ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
16 Czerwiec 12, 15:39
Czy Zbychu jest aka
Autor Wiadomość
nRg|Vani 
Wędrowiec


Gra w: Crusader
Wiek: 29
Posty: 11
Skąd: wziąć na piwo?
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 12, 01:38   Czy Zbychu jest aka

Każdy lepszy gracz Ci powie, że Saladyn jest lepszy, np. Asuke z AK albo Zbychu z X-CON'u ;)

Temat wydzielony
Kacper
Ostatnio zmieniony przez Kacper 10 Czerwiec 12, 11:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Czerwiec 12, 07:41   

Asuke - nie znam.
Zbychu - aka.

A zresztą oni nie są najlepszymi graczami.
Prawda, Saladyn jest lepszy, ale w prowadzeniu gospodarki, wilk ma lepszy atak i obronę, i to zdecydowanie.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 12, 09:49   

Oj Elmo nie wkurzaj mnie. Na jakiej podstawie sądzisz ze Zbychu to aka? Znam go od roku i od początku razem graliśmy i się uczyliśmy w podobnym tempie, co pozwala nam być na podobnym poziomie. Lol, czemu Ci w ogóle przyszło na myśl, że Zbychu to aka? Z polskich graczy nie wymieniłbym tu Asuke, zostawił Zbycha i dodał Malego, mnie, Aresa, Foresta oraz Inotracevie - to jest teraz Polska czołówka (z aktywnych graczy nie licząc Attyli, Geralta, Immortala i reszty starego x-con'u, który od czasu do czasu sobie pogrywa, są oni jeszcze o niebo lepsi od nas (ja, Zbychu, Forest).
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Czerwiec 12, 11:27   

Zbychu = Zeus
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Czerwiec 12, 14:25   

Elmo napisał/a:
Zbychu = Zeus


Tak zbychu zrobił ake xoc zeus ,tyle że szybko na to wpadłem bo jak był zalogowany własnie na xoc zeus miał w nazwie roomu link do jakiegoś ssa na imageshacku a nazwa konta zbychudeska zresztą zobacz http://imageshack.us/phot...5/24597115.png/ i jak powiedziałem mu to to płakał zaczął wymyślac ze to jego brat itp.
I poza tym Zbychu to Pointe[R] Ktoś mi dał ss jak zbychu i pointer robią eko i praktycznie wszystko identycznie było(ilosc ,rodzaj warsztatów ,rozmieszczenie)



Co do tematu to wilk jest najlepszy i wygrywałem ja vs 7 wilków a początku trzeba się tylko bronic (2 wieże pełne kuszników z tarczami ) ,stopniowo rozwijając obrone i gospodarkę .aż do czasu gdy botom zabraknie finansów , potem już z górki. :)
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 9 Czerwiec 12, 20:02   

Nie, nie, nie, niech moderator usunie te wszystkie posty, bo zaraz mnie coś weźmie. Lepiej mnie nie prowokujcie, co w kur... możecie wiedzieć o x-con? Byliście w x-con? Zbychu ma młodszego brata, który całkiem nieźle gra, często go słysze przez mikrofon u Zbycha. Pointer - lol? Nie ten poziom, Pointer był topexpertem w tamte wakcje, a Zbychu zwykłym noob'em. Po za tym każdy x-con podobnie stawia eko, a Pointer akurat wyróżniał się tym, że wszystko stawiał pięknie i równo, a Zbychu już niekoniecznie. Tak więc nie gadać głupot!!! Temat skończony.
Ps. może Zbychu miał ake Zeus, ale sam Zbychu nie jest aką.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Czerwiec 12, 00:54   

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Nie, nie, nie, niech moderator usunie te wszystkie posty, bo zaraz mnie coś weźmie. Lepiej mnie nie prowokujcie, co w kur... możecie wiedzieć o x-con? Byliście w x-con? .


Nie mam zamiaru nikogo prowokowac , tylko mówię jak jest a jak komuś jest się trudno z tym pogodzic to nic nie poradze.Pytasz co moge wiedziec o X-con to wiem więcej niż może Ci sie wydawac;) W samym X-Con nie byłem,mimo że dwukrotnie miałem możliwośc dołączenia,jeszcze za czasów gdy byłem w [>D-F<] ;)

Kupiec Hrupkuw napisał/a:


Zbychu ma młodszego brata, który całkiem nieźle gra, często go słysze przez mikrofon u Zbycha. Pointer - lol? Nie ten poziom, Pointer był topexpertem w tamte wakcje, a Zbychu zwykłym noob'em. .


Widziałeś ich kiedyś razem w grze ? Poudawac nooba i zrobic ake to naprawde nic trudnego ;)

Kupiec Hrupkuw napisał/a:

Po za tym każdy x-con podobnie stawia eko, a Pointer akurat wyróżniał się tym, że wszystko stawiał pięknie i równo, a Zbychu już niekoniecznie. Tak więc nie gadać głupot!!! .


Widziałem ss i video więc sory :)

Kupiec Hrupkuw napisał/a:


Temat skończony.



Też tak myślę.
.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 10 Czerwiec 12, 10:54   

Kamil napisał/a:

Nie mam zamiaru nikogo prowokowac , tylko mówię jak jest a jak komuś jest się trudno z tym pogodzic to nic nie poradze.Pytasz co moge wiedziec o X-con to wiem więcej niż może Ci sie wydawac;) W samym X-Con nie byłem,mimo że dwukrotnie miałem możliwośc dołączenia,jeszcze za czasów gdy byłem w [>D-F<] ;)

Skoro nie byłeś to niestety nic nie możesz wiedzieć.

Kamil napisał/a:

Widziałeś ich kiedyś razem w grze ? Poudawac nooba i zrobic ake to naprawde nic trudnego ;)

Pewnie, że nie, ale trudno być tak mało inteligentnym, że wiedząc, że Zbychu ma 16 lat i ma jeszcze młodszego brata, czyli prawdopodobnie mieszkają razem w domu i mają jeden komputer, nie mogą grać w tym samym czasie, czyż nie? Dodatkowo mówiłem, że nie raz go słyszę u Zbycha w mikrofonie jak coś tam gada.

Kamil napisał/a:

Widziałem ss i video więc sory :)

Ss'y i video to nic w porównaniu z ciągłą grą z tymi graczami. To, że niestety nie masz skłonności do szybkiego przyswajania wiedzy w shc, nie znaczy, że jak Zbychu czy ja bardzo szybko nauczyliśmy się grać to jesteśmy aka. Nie doświadczyłeś szkoły X-CON, która wypuściła do gry całe legiony topexpertów

Kamil napisał/a:

Też tak myślę.

Myślałem, że lepszy z Ciebie człowiek, ale widzę, że jak tylko schodzi się na temat X-CON w dup... masz stosunki z kolegami/graczami tylko, liczy się tylko to aby prowokować. Nie jestem głupi Shever i nie zaczne Cię wyzywać i wyklinać, nigdy nie zabraknie mi argumentów, zawsze wygrywam każdą rozmowę więc lepiej odpuść :)
Na prawdę się poniżasz i pokazujesz swoje prawdziwe oblicze, a ja myślałem, że to w tych kłótniach Shever był winny - przepraszam Shever. Dobrze wiesz, że mam racje, mimo to prowokujesz. Powiedziałem wcześniej - temat skończony, ale pisząc to zapomniałem, że nie jestem człowiekiem, który sobie takie sprawy odpuszcza, więc przepraszam za tamtą wypowiedź.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Czerwiec 12, 11:11   

Równie dobrze Zbychu mógł do siebie przyprowadzić kolegę , który miałby udawać jego brata, nie sądzisz? Wszystko jest możliwe.Hrupków - na temat opisu roomu Małego co powiesz? Bo na ten temat się nie wypowiedziałeś.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 10 Czerwiec 12, 11:45   

Co za paranoja... tak każdy codziennie sprowadzałby tego samego kolegę, żeby udawał jego brata, żeby ludzie nie domyślili się, że ma aka, na której gra jak noob. To ma sens...
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Czerwiec 12, 12:58   

Dalej nie widzę twojego komentarza na temat opisu w roomie małego ;)
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Czerwiec 12, 13:05   

Kupiec Hrupkuw napisał/a:

Skoro nie byłeś to niestety nic nie możesz wiedzieć.


Jeżeli masz się z tego powodu lepiej poczuc to ok , nic nie wiem .

Kupiec Hrupkuw napisał/a:


Pewnie, że nie, ale trudno być tak mało inteligentnym, że wiedząc, że Zbychu ma 16 lat i ma jeszcze młodszego brata, czyli prawdopodobnie mieszkają razem w domu i mają jeden komputer, nie mogą grać w tym samym czasie, czyż nie? Dodatkowo mówiłem, że nie raz go słyszę u Zbycha w mikrofonie jak coś tam gada.


Miałem na myśli Pointera


Kupiec Hrupkuw napisał/a:

Ss'y i video to nic w porównaniu z ciągłą grą z tymi graczami. To, że niestety nie masz skłonności do szybkiego przyswajania wiedzy w shc, nie znaczy, że jak Zbychu czy ja bardzo szybko nauczyliśmy się grać to jesteśmy aka. Nie doświadczyłeś szkoły X-CON, która wypuściła do gry całe legiony topexpertów


Już to kiedyś słyszałem od kogos że" o masz takie stare id a ten i ten gra lepiej od Ciebie".Bo ja zagrałem raz czy dwa i mnie męczyła gra na dłuższą mete.To logiczne chyba że ktoś kto spędza przed grą po 9-10 godzin w ciągu dnia bedzie grał lepiej niż ktoś kto gra godzine a czasami wcale.No niestety nie doświadczyłem i ubolewam nad tym.Poza tym graliśmy kiedyś razem? Nie, więc łaskawie nie wypowiadaj się na mój temat bo nie masz o pojęcia o czym mówisz.



Kupiec Hrupkuw napisał/a:

Myślałem, że lepszy z Ciebie człowiek, ale widzę, że jak tylko schodzi się na temat X-CON w dup... masz stosunki z kolegami/graczami tylko, liczy się tylko to aby prowokować. Nie jestem głupi Shever i nie zaczne Cię wyzywać i wyklinać, nigdy nie zabraknie mi argumentów, zawsze wygrywam każdą rozmowę więc lepiej odpuść :)
Na prawdę się poniżasz i pokazujesz swoje prawdziwe oblicze, a ja myślałem, że to w tych kłótniach Shever był winny - przepraszam Shever. Dobrze wiesz, że mam racje, mimo to prowokujesz. Powiedziałem wcześniej - temat skończony, ale pisząc to zapomniałem, że nie jestem człowiekiem, który sobie takie sprawy odpuszcza, więc przepraszam za tamtą wypowiedź.


Ja po prostu nie dbam o to żeby ktoś mnie lubił czy też nie,bo najzwyczajniej nie zależy mi na tym (mowię tutaj o innych graczach shc) i nie właże wszystkim w d***e tak jak niektórzy.

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
głupi Shever


Chociaż w jednym się zgadzamy :)
Ostatnio zmieniony przez Kamil 10 Czerwiec 12, 22:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Borki 
Wędrowiec

Gra w: Krzyżowiec:)
Wiek: 28
Posty: 20
Skąd: Gniezno
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Czerwiec 12, 17:58   

:D Co tam? :) Elmo Shork mówił ze jak grasz z nim to Masz TM :)
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Czerwiec 12, 18:01   

Dobry żartowniś , bo napisałem na GR żeby się od******** bo nie chcę z nim grać to teraz wymyśla głupoty, szkoda człowieka.
 
 
Borki 
Wędrowiec

Gra w: Krzyżowiec:)
Wiek: 28
Posty: 20
Skąd: Gniezno
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Czerwiec 12, 18:04   

ha? po co piszesz do mnie dzień w dzień "cze co tam z*****e" ?

odpowiedz mi na to pytanie i nie wymyślaj absurdalnych odpowiedzi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz