ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Win7 + neostrada
Autor Wiadomość
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 12, 18:57   Win7 + neostrada

Witam! :)

Znalazłem instrukcję [ KLIK ] z instalowaniem neostrady na windowsie 7.
Pobrałem sterowniki i wszystko ładnie, pięknie się zainstalowało ale... ALE mam problem z tym: " Dla pewności restartujemy system i uruchamiamy go z opcją „Wyłącz cyfrowe podpisywanie starowinków”. Opcję tą można wybrać przed rozpoczęciem ładowania systemu wciskając klawisz F8."

Tak i też zrobiłem ale przy następnym włączaniu systemu i klikając F8 nie wchodzi mi do tego menu... Może ktoś mnie uświadomić co ja narobiłem :mrgreen: ?
_________________
|M|pr0
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 6 Kwiecień 12, 20:17   

Wystarczy zadzwonić do pomocy technicznej, oni wytłumaczą co, jak i po kolei zrobić. ;)
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 12, 00:35   

Wolę sam popróbować ale jak narazie zdążyła mi klawiatura paść :mrgreen: mam nadzieje ze to tylko sterowniki:D.
_________________
|M|pr0
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 12, 08:14   

Jak wolisz, ale oni (przynajmniej w Orange) wszystko z telefonem przy uchu na bieżąco tłumaczą. :)
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 12, 13:31   

Taa... co jak co ale teraz TP ma dobrą pomoc techniczną. Kiedyś była masakra - sam miałem problemy z Neo to wychodziłem z siebie bo poziom pomocy technicznej był tragiczny. Ciężko się połączyć, zanim się dostałeś do odpowiedniego technika trzeba było 20 min czekać i nakierunkowywać problem, jak już się dostałeś to technicy sami nie wiedzieli o co chodzi....

Teraz wszystko idzie sprawnie, dzwonisz, 2-3 min i jesteś połączony z technikiem który wie o co chodzi a jak nie wie to ma ogromną bazę danych ze wszystkimi problemami z jakimi do nich ktoś dzwonił więc teraz ciężko ich czymś zaskoczyć tak, żeby nie mogli pomóc. A pomagają faktycznie krok po kroku w stylu "najedź na pasek menu i naciśnij start".
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 8 Kwiecień 12, 23:38   

Raczej będą musiał zadzwonić do nich i popytać co i jak.

[ Dodano: 10 Kwiecień 12, 03:45 ]
Okej, jakoś sobie poradziłem. Zainstalowałem livebox'a i wszystko gra. Przepraszam za zaśmiecanie i proszę o zablokowanie tematu. Pozdrawiam.
_________________
|M|pr0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz