ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak skasować całe konto ?
Autor Wiadomość
Jacekolalo 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 6
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 12, 11:37   Jak skasować całe konto ?

Chce skasować i zrobić konto od nowa na innym e-mailu napiszcie mi jak skasować albo się wylogować z tego i żeby pisało od nowa rejestracja
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 12, 12:19   

Email można zmienić w profilu (przycisk "Profil" w pasku pod naszym logo). Wylogować się można klikając w przycik "Wyloguj" w pasku pod naszym logo.
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 12, 12:24   

Chyba chodzi mu SH Kingdoms...
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Jacekolalo 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 6
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 12, 12:50   

Własnie chodzi mi o Stronghold Kingdoms szukałem wszędzie i nie mogę sie wylogować z kona jak włączam ikonę to od razu automatycznie mnie loguje na te konto i moge wybrac serwer world 1 , 2 i gre pobralem ze steam

[ Dodano: 24 Sierpień 12, 12:51 ]
albo napiszcie mi jak usunac konto prosze
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 12, 12:54   

Kacper :d.

Kolego, nie da się skasować konta.

Cytat:
We cannot reset or remove accounts from Stronghold Kingdoms. Your village will either be conquered by other players or vanish after a period of inactivity.

We do not collect any personal information from players at the time of sign up, thus there is no personal information to delete. Your e-mail address is stored only as a verification string for the login servers.


Jeśli chodzi o ponowne logowanie, to nie wiem, jak to wygląda na Steam'ie. Musiałbyś zapewne nowe konto na Steam'ie założyć.
Spróbuj ściągnąć i zainstalować normalnego klienta SHK:
http://www.strongholdkingdoms.com/
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 12, 15:23   

LOL, fakt :D A to przepraszam :D
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Jacekolalo 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 6
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 12, 15:49   

Pobrałem zwykłą wersje i udało mi się wylogowałem się ale teraz sprawdzam czy jak pobiore znowu ze steam to bede mogl sie zalogowac na to moje nowe konto jak nie to bedzie zle ! bo ja chce w ta gre grac przez steam !!!!!
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 12, 16:24   

A co za róznica przez co grasz? Steam przecież automatycznie loguje się do każdej gry, którą przez niego włączasz, czyli będzie wykorzystywał ten sam e-mail.
 
 
Jacekolalo 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 6
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 12, 16:30   

Nie no pobrałem już i gdy włączam tego który pobrałem ze strony to moge sie wylogować i zalogować na inne konto a gdy włączam tego przez steam to nie mogę się wylogować tylko jest ten adres e-mail który podałem a ja go niechce :( co moge zrobić by jeszcze raz zalogować się w tym przez Steam ale na ten prawdziwy e-mail ? Naprawde zrozumcie ze nie chce konta na tym e-mailu ... moge jakos napisac do tworcow steam czy cos zeby pozwolili mi zalogowac sie od nowa ?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 12, 16:55   

Możesz zmienić swój e-mail w opcjach Steam'a. Prawy przycisk myszy na ikonce Steam na pasku, potem "Opcje" i w zakładce "Konto" bierzesz "Zmień kontaktowy adres e-mail".
 
 
Jacekolalo 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 6
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 12, 17:48   

Ale ja nie chce zmieniać e-maila steama ja chce w Stronghold Kingdoms zmienić e-mail i nick i hasło najlepiej wylogować się i zalogować od nowa tylko na tym na Steam bo nie chce mieć tego e-maila próbnego na którym sprawdzam gry czy są fajne i robie na nim głupie rzeczy ... Naprawdę nie moge nic z tym zrobić ? może coś się da zrobić ?

[ Dodano: 24 Sierpień 12, 17:49 ]
a nowego konta steam nie zakładam bo już pare gier mam kupionych na Steam i żal stracić takie konto
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 12, 18:43   

A czemu tak Ci zależy, żeby grać przez Steam'a? Nie wiem, czy da się coś zrobić, nigdy nie grałem w Kingdoms'y przez ten program. Zawsze używałem zwykłego klienta, ale jak mówiłem, Steam loguje automatycznie. Bo jeśli dobrze rozumiem mail, którym posługujesz się w Stronghold Kingdoms, jest tym samym, który masz na Steam'ie?
 
 
Jacekolalo 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 6
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 12, 19:07   

Zależy mi ... nie musze sie tlumaczyc pomyslalem sobie ze gdzies moze sie zapisało te konto no i wszystko związane z SH Kingdoms ( pliki ktore zostaly po wykasowaniu i inne ) pokasowalem recznie z folderu steam z dyskow no i nie ma sladu na kompie ze mialem ta gre tylko na steam pisze w grach ze mam i moge se w kazdej chwili pobrac teraz mi sie od nowa pobiera i mam nadzieje ze bede mogl sie od nowa zalogowac

[ Dodano: 24 Sierpień 12, 19:52 ]
NIEEEE Podziałało :( zostaje mi skontaktować się z twórcami gry :( ale jak ? :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz