ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold HD w wersji z polskim dubbingiem
Autor Wiadomość
Herki 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza, Twierdza Crusader
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 9 Grudzień 12, 12:06   Stronghold HD w wersji z polskim dubbingiem

Chyba każdy przyzna, ze polski dubbing w obu tych grach, był czymś niesamowitym. Nie znalazłem informacji na stronie ani forum, więc postanowiłem założyć temat, mianowicie:

Czy będzie jeszcze okazja do pogrania w wersję HD ale z polskimi napisami i dubbingiem? Czy może już jest ale źle szukam?
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 9 Grudzień 12, 14:46   

Muszę pokombinować z plikami odpowiadającymi za spolszczenie głosów. Spolszczenia głosów nie ma dlatego, że głosy były podkładane przez dystrybutora, a nie przez polski oddział FF, który zresztą nie istnieje (poprawić mnie, jak się mylę).
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 9 Grudzień 12, 15:25   

Cóż, myślę, że polskie głosy to żaden problem - trzeba tylko skopiować folder speech z polskiej wersji i wkleić do wersji HD. Aczkolwiek nie sprawdzałem tego i tylko przypuszczam, że dałoby się tak zrobić (robiłem tak w odwrotną stronę [ja z kolei wolę angielskie głosy ;p], z tym, że nie w wersji HD). Gorzej z napisami.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 9 Grudzień 12, 15:52   

Zaraz... przecież po spatchowaniu traci się NAPISY a nie dubbing...
 
 
 
Herki 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza, Twierdza Crusader
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 9 Grudzień 12, 19:11   

Wiem,że wrzucajac pliki do Crusadera HD, ten w ogóle się nie odpala. Tak samo Extreme, do zwykłej Twierdzy nie mogę znaleźć, bo na stronce linki wygasły, gdyby ktoś był w stanie je uaktualnić, byłoby bardzo miło. ;)

---

Dobra, dobra odkurzę płytę Deluxe, i zobaczę jak to wygląda po patchu. Same napisy ewentualnie będzie można pokombinować, jednak temat nadal pozostaje otwarty, dla Crusadera.

---
No więc oficjalne stanowisko:

Obie gry ściągnąłem, bo nie wiedziałem, że wystarczy spatchować stare wersje, ale płyty mam kupione więc wszystko legalnie.
Spolszczenie dla Crusadera Extreme, zainstalowane w katalogu GOG Games, gdzie instaluje się Crusader HD i Crusader Extreme HD działa na obie wersje, łącznie z większością napisów.

Twierdze zainstalowałem z płyty Deluxe, spatchowałem patchem od Firefly Studios i również fajnie hula, podmiana sh.tex na polski załatwiła również sprawę napisów. :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz