ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold Crusader II
Autor Wiadomość
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 13, 14:16   

Taa, gokarty i obiad za 2750 euro + cena biletu(dojechać do Londynu musisz sam) to bardzo kusząca oferta.

Spodziewam się, że kupować to będą głównie nałogowcy z SHK(za 15 euro dostajemy grę i korony za 10 euro w Kingdoms, za 40 euro - grę, jakieś śmieci i 40 euro w SHK), a dodatkowe kody, które im po tym zostaną, pewnie będą gdzieś do wzięcia z drugiej ręki.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 13, 16:12   

Lord Smerf napisał/a:
40 euro - grę, jakieś śmieci i 40 euro w SHK

Zapomniałeś o kluczu do bety - kwota 40 ojro to minimum, jakie trzeba wpłacić.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 13, 17:37   

Bzyk napisał/a:
Lord Smerf napisał/a:
40 euro - grę, jakieś śmieci i 40 euro w SHK

Zapomniałeś o kluczu do bety - kwota 40 ojro to minimum, jakie trzeba wpłacić.

W sumie masz rację, wliczenie klucza do bety do "jakichś śmieci" to mimo wszystko lekka przesada.

Swoją drogą, jestem ciekaw, czy ktoś z forum zamierza kupić którychś z tych pakietów. Przerzucając nazwiska dotychczasowych darczyńców(inwestorów? nie wiem, jak to najlepiej nazwać) zauważyłem może trzech Polaków, najwięcej z kolei jest bodajże Niemców.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 13, 22:08   

W sumie nie wiem, czy gra będzie warta tych pieniędzy, ale że pewnie i tak ją kupię, to 15 ojro wydaje się dobrą inwestycją. Kusi mnie trochę dostęp do bety, ale 40 to zdecydowanie za dużo.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 31 Sierpień 13, 10:17   

Niestety przesadzili troszkę z tym 40 euro. Rozumiem, że to ze względu na pozostałe nagrody, które dostajesz płacąc te 40 euro. Mogli zrobić możliwość kupna samej wersji beta.
 
 
Daner 
Wędrowiec


Wiek: 33
Posty: 23
Medale: Brak

Wysłany: 31 Sierpień 13, 14:29   

Chętnie zapłaciłem za najtańszy zestaw, mam wiarę że tym razem nie spieprzą.Gra już teraz wygląda bardzo obiecująco a do premiery jeszcze kawał czasu, poza tym poprzednich części nigdy nie kupiłem więc jest to małe zadośćuczynienie :-)
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 8 Wrzesień 13, 12:55   

Do kiedy to bedzie trwalo bo byc moze chcilbym dostac najtanszy zestaw na urodziny (koncowka grudnia). Myslicie ze bedzie dalej trwalo?
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 8 Wrzesień 13, 16:21   

Jeszcze 20 dni.

Poza tym, jest jeszcze coś, o czym nikt tu chyba jeszcze nie wspominał - w SHCII nie będzie już skryby. :/
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 9 Wrzesień 13, 16:32   

Kurka siwa, to lipa trochę. Wiadomo dlaczego z niego zrezygnowali?
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 9 Wrzesień 13, 16:58   

Właśnie nie, dali tylko informację na fb. Oczywiście wszyscy narzekają, bo bez niego to nie będzie ta sama gra.
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 9 Wrzesień 13, 19:01   

Zauważyliście, że z Gambitiousa usunęli najbogatszy pakiet za 3000€, w którym były m. in. gokaty i lunch z ekipą Firefly? Na jego miejsce jest teraz wpłata 750€+ z jakimś gównianym plakatem pikiniera, pudełkiem z podpisami FF + reszta całego lootu
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 9 Wrzesień 13, 20:52   

Nikt nie kupił ani jednego od samego początku, to zmienili. Zresztą, nowa nagroda jest lepsza - ten plakat ma przedstawiać kupującego jako wybraną jednostkę w wybranej pozie. Do Londynu z kolei raczej nie chciałby lecieć ktoś z, powiedzmy, USA, tylko po to, żeby pojeździć gokartami w towarzystwie Firefly.
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 9 Wrzesień 13, 21:08   

Ech kupiłbym ten najtańszy zestaw, ale trochę kasy szkoda ;/
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 11 Wrzesień 13, 17:18   

Problem polega na tym, że to 15 euro to podobno 50% mniej, niż gra będzie kosztować w dniu premiery. 30 euro to już dla nas trochę za dużo, ale kota w worku nikt chyba nie kupi :p .
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 11 Wrzesień 13, 21:02   

Nie wiem czy ja się nie skusze, cena troche duża, ale jestem ciekaw co tam wykombinują. W tym najtańszym zestawie jest:
- klucz do shc2 na steam
-(imie i nazwisko?) w napisach
- jakieś tam forum
- 10 euro na stronghold kingdoms

Czy tak?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz