod względem wizualnym dobra mapa. Poziom trudność myślę, że jest troszeczkę zbyt wymagający jak na pierwszą misję. Dodałbyś ze 150 drewna więcej na start i możliwość kupna skórzanych zbroi to byłoby dobrze. Grywalność byłaby wtedy całkiem niezła, bo ten zamek daje sporo możliwości rozwoju. Tak więc dobrze by było jakbyś popracował nad grywalnością i długością misji (w końcu moje założenie w tej kampanii jest takie, że stawiamy na grywalność i długie misje).
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 13, 15:10   

Dobra poprawie błędy i wystawie ją w nowym temacie.

[ Dodano: 2 Kwiecień 13, 15:53 ]
Poprawiłem to o czym napisałeś.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz