ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold Crusader II
Autor Wiadomość
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 13, 15:39   

Szlak Krzyżowca, w którym każda misja ma inne cele, to nie będzie szlak Krzyżowca :P . BTW. Ciekawi mnie ta kampania specjalna...

[ Dodano: 11 Lipiec 13, 15:42 ]
Nie będzie systemu honoru. Będzie coś co będzie działac prawie tak samo jak system honoru. Brawo! :lol:
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 13, 17:48   

Mają rozmach. Czwarte Q&A, a oni nadal milczą z tym Extreme'o podobnym paskiem. A pytanie już mieli kilkakrotnie zadawane.

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 13, 12:01   

Mam z jednej strony nadzieje, a z drugiej obawy, co do tych jednostek specjalnych ze skillami.
 
 
Silias 
Osadnik


Gra w: Twierdza i Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 24
Posty: 29
Skąd: Konstantynów Łódzki
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 13, 15:46   

Uuu już czekam z niecierpliwością :D
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 13, 12:16   

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be Wrzucone wczoraj.
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 13, 12:31   

Napiszę tu to samo, co na shoucie: na pierwszy rzut oka jestem raczej miło zaskoczony(całokształt na pewno przedstawia się lepiej niż w takim SH2), ale animacje, zarówno wojsk, jak i twarzy AI, są do wyrzucenia. Jeśli zostaną takie, co teraz, to czarno to widzę.

Posiadłości to przyjemne urozmaicenie względem SHC, ale zdecydowanie muszą je dopracować w porównaniu do np. SH2, żeby miało to jakikolwiek sens.
 
 
aquasplash2012 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 13, 17:47   

wow wlasnie obejrzalem ten gameplay+ screny z gry naprawde przeciez to jest to samo co SH2 SH3 ten sam silnik ta sam technologia czytaj wyglada to paskudnie i oblesnie wy nie widzicie ze ta gra to tak naprawdwe od strony technologicznej caly czas stoi w miejscu przeciez to wyglada okropnie paskudnie :P

jezeli nie maja pieniedzy na wykup licencji na czyjs silnik graficzny to niech lepiej napisza swoj autorski a ten z ktorego korzystaja w kazdej kolejnej czesci twierdzi niech lepiej do smietniak wyrzuca


Nie cytuj całego posta znajdującego się tuż nad Twoim. S.
Ostatnio zmieniony przez Siwy 22 Sierpień 13, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 22 Sierpień 13, 22:04   

Coś czuje że to będzie gra pokroju SH3 :->
_________________
Andrzej Breivik
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 13, 22:16   

Aquasplash - w SH2 właśnie napisali swój silnik, jak to wyszło - wszyscy wiemy. W SHL było już lepiej, ale znowu spaprali z tą magią. SH3 natomiast miał dobry silnik z Settlers 7, ale znowu poganiał ich wydawca i wydali zbugowaną wersję beta. Tutaj ich nikt nie pogania, mają też nie aż taki zły silnik, no i czasu ile zechcą, więc mogą i powinni się jak najbardziej przyłożyć.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
duda54 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza 1,2,królestwa
Wiek: 24
Posty: 4
Skąd: Polski
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 13, 08:58   

Wie Ktos jaki będą Wymagania (z Ciekawości bo nie mam zbyt dobrego Kompa) i czekam jesli będzie tak grafa jak na filmiku To Odrazy .zapieprzam. do empiku
_________________
Duda ///
 
 
Bart1999 
Wędrowiec

Gra w: wszystkie
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 13, 12:47   

Mam tylko nadzieję że nie wcisną "zjawisk paranormalnych" jak w extremie i przetestują grę pod każdym kątem zanim wypuszczą na rynek
_________________
Co to jest "nowa wersja programu"?
- Program, w którym poprawiono stare błędy i zrobiono nowe....
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 28 Sierpień 13, 14:02   

Wymagania zapewne będą podobne do tych z Twierdzy 3.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bart1999 
Wędrowiec

Gra w: wszystkie
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 29 Sierpień 13, 20:59   

Słyszeliście o rozpoczętym wsparciu finansowym? Kupuje to ktoś z was?
_________________
Co to jest "nowa wersja programu"?
- Program, w którym poprawiono stare błędy i zrobiono nowe....
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 29 Sierpień 13, 22:14   

Drogo liczą pewnie na Niemców, że to oni prawie całkowicie pokryja to wszystko ;D. A SHC2 wydaje się całkiem miły dla oka, ale zobaczymy
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 30 Sierpień 13, 14:03   

Brałbym wiadrami, gdybym tylko miał kasę. Szczególnie ładnie wygląda ostatni, najbogatszy zestaw - w tym wyścigi gokartami oraz lunch z zespołem Firerly
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz