ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z poborem wojska - pomimo wykonania badań
Autor Wiadomość
King_Sobieski 
Wędrowiec

Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 2 Styczeń 13, 12:09   Problem z poborem wojska - pomimo wykonania badań

Nie mogę pobrać więcej wojska niż 263, chociaż jeszcze niedawno mogłem mieć 273 (może jak pobrałem handlarzy to się zmniejszyło) Mam jeszcze 7 zwiadowców i 23 handlarzy. Mam wykonane badania na możliwość poboru armii na 500, - w okienku rekrutacji jest podane info: "Max rozmiar armii 500". Również w zamku mam pobudowane koszary na ponad 320 woja. W rekrutacji jest podana informacja: "Dostępne miejsce 0, jednostki 263. Również w informacji w okienku tam gdzie pobór zwiadowców i handlarzy jest info: "Dostępne miejsce 0". Nie rozumiem o jakie miejsce chodzi. Może ktoś łapie o co tu chodzi?, w ogóle nie mogę zwiększyć liczby wojska ani handlarzy ani zwiadowców. Może jeszcze jakieś badania są do wykonania? Ale jakie skoro wg badań mogę mieć 500 woja?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 2 Styczeń 13, 13:41   

W każdej wiosce możesz mieć maks. 500 jednostek. To wiesz. Ale ta liczba 500 to jakby pojemność wioski. Handlarz zabiera 10 punktów miejsca, czy jakkolwiek to nazwiesz. Zwiadowca jedno, a mnich 25. Zapewne nie masz miejsca ze względu na handlarzy.
 
 
King_Sobieski 
Wędrowiec

Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 2 Styczeń 13, 14:00   

Dzięki serdeczne, za tak szybką pomoc. Przeliczyłem handlarzy x 10, zwiadowców x 1 i dodałem liczbę całego wojska i wszystko się zgadza bo wyszło 500. Szkoda tylko, że handlarze zabierają tyle miejsca...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz