ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold Crusader II
Autor Wiadomość
Lucker906 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie ;)
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 13, 11:05   

Moim zdaniem chcą po prostu stworzyć grę, która będzie równie grywalna, ale w trójwymiarze. Dużo powstało strategii 3D i były one bardzo dobre. Po trzech niezbyt udanych lub nieudanych produkcjach na silniku 3D już chyba wiedzą co poszło nie tak i miejmy nadzieję, że to naprawiono, poprawiono lub zmieniono. Jeżeli chodzi o mnie, to uważam że trójwymiarowa Twierdza ma prawo się udać i być grywalna.
_________________
https://www.facebook.com/StrongholdCrusader2Polska POLSKA SPOŁECZNOŚĆ STRONGHOLD CRUSADER 2
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 13, 12:36   

Po prostu gdyby FF zamiast na grafice skupiło się na rozgrywce i różnych jej mechanizmach przy zachowaniu schematu SH1, to sukces byłby murowany.
 
 
 
Volverin 
Wędrowiec


Gra w: SH, SHC
Wiek: 31
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 13, 14:49   

Również czekam na grę, która przywróci klimat pierwszych części.
 
 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 16 Czerwiec 13, 12:52   

Ja tez wolałbym żeby Firefly zrobiło coś z grafiką z jedynki tylko lepiej grywalną. Ostatnie części w 3D miały inny klimat i były przez to słabsze.
 
 
 
Youngbuck 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold, Crusader,
Wiek: 29
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 16 Czerwiec 13, 14:27   

Nie wiem, te Twierdze w 3D wydają mi się jakieś... puste. Brak w nich dynamiki rozgrywki. Oczywiście przywrócenie jakoś mechaniki z pierwszych części i połączenie jej z jakąś miła dla oka grafiką 3D byłoby dużym sukcesem, tak więc trzymam kciuki za Firefly.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 16 Czerwiec 13, 22:15   

Jeśli te screeny, które od jakiegoś czasu wypuściło FF są screenami z prawdziwego zdarzenia, czyli nigdzie nie były poprawiane, to nawet jest jakaś tam drobna szansa, że to będzie SHC w trzecim wymiarze i z paroma ulepszeniami.

[ Dodano: 18 Czerwiec 13, 22:44 ]
Jak ktoś był zainteresowany, co to za menu po lewej:


Pytanie - czy taka osoba jest wiarygodna. W czwartek postaram się podtrzymać albo obalić tą informację.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 18 Czerwiec 13, 21:46   

Czyżbyś miał jakieś tajne źródło informacji? ;)
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 18 Czerwiec 13, 22:23   

Lutel napisał/a:
Czyżbyś miał jakieś tajne źródło informacji?

Żebyś wiedział. Wejdę na rzeczone forum FireFly, którego adresu teraz [url="http://www.fireflyworlds.com/index.php?option=com_fireboard&Itemid=271"]NIE PODAM, BO I PO CO[/url], znajdę tam informację wyczytaną na GOL w komentarzach pod artykułem, którego nie pamiętam i tam się dowiem wszystkiego!

[ Dodano: 20 Czerwiec 13, 23:14 ]
Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Ktoś o to pytał, ale nie jest to oficjalnie potwierdzone.
 
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 4 Lipiec 13, 15:45   

Ja najbardziej jestem ciekawy polonizacji. Obawiam się, że Cenega nie zrobi tak pasującego dubbingu, choćby do Kalifa (Niewierny!) czy Wilka - w trzeciej części występował Mirosław Zbrojewicz, który pasował tak średnio. Po obejrzeniu screnów: gra wygląda naprawdę ładnie, może czeka nas jedna z najładniejszych gier RTS
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 13, 16:06   

Od paru tygodni na oficjalnym forum SHC2 dostępny jest tzw. "fact sheet", czyli potwierdzone rzeczy, które pojawią się w grze. Znajdują się też tam linki do filmów Q&A.
http://forum.strongholdcr...ic.php?f=2&t=58

A skoro już przy tym jesteśmy, to może mi ktoś wytłumaczyć, jak tworzy się ten cały Strongwall?
Cytat:
Q: Will the Strongwall option be included?
A: The Strongwall option from Crusader 1 will be included. For those who don't know what this is, it essentially means your average unit can't knock down a wall or a tower, they have to go through the gatehouse. Siege equipment can destroy walls, but your average knight can't just knock them down.
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 13, 16:36   

StrongWall jest dostępny tylko na multi, ale i tak mało kto tego szajsu używa ;p


Cytat:
Q: Will there be new units?
A: Crusader 2 will feature over 10 new units, including the Slave Driver, Dervish and Sergeant at Arms. Classic Crusader 1 units will also feature in the game, with updated visuals to ensure they fit in with the new 3D engine.

Ciekawi mnie jak wykonają derwiszów. BTW. Co to jest Sergeant at Arms? Włócznicy z pancerzami i długimi tarczami tak jak w Medku 2?
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 13, 16:56   

Maciek napisał/a:
BTW. Co to jest Sergeant at Arms? Włócznicy z pancerzami i długimi tarczami tak jak w Medku 2?

Sierżant sztabowy, o ile dobrze pamiętam - jedna ze specjalnych jednostek.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 13, 19:53   

Filmiki Q&A mają polskie napisy, jeśli to Wam pomoże.
 
 
Quadas 
Wędrowiec

Gra w: SH, SH:C
Posty: 6
Skąd: W-wa
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 13, 21:37   

Bzyk napisał/a:
A skoro już przy tym jesteśmy, to może mi ktoś wytłumaczyć, jak tworzy się ten cały Strongwall?


"Strongwall" to po porostu wzmocnione mury z Cruska. Na 2-gim Q&A jeszcze ten gość powiedział, że będzie też opcja "tradycyjnej" :p rozwałki murów, a domyślnie to żołnierze mają mieć jakieś specjalne przybory do rozbierania murów.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 13, 15:28   

http://www.youtube.com/watch?v=ip_YaOsmMuc
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz