ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
bład logowania
Autor Wiadomość
envo 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 7 Październik 12, 17:28   bład logowania

Mam problem z logowaniem na konto tu obraz



Jak by ktoś mogł pomoc to bardzo prosze
Jeszcze dodam ze stworzyłem konto na 6 serwerze i noramlni wchodzi, i na stronie podobnie tylko nie wchodzi w zmiany tarczy i profilu.
Ostatnio zmieniony przez envo 7 Październik 12, 17:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 7 Październik 12, 17:39   

Czy stworzyłeś swoje konto poprzez Steam'a? Jeśli tak, to nie możesz korzystać z normalnego klienta, musisz grać przez Steam. Możesz mieć też problemy z własnym łączem.
 
 
envo 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 7 Październik 12, 17:41   

Nie nie przez steama normalnie
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 7 Październik 12, 17:54   

Jedyne co znalazłem w necie, to właśnie sugestie, że osoba z takim problemem ma zbyt wolne łącze.
 
 
envo 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 7 Październik 12, 20:14   

No tak tylko chodzi o to ze na 6 serwer normalnie sie loguje a na ten 3 nie da rady =/
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 7 Październik 12, 21:01   

Tutaj jest ten problem opisany, ale skoro możesz na inny server się połączyć, to nie wiem, co można zrobić.

https://support.strongholdkingdoms.com/index.php?/Knowledgebase/Article/View/117/1/connection-problems
 
 
envo 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 8 Październik 12, 10:06   

Udało mi sie zalogowac na serwer lecz dosłownie po paru skundach wyskoczyło to

 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 8 Październik 12, 10:35   

Znalazłem jeszcze takie coś (po angielsku):

Cytat:
If you are frequently getting errors like this, it might be the result of an old DNS cache. Please try to flush your DNS and let us know if this resolves the issue.

For complete information on this issue, visit: http://www.whatsmydns.net/flush-dns.html


A w podanym linku mamy takie coś (dot. Windows 7):

Cytat:
Flushing DNS on newer versions of Windows is almost as easy as the earlier versions but due to Microsofts security additions you must run the command prompt with administrator privileges.
Click the start button and navigate to the command prompt (Start > All Programs > Accessories > Command Prompt)
Make sure that you right click on the command prompt application and choose "Run as Administrator"
Type in the command "ipconfig /flushdns"

Note: It is also possible to type in "cmd" into the Windows Vista / Windows 7 start menu search field and then right click on the cmd.exe result instead of having to navigate through the various sub menus.


Po prostu musisz w Wierszu poleceń wpisać "ipconfig /flushdns", co spowoduje odświeżenie DNS'a. Jak to nie pomoże, pozostaje Ci jedynie zgłoszenie problemu na tej stronie (logujesz się i zgłaszasz problem):

https://support.strongholdkingdoms.com/
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 8 Październik 12, 14:08   

Przecież po to są testy Beta, żeby zgłaszać twórcą wszelkie błędy dotyczące gry, które oni będą mogli skorygować w ostatecznej wersji ;)
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 8 Październik 12, 14:39   

Dobre Maćku. :P "Ostateczna wersja", ta gra jest w wersji beta od 2 lat.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 10 Październik 12, 06:51   

Ja ciągle wierzę, że panowie z FS w końcu wydadzą pełną wersję. Przecież nie będą wieczne testy.

Co do tematu: Kolega wyżej, envo, nie napisał czy zgłosił sprawę do Supportu.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz