ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Crusader problem z grą przez Wi-FI
Autor Wiadomość
keanu 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 6 Czerwiec 12, 19:44   Crusader problem z grą przez Wi-FI

Chciałem z bratem pograć w twierdze krzyżowiec online. Mamy najprawdopodobniej te samo IP( ja mam podłączony router do komputera, on ma internet przez Wi-FI) i teraz moje pytanie. Co zrobić abyśmy mogli razem zagrać? zainstalowałem u siebie Hamachi, ale dalej nie można sie coś połączyć. Brat ma Win. Vista ja XP
Bardzo bym prosił o jakiś poradnik jak zagrać bo w internecie takowego nie znalazłem.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 6 Czerwiec 12, 19:55   

Skorzystajcie z programu GameRanger, też miałem kiedyś identyczną sytuację i przez hamachi nie dało się połączyć, a przez GameRanger wszystko ładnie działało.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 6 Czerwiec 12, 23:08   

W sumie najlepiej byłoby się przez sieć lokalną łączyć przez router, a nie przez Internet. Próbowałem zrobić coś takiego podczas gry w minecrafta - jak połączyć się z serwerem który jest w tej samej 'grupie domowej'?
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
keanu 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 7 Czerwiec 12, 08:38   

Tay napisał/a:
jak połączyć się z serwerem który jest w tej samej 'grupie domowej'?

takie same pytanie mam ;-) )


Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Skorzystajcie z programu GameRanger, też miałem kiedyś identyczną sytuację i przez hamachi nie dało się połączyć, a przez GameRanger wszystko ładnie działało.


Ok. Dzięki sprobuje dziś

[ Dodano: 8 Czerwiec 12, 16:24 ]
No przez GameRanger dobrze chodzi, ale troche się laguje, nie wiem czemu przecież jest te same łącze. Ale najwazniejsze ze działa
Dzięki za info.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz