ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z twierdza przez neta
Autor Wiadomość
Delfin37 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 15 Sierpień 12, 19:29   Problem z twierdza przez neta

witam uzywam game rangera i mam taki problem ze kiedy ja hostuje gre wszystko jest w porządku tylko że nicki i to co inni gracze pisza mam po chinsku jakieśdziwne literki.... a wiem ze sa to polacy bo chwile temu rozmawiałem z nimi w pokoju w game rangerze, a kiedy dołacze do jakiejs gry to mam połączenie zerwane albo niewczytuje mi się cała mapa czasami jakieś pojedyńcze drzewa są i tylko moja siedziba aaha i oczywiscie w pokoju nicki wszystkich graczy po chinsku używam orginalnej wersji stronhold clusader v1.1 i nie wiem czemu mam problemy, prosze o pomoc.. wiem ze troche chaotycznie ale pisze szybko bo zaraz musze wyjść. z góry dzięki za pomoc

EDIT

przed chwila grałem z goście na ts`ie siedzielismy i tym razem ja robilem hosta tez miałem chinskie znaki a jemu mapa się nie chciała załadować czyli to chyba problem z moja wersją ale myslałem ze wszyscy graja na v1.1
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 15 Sierpień 12, 20:13   

Dokładnie to problem tkwi w różnicy wersji. Konflikt występuje wtedy kiedy ktoś łączy się, mając Crusader'a ( zwykłego ) z kimś kto posiada Crusader'a z edycji Warchest.
 
 
 
Delfin37 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 15 Sierpień 12, 22:52   

hmmm tzn jaką wersję posiada większość osób na game rangerze bo ja nie wiem jaką mam pisze mi twierdza krzyżowiec v1.1 a pudełko gdzieś zgubiłem
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 15 Sierpień 12, 23:10   

Warchest ma dodatkowe 30 misji i dodatkowych przeciwników komputerowych.
 
 
Delfin37 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 12, 11:05   

aha czyli musze ściągnąć zwykłą twierdze crusader bez tych dodatkowych koksó i wszystko bedzie śmigać?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 12, 11:42   

Oczywiście, zwykła wersja Krzyżowca pozwoli na swobodną grę Multiplayer. W jaki sposób pozyskasz tą grę, to już Twoja sprawa :) .
 
 
Delfin37 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 12, 14:00   

witam ponownie, pobralem teraz twierdze bez wersji warchest mam v1.1 co porawda nie mam juz chinskich znakow ale kiedy ktos wysle mi mape i wystartuje mam zbugowana ta mape
http://imageflock.com/img/1345118331.jpg
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 12, 14:15   

Kup grę. Powinno zadziałać :P .
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 12, 15:15   

O ile pamiętam to jest jeden egzemplarz tej mapy, który jest tak zbugowany, po za tym czytaj regulamin i lepiej zedytuj posta!
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 12, 16:40   

Dokładnie, jedna wersja tej mapy jest zbugowana. Spróbuj grać na innych.
 
 
Delfin37 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 12, 16:48   

Maciek napisał/a:
Kup grę. Powinno zadziałać :P .


mam kupioną tylko złą wersje ,nie będe kupował przeciez tylko po to zeby grac na multi.

A ta zbugowana mapa to wina rozdzielczości przestawilem na większaą i wszystko działa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz