ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Odinstalowanie
Autor Wiadomość
Hanibal987 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader Stronghold Crusader Extri
Wiek: 26
Posty: 5
Skąd: M.G
Medale: Brak

  Wysłany: 29 Wrzesień 12, 18:14   [problem techniczny] Odinstalowanie

Jestem nowy więc na początek wypadałoby się przywitać.WITAM!W twierdze krzyżowiec warchest gram kilka lat.Mój brat usunął mi pliki gier, bo komp za wolno chodzi.Wkurzyłem sie i postanowiłem zainstalować twierdzę od początku.Wkładam płytkę do napędu i wyskuje autorun,klikam na niego.Pojawia się menu.Jest tam zagraj w sh:c i sh:c:e.Jest także przycisk odinstaluj.Klikalem na niego i zaczyna sie proces.Po chwili wyskakuje błąd i się to kończy.Moje pytanie:jak zainstalować ponownie twierdzę?Liczę na szybką odpowiedź.
_________________
Elo:)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 29 Wrzesień 12, 18:36   

Jeśli nie da się jej usunąć przez Panel Sterowania -> Dodaj/Usuń programy to może spróbuj zainstalować ją ponownie, ale w innej lokalizacji... Jeśli w autorun'ie nie ma opcji instalacji to wejdź na płytę klikając PPM na stację dysków.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 29 Wrzesień 12, 18:37   

Wejdź w mój komputer. Prawym przyciskiem myszy zaznacz stację, w której znajduje się płyta z twoją grą. Następnie kliknij Otwórz ( nie pomyl z Odtwórz ). W którymś folderze ( najprawdopodobniej folderze o nazwie disc1, dawno tak nie instalowałem Krzyżowca :P ) znajduje się plik setup. Kliknij w niego 2 razy lewym przyciskiem myszy. Włączy się od razu instalator Twierdzy :)

PS: Na przyszłość powiedz bratu żeby ci w grach nie grzebał :P ( znam to uczucie: otwieram pudełko od gry, a tam złamana płyta. Najczęściej winowajcą jest mój brat :D )

Edit: Ach, Siwy mnie o minutę ubiegł :)
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 29 Wrzesień 12, 19:02   

Co Wy macie za rodzeństwo xd. Btw. Opisałeś ten, jakże skomplikowany, proces łapatologiczniej, Maćku ;) .
 
 
Hanibal987 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader Stronghold Crusader Extri
Wiek: 26
Posty: 5
Skąd: M.G
Medale: Brak

Wysłany: 29 Wrzesień 12, 19:11   

Nie można określić zainstalowanej wersji aplikacji:(
_________________
Elo:)
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 30 Wrzesień 12, 11:20   

Zrób inaczej. Wejdź do starej lokalizacji/folderu z grą np. C:\Program Files\Stronghold Crusader. Następnie usuń wszystkie pozostałe pliki. Jeżeli brat wcześniej usunął wszystko ręcznie to przechodzisz do następnego kroku. Otwórz menu start=>uruchom=>wpisz regedit. Otworzy Ci się edytor rejestru. Skorzystaj z opcji szukaj i wpisz stronghold crusader/twierdza krzyżowiec. Usuwaj rekordy, które Ci znajdzie. ( Wcześniej się przyjrzyj czy ścieżka dostępu nie zawiera "Windows" )

Po tej operacji odpal jeszcze raz płytkę i powinno działać.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz